adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

TheBociek1996    598

A ten ursus z ogloszenia to jego mozna zarejestrowac w Polsce? Jak to robia ze nie obowiazuje emisja?

 

bo ma przepracowane juz 350 mth i sprzedają go jako używka.


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

Na filmiku z agrotech co Zarajczyk rozmawiał z Mike podał mu cenę jaka by właśnie ten ciągnik miał na polskim rynku. Ja nie mam czasu szukać tego ale ktoś chętny może pogrzebać i spr czy się zgadza a Po za tym gdyby ten model był wadliwy to by go nie sprzedawali logiczne:) ciągnik 140 km jest na skrzyni starego Ursusa 16 x8 ? Oby więcej takich filmików ale prędkość tych ciagnikow bardzo dużo odbiega la od przyzwoitych do tego rodzaju zabiegu w polu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graham    11

Jest o wiele droży niż na filmiku.

Edytowano przez Graham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graham    11

Mi się zdaje że ta seria 180-280 km to ona będzie zrobiona na Polskę jak i również na Europę ponieważ na Hanoverze muszą się okazać z czymś większym bo to w końcu duża wystawa z potężnymi maszynami. Seria licencyjna MF też na Polskę bo będzie miała silnik Perkinsa a to silniki ursusa nie spełniały norm. Co do kombajnów w komentarzach na Facebooku przeczytałem że mogli by zrobić. Moim zdaniem na razie to strzał w kolano bo muszą ciągniki dopracować. A jeśli już chcą tak bardzo te kombajny to niech odkupią bizona i i na tych patentach spróbować dopiero zrobić nowoczesny kombajn. Ale to na razie moim zdaniem za dużo dla nich bo ciągniki chcą opracować.

Edytowano przez Graham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mowili cos o ciagnikach mniejszych bez kabiny pokroju 3512. Jak myslicie jakie to beda ciagniki, jak beda wygladaly z jakimi silnikami?
Taka dostalem odpowiedź na temat tego ursusa 1814a
Witam, Ciągnik będzie zarejestrowany w Polsce, przy sprzedaży normalna umowa kupna sprzedaży, oraz możliwość wystawienia faktury.
Jest to nowy ciągnik aczkolwiek był na testach u Premiera Pawlaka i tam zrobiono około 350 mth.
Obecnie ciągnik stoi w Lublinie. Pozdrawiam

Edytowano przez dawidursus323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Już widzę te pociągi wyładowane 3512 wyjeżdżające z fabryki, taka propozycja od Ursusa to będzie strzał w dziesiątkę, ludzie będą listy kolejkowe robili na ciągnik 47 koni bez kabiny, listy będą tak długie, że dopiero ich dzieci dostaną tego wymarzone i wyśnione maszyny :)

 

Ciekawe w jaki sposób oni chcą tego 1814A zarejestrować, w Polsce nie mogą bo nie ma homologacji, więc z tego samego powodu nie zarejestrują go w całej UE,  mogą go zarejestrować np w Etiopii i tutaj sprzedać jako sprowadzony-używany, ciekawe tylko jak przepisy traktują pojazdy sprowadzone spoza UE.

Edytowano przez kedziorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo robia z tymi 3512.

kedziorek-3512 to nie ciagnik idealny, raczej cos jak solis 50 tylko od ursusa było by lepsze i koniecznie oponki z tyłu 14,9 r28

kiedy beda w sprzedazy te kosiarki?

Edytowano przez dawidursus323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Nie mam nic do 3512, uważam, że to dobra maszyna, może tylko troszkę lekka i oponki tylne za wąskie ale to już takie tam...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graham    11

Kiedy wyjdzie nowa 60 bo pisałem w którymś poście ale odpowiedzieli mi że w czerwcu ale na początku czy na końcu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na bank nie wcześniej niż po 10 :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graham    11

Niech kupują Ursus i tak się odbije na afryce ruskich itp bo na europie na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie starsze i nowsze zdjecia na google eartch ursusa w Warszawie i FSO. Nie dawno patrzylem i sobie mysle nie jest tak zle wszystko stoi, ale przesonolem na nowsze zdj i tragedia... Ursus sie odbudowuje, widocznie musial zmienic miejsce ale najbardziej szkoda FSO. Dlaczego fso nie przyjelo do siebie vw? Teraz bysmy mieli np. Fso octavia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

w czerwcu miał wejść do sprzedaży Ursus c 380 M a Ursus c 392 i 3102 koniec roku(jesien) a ursus c 360 i c 382 nie mam pojecia kiedy bo nie pytalem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mowili cos o ciagnikach mniejszych bez kabiny pokroju 3512. Jak myslicie jakie to beda ciagniki, jak beda wygladaly z jakimi silnikami?

Taka dostalem odpowiedź na temat tego ursusa 1814a

Witam, Ciągnik będzie zarejestrowany w Polsce, przy sprzedaży normalna umowa kupna sprzedaży, oraz możliwość wystawienia faktury.

Jest to nowy ciągnik aczkolwiek był na testach u Premiera Pawlaka i tam zrobiono około 350 mth.

Obecnie ciągnik stoi w Lublinie. Pozdrawiam

Kolego spójrz na maskę 18014A na filmiku i na ogłoszeniu http://olx.pl/oferta/ursus-1814a-CID757-IDaoyyf.html#7ca08d0554 są to dwa inne ciagniki. Ten z ogłoszenia na oko wydaję się w 100% nie używany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj