Skocz do zawartości
adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

HandlowiecOborniki ty jesteś przedstawicielem tej pseudo firmy  Fagros nie chce tej firmy i tych kłamców oszustów ktorzy nie znają pojęcia gwarancja  na oczy widzieć, przedstawiciele nie wiedzą nawet co maja na placu i co sprzedają porażka 

Nie mój drogi nie jestem. Współpracuje owszem ale tylko po to aby mieć szerszą ofertę :D

huba1    0

witajcie,

czy ktoś mi podpowie jak wyregulować sprzęgło w ursusie 10014H ?

z góry dziękuję

witajcie,

czy ktoś mi podpowie jak wyregulować sprzęgło w ursusie 10014H ?

z góry dziękuję

Napisz i to na PW później dam ci kontakt do serwisanta . Powie ci co i jak

HandlowiecOborniki ty jesteś przedstawicielem tej pseudo firmy  Fagros nie chce tej firmy i tych kłamców oszustów ktorzy nie znają pojęcia gwarancja  na oczy widzieć, przedstawiciele nie wiedzą nawet co maja na placu i co sprzedają porażka 

A tak przy okazji czego nie uzanli ci na gwarancji że masz taką opinię ??

Wiadomość z agroFakt.pl

Szczerze to polecam bardziej wersję C . Wersja H ma w standarcie klime obciążniki itd. Ale jeśłi masz możliwość policzenia rabatu na całości nie tylko na ciągniku to wychodzi lepiej wersja C i wg mnie jest ładniejsza

Seria H to turecki Hattat, a hattat to z kolei valtra serii A... lepiej kupić ciągnik serii C ten jest pomysłu przynajmniej naszych polskich projektantów :)

Remo99    66

Były problemy z owijarką Agro-Max  ogólnie miała jakiś feler, to niewyregulowana pompa, to łańcuch spadał i inne cuda nie widy, powiedzieli ze mam se do Będzina dzwonić bo to ich owijarka, a przed zakupem pytałem wyraźnie czy serwis bedzie u nich rozpatrywany wrazie czego oni ze tak oni wszystko załatwią, i klops, zawołałem mechanika bo na podlasie zamiaru nie miałem z nią jechać rozłożył złożył od nowa i działa o dziwo, niby ze coś tam była źle złożona nie wnikałem w szczegóły bo pracować trzeba było mineło nauczyło mnie to ze garażowych produktów już nie kupie. 

A z innej beczki co można sie dowiedzieć o nowym c360, miałby pracować za pomocnika oprysk nawóz transport, ciagnik warty uwagi czy jednak doplacić i kupić coś innego

lukig    69

Lepiej c380. różnica w cenie nie duża a 20 koni więcej. 

lukasz222    2342

Przy takiej cenie na C-360 nie ma nawet co się oglądać, ewentualne rozpatrywanie zacznij od 380

Remo99    66

Tylko ze mam już zetora majora 80 i szukam jakiegoś zgrabnego pomocnika do niego :) 
a ursus pewnie wystawi jakiś wynalazek może już z własnym silnikiem?  podobnie jak czołg do trzciny cukrowej

lukasz222    2342

Tylko ze mam już zetora majora 80 i szukam jakiegoś zgrabnego pomocnika do niego :) 

a ursus pewnie wystawi jakiś wynalazek może już z własnym silnikiem?  podobnie jak czołg do trzciny cukrowej

Jaki to problem mieć dwa podobne ciągniki, skoro kupując mniejszy praktycznie nie oszczędzisz? 80tka z pewnością nie będzie mniej zwrotna ani bardziej paliwożerna od 60tki, a przynajmniej masz dwa ciągniki które idealnie będą się uzupełniać i ewentualnie zastępować

Kris94    23

Mając majora 80 chyba nie ma sensu kupować taki ciągnik. C360 jest taki sam gabarytowo co C380 a więc i podobny do majora, jedyne co to inny silnik 3 cylindrowy, pewnie mniej spali ale czy wyłącznie ta różnica jest warta kupna nowego ciągnika (który tak szybko na pewno się nie zwróci przy obecnej cenie).

Marioboss    28

Tego majora masz jeszcze na zetorowskim silniku, czy skusiłeś się na ten niemiecki wynalazek z CR? Ursus C-380 to ponoć bliźniacza maszyna różniąca się od majora tylko silnikiem, a do tego silnik nie ma intercoolera, więc może dało by radę podnieść mu moc o założeniu chłodnicy? Taki tunning, oczywiście po gwarancji..

pawel94    16

XMK13, wydaje mi się że chodzi o premierę nowego Ursusa na targach w Kielcach :) Prawdopodobnie długo wyczekiwany U-4150 :)

Na targach będzie premiera 149 KM Ursusa . Wiem coś o tym :D

Co do zakupu c-360 wolałbym dołożyć z 5 tyś i kupić c-380 :D

Edytowano przez HandlowiecOborniki

Marioboss    28

No niestety, cena tych małych ursusów jest trochę przesadzona, w porównaniu do np. C-380.Ta sześćdziesiątka całkiem fajna, ale przez tą cenę zapewne niejeden nie kupi, bo dołoży i weźmie C-380.Gdyby kosztował do 90 brutto, to paru ludzi zapewne stać by było go kupić bez żadnych unijnych środków.

tylko 149 km? a ciągniki power będą? 

O to dyrektora nie pytałem . Bardziej interesowało mnie to czy rewers bedzie elktrohydrauliczny :D

Edytowano przez HandlowiecOborniki

no pewnie raczej to prototyp na vigusie będzie. A ta premiera to w piątek czy sobotę? abo ja ze szkoły w piątek jadę. A bardzo chciałbym być podczas odsłony :D

slawek74    134

jeszcze raz zapytam gdzie ta polska fabryka ? jak części z Iranu mają kupować . a wogule jak nie zaczną produkować ciągników z rewersem elektrohydraulicznym ehr i innymi tego typu udogodnieniami to nie wróże im sukcesu .

Remo99    66

Panowie i może macie racje trzeba wszystko rozważyć,
ogolnie to bym chciał mniejszy zgrabny ciągnik do prac zielonkarskich zeby wygodniejszy był itp
a silnik w majorze jeszcze zetoroski ostatnia sztuka od dilera, 

michalmr99    13

slawek 74 Podzespoły irańskie np silniki będą tylko w ciągnikach przeznaczonych na rynek afrykański

Dokładnie. A kolega wyżej niech nie sieje propagandy jak nie wie o co chodzi.

Edytowano przez dawidursus323

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się