adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

OKEY    154

To w ful opcji wyszedł by ok 180tys.

W innym ogłoszeniu jest za 175tyś +opcje czyli spora różnica w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15356

Może te kabiny wygodniejsze, ale gdzie taka płachta szyby jako drzwi. Tu się będzie to sypało w drobny mak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Jak zachodnie takie maja to szał bo widoczność dobra a tu od razu narzekanie 90% producentów wprowadza takie kabiny i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

cena tego ciągnika jest bardzo atrakcyjna patrząc na konkurencje za 110 konngo zetora czy farmtraca trzeba dac dużo więcej, czyli na czym ursus zaoszczedzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

Wiecie co wszystko fajnie ale powiedzcie mi dzwignia rewersu to ta po prawej stronie praktycznie za fotelem ??? Jeżeli tak to powiedzcie mi dlaczego ursus zawsze musi coś zrobić źle ... Kurde nie mogliby dodać w standardzie rewersu przy kierownicy kurcze no chcą konkurować z innymi markami a standardy w tym ciągniku są z początku lat 90-tych. Nie że się czepiam na siłę ale ja jako potencjalny klient przez ten rewers odpadam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Troche dziwnie są rozwiazane te biegi w ursusie ale trzeba by sprawdzić w praktyce jak to sie sprawuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

cena tego ciągnika jest bardzo atrakcyjna patrząc na konkurencje za 110 konngo zetora czy farmtraca trzeba dac dużo więcej, czyli na czym ursus zaoszczedzil?

Porównując go do proxim nie jest nie wiadomo jak tani, a przecież mało kto bierze ciągnik w podstawie więc i tak parę $ trzeba doliczyć i wszystko jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

w każdym ciągniku jest z lewej strony

 

Hattat miał po prawej :) Ale jeżeli tak mówicie to moje niedopatrzenie chociaż i tak uważam że powinien być rewers elektrohydrauliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Ten 11054 został zbudowany z myślą o prostej budowie i dość atrakcyjnej cenie, dlatego nie ma rewersu e-h i półbiegów e-h.

Osobiście myślę, że powinien on mieć w podstawie mechaniczny podnośnik (jeśli już ma być wszystko mech. to niech będzie) a w opcji EHR, e-h rewers i e-h półbiegi. Każdy by wziął co by chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

Sam nie wiem czy cena jest az tak atrakcyjna...tu 1170 ale widziałem tez ogłoszenie gdzie był za 158...Tylko jak ktos powiedział to podstawa i teraz plus szersze opony plus coś tam jeszcze to sam nie wiem.FT tez coś koło 170 kosztuje.Ciekawe jak sie będzie spisywał?Wrażenie jest nie najgorsze.....ale z obrazka to za dużo nie da się powiedzieć.Trzeba by go było zobaczyć.


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Te dwie czy trzy opcje skrzyń powinny być tak jak w Zetorach , każdy wybrał by sobie według własnego gustu. Pewnie z czasem tak bedzie ale na razie mamy to co mamy .

Nie wiem kiedy bede w Lublinie bo może udały by mi sie umówić z dilerem na jazdę tym ciagnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

wywiad ciekawy ale dziewczyna troche sie motała i denerwujący jest kamerzysta albo by mu kamere do buzi wsadził albo plecy by mu kamerował ;/

ale wywiad fajny :)

 

aha i ten pan pracował w pronarze

-

Edytowano przez Lesssiu007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Trzeba było zapytać tego Pana dlaczego prezesi firmy Ursus, pozwolili aby muzeum ursusa w Warszawie poszło pod młotek i wszystkie cenne pamiątki pójdą byle gdzie ;[ i niech się nie chwalą tradycją palanty


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Te muzeum było własnością obecnego ursusa czy może ktoś inny je kupił a nie obecny ursus i je sprzedał?

 

 

 

 

Pięknie ładnie, ale kamerzysta był chyba na haju :D , telefonem bym lepiej nakręcił.

Edytowano przez st220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

@TheMariko12 skąd wiesz? z tego co się orientuje to muzeum a raczej kolekcja pozostała po ZM Ursus zostanie przekazana na rzecz dzielnicy Ursus jako dorobek kulturalno-historyczny miasta ;)


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Wszystkie eksponaty z tego muzeum idą pod młotek w tym prototyp U-710


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    650

I ten fakt pokazuje właśnie to co się stało z Ursusem, ważne że na stronie internetowej nowego Ursusa szczycą się historią ...ale obłuda . Zastanawiałem się nad kupnem nowego 10014h, ale obecnie niech sobie go ten tego, kupię coś innego lub używanego, a na pewno nie to cuś co zowią Ursus.


Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

A czy ja napisałem że to Ursus sprzedaje?

Swoją droga Ursus z Lublina powinien odkupić całą ta kolekcję.


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj