adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

locke    293

ursus 11034 ma mieć 130 KM skrzynie to chyba 36/36 (ale nie wiem) EHR BOSCH i takie tem pierdoły


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Pierwsze słyszę aby miał miec 130km - jak już coś to 110 :rolleyes:


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

ursus 11034 z opisu wynika że 110 km ma wychodzi na to że z ursusa to tylko logo zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

A jaki tam będzie układ napędowy? Bo coś słyszalem że od landini i słyszałem też że od MF...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28
http://ursus.com.pl/ciagniki-rolnicze-ursus zastanawia mnie gdzie tam pisze o skrzyni 36/36 i 130 km??? jak dla mnie to nadal fergusona klepią. wielkie wejście i nic dale 12/4 biegów to już lepszą skrzynie miały te stare ursusy chociaż 16/8 biegów miały i pół bieg :) może chociaż cena nie będzie wygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Jeżeli konstrukcja się nie zmieni to będzie to Landini Vision z nowym opakowaniu.

Ursus 11034 to jest to samo co 8034 przedstawiony rok wcześniej, tylko inne plastiki na zewnątrz- bynajmniej tyle zaprezentowano dotychczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

ten 140 konny to troszkę ma modernizacji a reszta nic i jak z ceny nie zejdą to nich tego nie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

na zachętę ceny mają być konkurencyjne 11034 ma kosztować jakoś 115tys tylko nie wiem czy netto czy brutto jak na 110 kuców to cena dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Według mnie należy jeszcze trochę poczekać na www.agrofoto.pl jest napisane ,ze wkrótce wprowadzą nowe własne kabiny czterosłupkowe oraz noew układy przeniesienia napędu.

 

Więc ja myślę ,że może już w Kielcach coś zaprezentują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawny    7

kabine zrobic nowa jakos trudno nie jest, ale wlasne przeniesienie napedu moze jeszcze jakis powershift? na to potrzeba bardzo duzo czasu projektowania i testowania, wiec moim zdaniem bujda. tak wielkie koncerny jak chocby sdf czy claas kupuja skrzynie, a taki ursus vel. polmot mialby sam zrobic skrzynie? no moze by jakas stara troche zmodernizowal i tyle ale nic konkurencyjnego moim zdaniem nie jest w stanie stworzyc w najblizszej przyszlosci, panowie spojrzcie na zetora ile czasu maxterre wprowadzaja czy chocny modernizacje power w forterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darik    0

Panowie , 110 konny z przednim tuzem 160tys Bruto Byłem w szoku jak to usłyszałem . :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FanUrsusa    0

ile? Jezu ale drogo, szał ciał, to za to kupi zetora 12x12 powyżej 100KM. Skąd masz takie wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

oczywiście ,że skrzynie nie będą ich tylko jakiejś marki która się tym zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demolka    40

Panowie , 110 konny z przednim tuzem 160tys Bruto Byłem w szoku jak to usłyszałem . :blink:

 

Bzdury klepiesz 110 konny z przednim tuzem bedzie za 115tyś - zadzwoniłem do Lublina i potwierdzili dostępność od połowy stycznia.


POLSKA dla POLSKICH PRODUKTÓW - CZESI WON Z POLSKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

no właśnie trzeba poczekać i zobaczymy. Jeszcze dali by lepszą skrzynie i było by naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ten ciągnik ma kosztować 115 tys zł ale NETTO czyli 141 tys zł brutto a przedni TUZ ok 10 tys więc całość ok. 150 tys brutto, gdyby dodać przedni WOM wychodzi 160 tys brutto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

no niestety ,ale według mnie jeśli dadzą lepszą skrzynie to będzie bardzo dobra cena, a 115 netto za 110 KM uważam ,ze to dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bboyUrsus    10

Panowie/Panie nie ma co gdybać poczekajmy aż się ten ursus pojawi wtedy pogadamy o jego cenie. Może być tak jak jest na allegro czyli co diler to inna cena tego samego modelu tak wiec byle do stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Na przykład Mam wystarczy taka skrzynia 12x4 w 100 hektarowym gospodarstwie B) Wy to od razu chcielibyście mieć przełożenia 36x36 czy tam więcej tak jak to ma być w 11034.Poczekajcie to będzie.A taka skrzynia 12x4 to jest w sam raz dla takiego chłopa co ma 50-60 lat gdzie on będzie nim jeżdził.

Fajny też jest ten 14034 może zastąpić nie jednego nowego john deere'a


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj