adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

swat24    64

Do Adampl "Heh , można by powiedzieć, że od dawna czekałem na to ;)" a jak mam to rozumieć, ja ci tego nie wmawiam, to ty napisałeś a na drugi raz zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadman    0

A nie chodzi czasem o modele 3824 i 4824 są to wersje eksportowe ursusa odowiedniki 4024 i 5024 natomiast 5324

to moderniazcja 5314 jest opisana na stronie http://www.serwo.yoyo.pl/5324-5322.html a na oficjalnej Ursusa nic o nim nie ma widocznie jeszcze nie produkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzsiek1312    1

No nieźle jak już tylko po 500 sztuk sprzedają to się nie dziwię że padają a w dodatku po sprzedawali licencje na części zamienne - tak chociaż z tego by jakoś funkcjonowali ,a każdy chyba by wolał dopłacić i dostać oryginalne a nie te podróbki pieprzone . A nikt już nie kupi tylko z sętymentu ciągnika technologicznie z lat 70/80 który był modernizowany ( maski i kabina:lol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
A nie chodzi czasem o modele 3824 i 4824 są to wersje eksportowe ursusa odowiedniki 4024 i 5024 natomiast 5324

to moderniazcja 5314 jest opisana na stronie http://www.serwo.yoyo.pl/5324-5322.html a na oficjalnej Ursusa nic o nim nie ma widocznie jeszcze nie produkują.

Oficjalna strona ursusa podobnie jak ursus jest 100 lat za murzynami więc na podstawie strony ursusa bym się nie wzorował.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

100 lat za murzynami? Może nie ale 50 na pewno <_<

A co do tego nowego Ursusa to znowu wygląda jakby się jeszcze bardziej cofnął w rozwoju... Już bym bardziej chińskiemu ciągnikowi niż nowemu Ursusowi.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1223    0

No tak ostatnia aktualizacja na ich stronie była chyba prawie rok temu. Nawet zdjecie 1654 ciężko im wstawic. 5324 był kiedyś na stronie bumaru jak była tam jeszcze oferta ursusa ale już jej nie ma. Może były na eksport??

4824 i 3824 teżbyły na eksport .Często maja tylko daszek zamiast kabiny imiały oryginalne perkinsy.

Czemu nie produkują 1934 ? Czyżby miało byc z nim jak z 1734 ?

 

http://www.traktorpool.pl/search/detail/in...ine_id/1136153/ Można zrobic dobry ciągnik? Tylko czemu do ursusa nie dociera że krajowi klienci też są dobrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
100 lat za murzynami? Może nie ale 50 na pewno <_<

A co do tego nowego Ursusa to znowu wygląda jakby się jeszcze bardziej cofnął w rozwoju... Już bym bardziej chińskiemu ciągnikowi niż nowemu Ursusowi.

Wiesz no użyłem potocznego powiedzenia. A te nowe ciągniki jak sam napisałeś bardziej cofają ursusa... Jak je zobaczyłem to na 1 rzut oka trochę podobny do MF 3080. Ale z pewnością daleko mu do niego. Niewiarygodnie boli to że ursus tak fatalnie prowadzi politykę. Te ciągniki to zwykłe podróby nawet maska jest taka jak w MF.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1223    0

http://agrovideo.pl/action/viewvideo/255/Agrotech_2009/

 

Końcówka filmu i stoisko z ursusami. Widac nowy model ursus 5524 z perkinsem euro III. Czyli to co napisali w rpt to była prawda bo ma 75 KM. I teraz pytanie gdyby fabryka upadła to po co w ogóle by je pokazywali? Chyba że chcieli by pokazac ze walczą do końca lub warfama też ma swój interes bo nie bedzie przerwy w produkcji a upadłą fabrykę można zawsze taniej kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

"niski poziom hałasu poniżej 82 db"

Mogliby tego nie pisać, naprawdę nie ma czym się chwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem się, żę termin został przesunięty na 28 lutego z powodu zainteresowania i negocjacji firm.

 

Zarząd POL-MOT Warfama S.A. w Dobrym Mieście informuje, że termin odpowiedzi na ofertę złożoną przez Emitenta spółce Bumar sp. z O.o. w dniu 13 lutego 2009r. dotyczącą zakupu wybranych składników majątku spółek Ursus sp. z O.o. z siedzibą w Warszawie i Ursus Komponenty sp. z O.o. w Warszawie, ze względu na prowadzone pomiędzy zainteresowanymi stronami negocjacje został przedłużony do dnia 28 marca 2009r. (Raport bieżący nr 7/2009 i Raport bieżący nr 9/2009).

Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kapuje przecież jest już pomału koniec marca a ty tu piszesz o lutym

 

Powiem tak. Warfama złożyła ofertę BUMAR-owi 13 lutego 2009 r i dała 30 dni na odpowiedź tj. 13 marca 2009 r. A ze względu na zaawansowane negocjacje obu firm termin ten został przesunięty na 28 marca 2009 r. już dokładniej wytłumaczyć się nie da...


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Nawet ten mały 50km ma w opcji skrzynie 42km/h a to juz cos jak na Ursusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1223    0

No to dużo na ursusa ale 5524 ma już tylko 12/4 40,5 km/h czyli też nieźle jeszcze rewers iby bylo elegancko. Podnosnik też można wziąśc mocniejszy w miare dobre wydajności hydrauliki 3724-45l/min i 5524 - 62l/ min czyli chyba nie tak źle? Kabina lepiej dopasowana jak w 4024 i dużo lepsza (opcja klimatyzacji). 1674 teżnie jest już taki zły jeszcze gdyby miał więcej biegów ale i tak można wziąśc skrzynie 16/8 40 km/h.Myślę że gdyby ursus wprowadziłte modele kilka lat temu to nie bylo by problemów teraz ale to tylko gdybanie. Ale chyba musicie przyznac że ursus wykonał dzięki tym modelom krok na przód chociaż troche mały ale zawsze. po drugie w artykule rpt było napisane że albo ursus upadnie albo w pierwszej kolejności wprowadzi modele z euro III 160km 75km i chyba 60 km lub 50 i jak widac istnieją - może to jest dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Hmm cos w tym upadku ursusa jest bo dziś byłem po wąz od trolla w agromie i stały tylko Pol Mot Foto i Proximy, McCormick a jeszcze 2 tygodnie temu były ursusy których już nie ma. Wątpie w to zeby tak się rzucili że dowozić nie nadązyli były 4 nie ma żadnego :blink: a zawsze było pare ursusów i to wszystko powyżej 120KM


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby dzisiaj mija termin odpowiedzi BUMAR-u na ofertę Warfamy, ale jak dotąd na stronie głównej Warfamy nic nie pisze, może jutro czegoś się dowiem ....


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

Z tego co się dowiedziałem od dillera, to ursus narazie wstrzymał produkcję i nieprzyjmują narazie żadnych zamówień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą wiadomość ;) wejdzcie na strone URSUSA i zajrzyjcie na aktualności przeczytajcie pierwszy artykuł. ;)


Poszukuję siewnik poznaniak 2,60m lub inny do 4000zł. Zgłaszać najlepiej okolice Hrubieszowa lub Tyszowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj