adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

locke    293

Dobra skończcie to już :blink:


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenon385    14

pawelu masz słuszność w swoich wypowiedziach bo także wiem na czym polega proces technologiczny. Tylko uszanuj trochę godność innych i będzie git :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek14    0

Oficjalny cennik ma być dostępny pod koniec tego miesiąca, czyli troszkę poczekamy i będziemy dyskutować :)


Szanuj wypowiedzi innych a i twoje też będą szanować.

-Zetor Team-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

http://ursus-salon.pl/

 

Ciekawe co z tego będzie, mam do tego "salonu" niecałe 5km. Hale mają dosyć dużą po byłym ASO Mercedesa. Trzeba będzie sie wybrać na otwarcie. :rolleyes:


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Fajny pomysł według mnie.Na pewno będą dobrze zaopatrzeni w Ursusa a nie tak jak dotychczas było ,ze Ursus u większości dealerów stał gdzieś za krzakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek14    0

Można wiedzieć skąd masz te informacje? ;)

Zadzwoniłem dzisiaj do Lublina. Miła pani odebrała i powiedziała, że cennik będzie dostępny pod koniec stycznia :)


Szanuj wypowiedzi innych a i twoje też będą szanować.

-Zetor Team-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

No dobrze że robią coś w tej sprawie ale powinni robić jakieś większe ciągniki a nie tylko do 150KM


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Duży ciągnik= duża kasa, a kto będzie ryzykował i tak dużą kasę ładował w "nowy produkt"?.

Tyle razy było powtarzane że niech się skupią na tym zakresie mocy co mają w ofercie a nie wywalą modele po 200KM i nikt tego nie będzie kupował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Dokładnie tak jak @Kris mówi. Powinni małymi kroczkami zdobywać rynek, atakując segment mocy w którym się w Polsce ciągników najwięcej sprzedaje a nie od razu porywać się z motyką na Księżyc. Ciekawe co będzie z linią ciągników ciężkich, czy będzie rozwijana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SalonUrsus    0

Witam wszystkich miłośników ciągników URSUS.

 

Mam nadzieję, że nasz salon, który zostanie wkrótce otwarty spotka się z ciepłym przyjęciem.

Postanowiliśmy otworzyć salon firmowy URSUSa z kilku prostych względów. Naszym zdaniem marka ta zasługuje na większe uznanie wśród rolników gdyż, produkty które będą teraz oferowane są znacznie wyższej jakości niż poprzednio. Ponadto chcemy, aby marka URSUS odzyskała swój dawny blask. Będziemy starali się zainteresować Państwa nowościami URSUSa, ciekawostkami z nim związanymi oraz najnowszymi ofertami.

Przekonacie się Państwo iż obecny producent nie zamierza tylko produkować dostępnych modeli, ale będzie też wiele nowości i to już w tym roku.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Proszę śmiało pisać na forum, a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

 

Zapraszamy wszystkich serdecznie na otwarcie salonu. O terminie otwarcia poinformujemy na naszej stronie już wkrótce.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekskw    43

Witam wszystkich miłośników ciągników URSUS.

 

Mam nadzieję, że nasz salon, który zostanie wkrótce otwarty spotka się z ciepłym przyjęciem.

Postanowiliśmy otworzyć salon firmowy URSUSa z kilku prostych względów. Naszym zdaniem marka ta zasługuje na większe uznanie wśród rolników gdyż, produkty które będą teraz oferowane są znacznie wyższej jakości niż poprzednio. Ponadto chcemy, aby marka URSUS odzyskała swój dawny blask. Będziemy starali się zainteresować Państwa nowościami URSUSa, ciekawostkami z nim związanymi oraz najnowszymi ofertami.

Przekonacie się Państwo iż obecny producent nie zamierza tylko produkować dostępnych modeli, ale będzie też wiele nowości i to już w tym roku.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Proszę śmiało pisać na forum, a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

 

Zapraszamy wszystkich serdecznie na otwarcie salonu. O terminie otwarcia poinformujemy na naszej stronie już wkrótce.

 

Pozdrawiam!

 

 

Bardzo budujacy tekst.

 

Kiedy planowana jest sprzedaz modelu ze sprzeglem EHR,jakie przelozenia sa planowane w modelu 11034?

Czy Wasz serwis bedzie obslugiwal teren mazowieckiego czy cala Polske?

pozdrawiam i zycze powodzenia


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Ja mam z kolei takie pytanie co z linią ciągników ciężkich, nie będzie dalej rozwijana?

Czy marka nie zostanie sprofanowana chińszczyzną pod marką Ursus?

Edytowano przez adikpl1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FanUrsusa    0

A skąd to ma ktoś wiedzieć? Prorok jakiś czy co? Pewnie masz telefon to zadzwoń do ursusa i się zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Po co ma dzwonić skoro człowiek z Ursusa @SalonUrsus może tutaj na forum wszystko napisać ? Myślałeś o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekskw    43

Nie badz taki do przodu,bo Ci z tylu zabraknie.czytaj posty poprzedzajace Twoj post.peace

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sledziu1995    12

Moim zdaniem pol-mot powinien "utworzyć ursusa od początku", czyli zrobić nową konstrukcje, z podzespołami znanych europejskich marek, zaprojektować nową prostą skrzynie z półbiegami i rewersem. Taki ursus by mi się podobał a nie chiński 5034 ze szpetną maską, a co do maski to mogliby ogłosić konkurs na stylizacje nowych ursusów, traktory z jakimi wchodzą ponownie na rynek powinny być prostymi mechanicznymi ale nowoczesnymi konstrukcjami, co oznacza niezawodność i niską cenę, czyli to co dla Polskiego rolnika najważniejsze. Z biegiem lat wprowadzano by różne unowocześnienia, aż w końcu własne silniki, osprzęt i znów ursus był by potęgą, a tak to brud, smród i ubóstwo, ursus stanie się chiński.


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SalonUrsus    0

Bardzo budujacy tekst.

 

Kiedy planowana jest sprzedaz modelu ze sprzeglem EHR,jakie przelozenia sa planowane w modelu 11034?

Czy Wasz serwis bedzie obslugiwal teren mazowieckiego czy cala Polske?

pozdrawiam i zycze powodzenia

 

 

Witam,

Sprzedaż modelu 140 jest planowana w Q4 tego roku.

Przełożenia dla 11034 są jeszcze poddawane dyskusji. W modelu 11024 będzie to 12x4 na licencji Masseya a model 11034 bedzie jego lepszą wersją...

 

Postaramy sie informować Państwa na forum o naszych maszynach, ich konstrukcjach i odpowiadac na zadawane pytania.

 

Na temat serwisu i salonu nie możemy zbytnio wypowiadać się na forum. Jest to wbrew regulaminowi forum (reklama)co jest w pełni dla nas zrozumiałe.

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez SalonUrsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@SalonUrsus

Skrzynia 12x4 to konstrukcja z lat 60. Czy w Ursusie nadal jesteście w tej epoce, nie zauważyliście, że czasy się zmieniły, a z nimi wymagania? Ciągnik ponad 100 KM powinien mieć przynajmniej 2 półbiegi + rewers EH. Oferta powinna być dostosowana do potrzeb rynku, obecnie jest dostosowana do rynku, ale ... afrykańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

to czemu nie stosujecie skrzyni z serii ciężkich ursusów tam przecież była skrzynia 16x8 w ostatnich latach synchronizowana do tego dać silnik perkinsa i nie było by takie złe przynajmniej jeden bieg pod obciążeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u2011    0

@SalonUrsus

Może opisałbyś, czym Ursusy z Lublina będą różniły się od tych z Warszawy?

Na stronie firmowej, chyba z miesiąc przed złożeniem jakiegokolwiek ciągnika (Ursusa), zamieszczono informację o znacznej poprawie jakości, można wiedzieć na jakiej podstawie ktoś to ocenił?

Na forach można znaleźć informacje, że serwis nie potrafi sobie poradzić z naprawami gwarancyjnymi ciągników z Warszawy ile w tym prawdy?

Pol-Mot podpisał umowę licencyjną z Masseyem bądź przejął ją po starym Ursusie i transmisje będą robione u nas, czy sprowadzane?

Edytowano przez u2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sledziu1995    12

Małym kroczkiem w tym celu jest model 14034 :) Zrobiony od podstaw.

i ten model mi się podoba, można by było zrobić całą gamę ciągników zrobionych od podstaw i z lepszym designem, nowoczesnym ale nawiązującym do starych ursusów. Takie traktory wzbudziłyby zaufanie, że nie jest to stary po licencyjny mf w nowym ubranku, a nowy traktor ze "starym" wyglądem np. przypominający ciężką serię(czyli niezawodność i siła ;) ).


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SalonUrsus    0

Witam,

14034 będzie topowym modelem w full opcji w tym roku, może tylko radaru nie będzie miała, ale to jeszcze nie jest pewne.

 

Musicie Państwo wziąć pod uwagę, że mineło dopiero kilka miesięcy od przejęcia przez Warfamę, przenoszono linie i teraz zaczyna się produkcja nowych modeli URSUS-ów.

Na początek postawiono na prosty ciągnik (11024) o większej mocy, na sprawdzonych i zmodernizowanych podzespołach (@u2011) ze względu na zapotrzebowanie rynku. Główną zaletą tego modelu będzie CENA, która niebawem powinna zostać podana o czym też poinformujemy. Myślę, że będzie ona dla wielu ludzi bardzo przystępna. Skrzynie są oryginalne i sprowadzane, gdyż na produkcję własnych jeszcze za wcześnie.

Nie od razu Rzym zbudowano Panowie, cierpliwości.

 

URSUS był niedofinansowany i możliwości rozwoju nie było, z Waframą będzie inaczej jednakże poczatki są zawsze trudne. My deceniamy, że URSUS nie zniknął z rynku, a jest za to plan na odrodzenie marki i powstanie naszego salonu też jest jego częścią.

Co do jakości to podzespoły, które będą użyte to produkcji (np: 14034) będa najwyższej klasy (HEMA, skrzynia ZF, silnik Iveco)....

Różnica jest taka, że w innych markach są identyczne podzespoły stosowane, a cena jest o kilkadziesiąt procent wyższa - to samo dotyczy części, które pochodzą z tych samych fabryk a są pakowane w różne pudełka. Liczy się wskaźnik cena/jakość a nie to, że macie traktor pomalowany na zielono czy niebiesko. To jest dokładnie tak jak VW i Skoda... które byście wybrali? Ja skodę... i bym patrzył jak sąsiad buli dwa razy więcej za serwis swojego VW złożonego z tych samych części co moja Skoda. Notabene mam jedną skodówke i jeszcze mnie nie zawiodła:-)

Nowe modele będą projektowane i produkowane, ale sukcesywnie.

 

Krytykować jest łatwo, budować trudniej już...

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj