Skocz do zawartości
adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
1994kuba1994    58

wlaściciele nowych ciągników nie tylko Ursusów czy kupując nowy ciągnik dostajecie instrukcje napraw tak jak kiedyś?

kazikow    8

Instrukcji napraw nie dostajesz, natomiast instrukcję obsługi powineś dostać bezpłatnie

kedziorek    79

Ciekawi mnie jedna sprawa. Ursus ostatnio noruje wzrost sprzedaży mierzony liczbą rejestracji, a jednocześnie pan Zajarczyk mówi, że żeby sprzedawać ciągniki na zachód trzeba je rejestrować w Polsce i tam sprzedawać jako używane. Ciekawe co? :D

Wiadomość z agroFakt.pl

Napisano (edytowany)

Z tym sam się ciekawie jako dealer . Tyle iż sam w zeszłym roku sprzedałem przez cały rok 21 Ursusów w tym do Kwietnia już 37 :D

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

kedziorek    79

Pewnie najlepiej idzie C-380.

Niestety szkoda, że nie w mojej okolicy, bo jeszcze na polu nie widziałem żadnego, a u dilera jeden stoi już dobrze ponad miesiąc i nie ma amatora na niego.

A jak wygląda sprawa sprzedaży 11054? Bo to mnie bardzo interesuje. 

Adi96    845

Wiadomo kiedy wejdzie do sprzedaż Ursus 385Power? Elektrohydrauliczny rewers 24x12 biegów oraz Sprzęgło mokre wielopłytkowe  więc bardzo dobra alternatywa dla tych co chcą mieć pomocnika czy głównego z Turem

1994kuba1994    58

Handlowiecoborniki - a jak wygłąda sprzedaż c 392 i c3102? a wiadomo kiedy wejdzie 150 km na zf? bo ponoć w drugim półroczu miał byc. Kiedyś mówiłeś o filimku z pokazów polowych u Cb i nic nie ma:)

Rolnik1973    1247

W Białej Podlaskiej na Winecie stoi ursus c380 z turem jak by komuś brakło lub długo czekać na zapisy.

Handlowiecoborniki - a jak wygłąda sprzedaż c 392 i c3102? a wiadomo kiedy wejdzie 150 km na zf? bo ponoć w drugim półroczu miał byc. Kiedyś mówiłeś o filimku z pokazów polowych u Cb i nic nie ma:)

Pokaz dawałem linka na youtube :D Gdzieś na poprzednich stronach. Co do 392 mam na razie zamówione 7 sztuk 2 poszły tydzień temu . 3102 nie sprzedałem jak na razie :/ co do c3150 v cisza ....

1994kuba1994    58
Napisano (edytowany)

i jak to teraz jest? ta gwarancja na 4 lata jest na wszystkie ciągniki Ursusa czy tylko na c 380 i czy to prawda ze teraz juz obejmuje również silnik?  to jest link do filmiku testów ciągnika u rolnika, a miałeś dać filmik z pokazów rolniczych u siebie. W Twoich postach nie ma nic takiego;/

Edytowano przez 1994kuba1994

1994kuba1994    58
Napisano (edytowany)

jak usunać posta bo nie mogę? bo nie chcacy napisalem posta pod postem;/

Edytowano przez 1994kuba1994

Aha, czyli już są w sprzedaży. Czyli rozumiem że h już nie produkują?

W chwili obecnej nie ma możliwości zamówienia przynajmniej u mnie wersji H . Możliwe iż jakiś dealer posiada taka możliwość

Ursusc385    514

Przeczytaj co napisał @kedziorek i zastanów się dobrze, czy aby na pewno "kosi" majora..

Ciekawi mnie jedna sprawa. Ursus ostatnio noruje wzrost sprzedaży mierzony liczbą rejestracji, a jednocześnie pan Zajarczyk mówi, że żeby sprzedawać ciągniki na zachód trzeba je rejestrować w Polsce i tam sprzedawać jako używane. Ciekawe co? :D

Sztuczne nabijanie wyników sprzedaży, ale można i tak..

lukig    69
Napisano (edytowany)

Przeczytałem też ten post:

Tyle iż sam w zeszłym roku sprzedałem przez cały rok 21 Ursusów w tym do Kwietnia już 37

Zresztą ile mogli sprzedać w tych Niemczech, 5 sztuk? Mają tam jednego czy dwóch dealerów?

Edytowano przez lukig

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się