adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

lukbold    1054

Jeśli chcecie adres tak jak wspomniałem moge na PW napisac współpracuję z kilkoma firmami więc ze spokojem mogę sprzedawać wszystkie modele :D Nie proponuje tak jak wy tylko NH czy Zteror . Pracowałem w Reitech i Agrorami dalej współpracuje z nimi ale na innej zasadzie co jest tajemnicą i napewno nie zdradzę swoich danych personalnych. To forum jest po to aby doradzać więc to robię . Nie zamierzam kogoś oszukiwać . Wielu klientów (baza około 4500 rolników) ufa mi bo wiedzą iż ich nie okłamie . Handluję 12 Lat maszynami rolniczymi więc pewnie wtedy jeszcze się uczyliście. NH było supr i tego nie ukrywam do dziś podoba mi się ale tylko już z zew. . Jeśli ktoś nie wierzy podam za zgodą wcześniejszą właściieli którzy mają NH nowego lub Zetory co z nimi się dzieję ... No problemo :) A jeśli już tak bardzo obydwoje chcecie wiedzieć wyślijcie mi na PW swój num tel z miłą checią oddzwonie . Nie mam czego się bać . A kłamią ci którzy nie mówią prawdy ... Sorry

temu ja tam mysle że lepiej staremu 3080 albo 6160 od MFa zrobić remont a nie bawić się w jakies nowe zabawki wątpliwej jakości... cóż ten nowy NH od chinczyków ma lepszego w wyposażeniu? coraz bardziej skomplikowana budowe, która niby komfort pracy ma mi poprawić.. MFa sam naprawiam po za samymi sterownikami a te nowe wynalazki? samemu to za chwile oleju nie można bedzie wymienić. Patrze na nowego ursusa czy proxime to mam odruch wymiotny po przesiadce ze starego MFa a to pewno nie jedyna tak solidna i trwała marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

ten mf to też nie taki cud:) każdy model ma wady i zalety, a żaden nie jest cudowny jak kolega twierdzi że mf 3080, ma konkretną wadę, skrzynię biegów:)

Edytowano przez maromar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

i co się z tą skrzynią biegów dzieje? tylko wiesz... jak już chcesz coś napisac to konkrety, żeby się nie ośmieszyć bo MFy mam na placu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

aha czyli też handlarz mający w ofercie MFy i próbujący je sprzedać? zgadłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

szukaj ogłoszeń jeśli to mają być Twoje argumenty odnośnie tej marki.... znając życie jak połowa ludzi na forum tak i ty... coś gdzieś słyszałeś, ktoś coś kupił za śmieszne pieniądze (czyt w cenie odpicowanej 80tki), a potem znalazł wymieniacza do naprawy i płacz

Po za tym można przebierać do woli w markach, modelach które bedą trwalsze od najnowszej chińszczyzny

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

zgadza się że można przebierać, i mfy wcale nię są cudowne, i nie dlatego że coś tam gdzieś słyszałem.. nie ma jednej rady na dobry ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest . Przede wszystkim prosty ciagnik bez elektryki :) Bez zbednych dodatkow... Porównanie do siebie każdego ciągnika zwrócenie uwagę na mosty tuz skrzynie silniki czy ma pompowtryski itd... Im mniej innowacyjnych rzeczy tym lepiej :D


to ile będzie kosztował Ursus c382 z turem i łyżką krokodylem i chwytakiem do bel ogumienie serokie i Max obciążenie na tym :) cena brutto :)

teraz w promocji na kilka sztuk mam w cenie 119500 netto

Edytowano przez HandlowiecOborniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Na tych stronach jest napisane, że Case IH również będzie w Chinach produkowane:

http://www.fwi.co.uk/machinery/chinese-makers-gear-up-for-bigger-tractors.htm

http://www.caseih.com/apac/en-int/news/pages/2014_new_axial_flow_4077_news.aspx

http://www.prnewswire.com/news-releases/cnh-industrial-inaugurates-new-agricultural-equipment-manufacturing-complex-in-china-269011921.html

 

Wracając do tematu kontrakt z irańskim Motorsazanem pewnie będzie polegać na imporcie silników albo podzespołów do nich i montowanie w nich w ciągnikach linii afrykańskiej.

http://en.motorsazan.ir/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tych stronach jest napisane, że Case IH również będzie w Chinach produkowane:

http://www.fwi.co.uk/machinery/chinese-makers-gear-up-for-bigger-tractors.htm

http://www.caseih.com/apac/en-int/news/pages/2014_new_axial_flow_4077_news.aspx

http://www.prnewswire.com/news-releases/cnh-industrial-inaugurates-new-agricultural-equipment-manufacturing-complex-in-china-269011921.html

 

Wracając do tematu kontrakt z irańskim Motorsazanem pewnie będzie polegać na imporcie silników albo podzespołów do nich i montowanie w nich w ciągnikach linii afrykańskiej.

http://en.motorsazan.ir/

Fajnie..... to jeszcze case chiński będzie.... Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Dobry film, budujący wiarę w markę. Należy się pochwała.

 

Mówią o ciągnikach na nasz rynek w przedziale mocy 50-150 koni, co do 50 to się zgadzam, ale jest coś w ofercie o mocy 150 koni?

Już wkrótce przyczepa o ładowności 18 ton? To bardzo ciekawe. 

 

Od siebie dodam tylko, że byłem w Kielcach, na targach gdzie pokazywali ten samochód dla wojska, niestety zainteresowania nie było absolutnie żadnego.

Ciekawe skąd wiedzą, że wojsko potrzebuje 881 samochodów a nie 882 lub 880? :D

 

Wejdźcie sobie na stronę główną Ursusa, wyświetla się zaproszenie na targi. Zdjęcie świetne, ale mam mogli by dać jakieś z kraju a nie z Afryki :D

Swoją drogą to ciekawych "pługów" tam używają, bo to chyba coś na kształt pługa jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Ursus Salon z Głowna wystawił model C-3102 za prawie 133 tyś na allegro. Na swoim fb napisali , że w sprzedaży od kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
craft    7

A koncepcja U-4150 jak wam się podoba?

Gdzie jest ta koncepcja? Chętnie zobaczę


Are you an idiot? No sir I'm a dreamer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Szkoda że Ursus nie robi takich małych pługów do traktorów małej mocy jak ten np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
craft    7


http://telewizjarepublika.pl/Ursus-powrot-legendy-odc-2-2016,video,2226.html#.VuGWVsvdjqC od 1:28 do 1:34 ciągnik ze zbiornikiem ad blue...[/quoipte]

A no jest faktycznie, pierwszy przeciek :) dobrze, ze maska inna niż w tych wcześniejszych wersjach 150 km, chyba coś jak w 11054 power, chociaż przodu nie widać , ciężko stwierdzić. kabina chyba ta co wcześniej , ale w środku jakieś bajeranckie plastiki widać :)

Are you an idiot? No sir I'm a dreamer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Pokusiłem się o zrobienie screenów:

20160310145764805192458.jpg

 

20160310145764805181755.jpg

Edytowano przez adikpl1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Opalenicy Ursus produkuje paszowozy?
Może ten Ursus 150km będzie już na vigusie?

Edytowano przez dawidursus323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukig    96

Ursus w lutym 44 ciągniki. 5 miejsce razem DF. Wzrost rok do roku 52 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj