adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

pawelll48    273

Raczej tak, ja byłem i także zwiedzałem najlepiej to można skontaktować się z doradcą technicznym, a za razem wielkiego patriotę Ursus'a on z przyjemnością po oprowadza Ciebie po fabryce ;)


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojnest    2

Przecież ten film na 99% to jest element tak zwanej kryptoreklamy, przecież wystarczy spojrzeć na logo Ursus-a i tekst.

Byłem w zakładach z Ojcem, który pracował tam 15 lat i oprowadzał nas jego kolega, który tam dalej pracuje.

Zdięć nie można praktycznie wcale robić.

Edytowano przez wojnest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

byłem w fabryce już 4 razy i jakoś nie odczułem tego, że niby nie można robić zdjęć, chociaż nie wiem jak by było w przypadku innych postronnych osób

Edytowano przez marcin04

"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojnest    2

Możliwe że ja nie mogłem robić zdięć ponieważ halę produkcyjną zwiedzałem nieoficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japycz17    53

A co to w ogóle jest za sprawa z tym nowym inwestorem w ursusie?


Interesuję się rolnictwem i ciągnikami Ursus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrus    0

No to sprzedają czy nie ? Jak sprzedadzą jakiemuś prywatnemu gościowi to on ursusa rozwali do końca . Zrobi działki pod zabudowę i sprzeda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Z tego co wiem to na przełomie maj/czerwiec ma być Ursus sprzedany i najprawdopodobniej będzie to polegało na zmianie właściciela, a produkcja będzie dalej- tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

SPRZEDAŻ

 

Jednak POL MOT .Cieszę się ,ze to Polska firma kupiła , ciekawe jakie mają plany pewnie w gazetach rolniczych coś będzie napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzipet    0

należy sie teraz cieszyc bo to znaczy ze URSUS pójdzie do przodu i to bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

poczekajcie kilka dni jak wszystko oficjalnie ogłoszą a nie tak biadolicie jak jakieś stare baby pod płotem na ławce


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert8245    24

Obstawiam, że nazwa ursus pozostanie, jedynie co to można liczyć na niewielkie spadki cen nowych ursusów oraz na pewne modernizacje związane ze skrzyniami które były zapowiadane, i POL-MOT będzie to kontynuował raczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj