adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

ursus3502PL    2

maski są ładne tylko ta maska w 1674 troche jest zwalona wygląda jakby ursus czegoś się bał , bardziej zadziornie wyglądał w strarej masce ale mozna sb zamówic z taką lub taką


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Na stronie www Ursusa pod danymi tech. jest zakładka opcje i np do 5524 można sobie zamówić np.szersze gumy,klimke i co najważniejsze udźwig 3850 kg.

Zauważyłem ,że teraz w modelach 3724, 5524, 6824 są dwie pręd. WOM 540/100 obr/min. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenon385    14

Teraz jeszcze czytałem że kursy odnośnie nowych modeli będą dla mechaników.Ursus teraz to naprawde zaczyna stwarzać pożądną konkurencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

@zenon385 masz rację Ursus może jeszcze zamieszać na naszym rynku, jak to ktoś kiedyś napisał, że w tej firmie drzemie potencjał


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal651    8

to fakt, te komentarze na str ursusa to ktoś powinien zatwierdzać wcześniej :lol:

 

A wracając do tematu to sporo się ostatnio dzieje w ursusie co mnie osobiście cieszy, nawet mimo tego że nie zanosi się u mnie na kupno ciągnika, jakiejkolwiek marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil20    0

@NewHolland15 też sobie poczytałem te komentaże :lol: Dużo osób chce powrotu C 360 :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Nie oszukujmy się c -360 to dość mizerna ,,zmodernizowana" kopia zetora 4011 :lol: sto razy lepszy był zetor 7211. więc występowanie z postulatem o wznowienie produkcji ciągnika którego konstrukcja pamięta lata 60 minionego wieku jest dość głupie żeby nie nazwać tego bardziej dosadnie. o ile taki powrót z technicznego punktu widzenia był by możliwy o tyle z ekonomicznego to już nie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Oj tam jak dla mnie by mogli i wznowić jeżeli go zdecydowanie zmodernizuje na widok XXI wieku :lol: sęk w tym ze już 60 to przypominać nie będzie :lol: Bo np mój wuj ma taki tekst że co to za 60 jak most nie wyje B)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

jak by zaczeli produkować C-360 to ja isę z takiego państwa wypisuje chyba że naprawde zmieniona mosty jak wZetorach, wspomaganie i konkkretne kabiny. Coś na styl C-362 ale wiele nowocześniejsze klima, rewers itp :lol:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

do czegoś takiego to nie powrócą, jak już mogli by produkować tak jak nh ciągnik boomer- stylistyką nawiązuje bodajże do forda serii n


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

zamiast tego małego modelu postlicencyjnego to może taka C-362 3P? B) To by ciekawe mogło być i jeszcze 4x4 :) To bym sie zastanowił nad takim wynalazkiem


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypekr    0

A może nowa wersja c-360 z blaszanką?B)

Czekam na komentarze

 

ursus2b.jpg

post-1924-127392945165_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Sam rysowałeś? Jeżeli tak to dobra robota. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No brawo cypekr, mógłbyś to posłać na ten konkurs ursusa. W sumie mogli by zrobić nowe ciągniki z podobnymi maskami jak kiedyś ale ulepszone np. ta 360 którą narysowałeś kabina ładna, maska bardzo nawiązuje do starych ciągników, mogli by zrobić linię ciągników o nazwie "old". Według mnie gdyby zrobili ciągniki o nazwach takich jak kiedyś i tylko by przypominały je wyglądem to powinno się to sprzedawać, taki chwyt marketingowy B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypekr    0

Dzięki, wysłałem rysunki również do ursusa:)

Dokładnie taki był zamysł, aby wiele akcentów nawiązywało do starych modeli, maska, dach, błotniki tylnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Także tworzyłem,ale w paint'cie...


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

@cypekr fajny model , po zastanowieniu zrobilem swój , mój nawiązuje do ursusa 5714 tylko w innym blasku oceniajcie czy model to zupelna klapa czy cos ma w sobie

post-21209-127396057969_thumb.jpg


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alek162    1

Błagam Was, C-360 nie wróci do produkcji, a ten drugi rysunek przypomina Pronaro - Case'a. Najważniejsze teraz jest wprowadzenie nowych skrzyń, produkcja nowych modeli i prowadzenie prac nad nowymi modelami. Jest wiele priorytetów, które automatycznie oddalają reedycję C-360.

 

Newholland15, nie ma szans. Trzeba iść do przodu, a nie odgrzewać stare kotlety. Nie uważasz, że szkoda pakować pieniądze w coś, co może się nie przyjąć lub nie udać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

alek162 ale czy ja mówię żeby tłuc to co 40 lat temu? Nie, mówię że wszystko powinno być nowoczesne jedynie maski, kabiny i nazwa powinny przypominać stare modele, np. rolnik ma od nowości ursusa c-360 lub 914 służył mu przez wiele lat praktycznie bezawaryjnie ale czas kupić już nowy ciągnik, szuka, szuka i widzi że ursus produkuje ciągniki podobne ale lepiej wyposażone to na pewno się nad nim poważnie zastanowi, a jak cena będzie mała to bez wahania go kupi. Właśnie ursus powinien teraz coś takiego zrobić, bo jest jeszcze wielu starszych rolników którzy pamiętają ursusa z dzieciństwa i właśnie w taki sposób ursus powinien do nich trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alek162    1

Takie coś już mniej więcej było, szkoda czasu na takie bajery. Jeżeli ciągnik będzie posiadał odpowiednie parametry, to bez patrzenia na wygląd oraz na pokrewieństwo symboli ze starymi modelami będzie się sprzedawał. Nie znam osoby, która patrzy przy wyborze ciągnika przede wszystkim na jego wygląd. Mają wejść nowe skrzynie, modele, ze stylistyką też coś tam planują, więc nie ma co się zastanawiać nad takimi "bajerami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

No moim zdaniem był by to bardzo prosty i skuteczny chwyt marketingowy. I z pewnością by zadziałał w taki sposób jak pisze kolega wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj