adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

ROLpomorza    17

sprzedaż przyczep Ursusa tragedia (brak ich w 10):

http://www.agrofoto.pl/informacje/rynek-maszyn/2533-sprzedaz-przyczep-rolniczych-sukcesywnie-rosnie

 

żeby nawet 14 przyczep nie sprzedać w 2 miesiące..............................................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radoslav    6

Hehe, ot znowu się pojawił :)

 

Już 2 kubota mu jedzie do stodoły, jakież on ma szczęście:)

Wkurzająca reklama :]

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BestZetor   
Gość BestZetor

Ursus jest od produkcji i sprzedaży traktorów, a nie przyczep czy innych maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Patrząc na sprzedaż przyczep myślę, że duże znaczenie ma cena. Pronar oczywiście ma w ofercie praktycznie wszystkie typy przyczep i w tym przypadku to nie cena, a jakość ma znaczenie. Ale taka firma jak Gomar? Pierwsze słyszę.

Ale i tak brak na tej liście Ursusa jest zastanawiający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matinho    42

Ursus jest od produkcji i sprzedaży traktorów, a nie przyczep czy innych maszyn.

 

Faktycznie, przyczepy składają w niedziele hobbystycznie :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

Jeszcze rok czasu i URSUS powinien być co najmniej na 5 miejscu sprzedaży. (Mam taką nadzieję)

Zapraszam do udzielania się w moim temacie dotyczącym nowej, ciężkiej serii U od marki URSUS.

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/82431-nowa-seria-u-od-ursusa/

 

 

Pojęcia nie masz o czym piszesz. Ursus nigdy nie będzie ani na 5 ani też na 10 miejscu w sprzedaży. Ich oferta to śmiech na sali. Na obrazku ładne, na żywo- klęska. Są jeszcze bardzo daleko za konkurencją jeśli chodzi o produkt, bo jeśli mówimy o cenie, to już dystans nie jest taki duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

Firmy z pierwszej trójki mają dużą ofertę przyczep i jak weszły na podium tak już tam zostaną bo rolnicy kierują się tym że jak czegoś się dużo sprzedaje to zawsze są dobre(opinie właścicieli w moim terenie są słabe na temat pronara - "kino,hałaśliwe, podatne na odkształcenia blach," drugi jak na sypał pełna przyczepe zboża to mu oś została w polu i rama pękła-spokojnie wariatem jej nię ciągnał) co do innych przyczep nie znam żadnej opinii. Nie uważam że Ursusa przyczepy są super bo ani ich nie widziałem nigdzie na zywo ani od nikogo na ich temat nic nie słyszałem ale uważam że problem w sprzedaży przyczep Ursusa leży w słabej OFERCIE-porównajcie sobie jaką ma ofertę dla rolnictwa"  http://pronar.pl/towary/dwuosiowe/  " a jaką Ursus dwuosiowych http://ursus.com.pl/Transport    bo ceny mają nieznacznie niższe jak kiedyś patrzyłem. Ale Ursus pokazał na agrotech nowe konstrukcję i wygląda solidnie i jesli pozostaną te przyczepy co są plus tamte to myślę że sprzedaż troche drgneła by do przodu :) Wypowiedz że Ursus jest tylko od produkcji ciągników jest nie na miejscu mówiąc lekko :) Ursusa kupiła firma produkująca maszyny rolnicze i teraz te maszyny noszą znaczek Ursusa i nazwę więc Ursus jest teraz i od produkcji przyczep i maszyn za które musi odpowiadać tak samo jak i za ciągniki. Co prawda sama firma nawet zapomina o tym że nie produkują tylko ciągniki bo w reklamie trudno do patrzec się jaką szeroką ma Ursus ofertę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Ale taka firma jak Gomar? Pierwsze słyszę.

 

Gomar zdaje się, że to producent z moich stron. Ładnie jak sie do 10 wybili z przyczepami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Ursus SA. nie jest producentem tylko właścicielem fabryk produkujących sprzęt rolniczy i nie tylko bo i np.brykieciarki, trolejbusy, itd.

Same ciegniki produkuje Ursus Sp.z.O.o.

Problemem ursusa jest dystrybucja i zaplecze dilerskie . W samym lublinie nie można nigdzie obejrzeć ciągników nie mówiąc o innych maszynach z logo ursusa.

Byłem w Srewistraktor  który niby jest dilerem Ursusa to jeśli już coś tam stoi to Hattat a na pytanie gdzie mogę obejrzeć inne ciągniki ursusa to  " wie pan dało by sie ale to trzeba dzwonić do fabryki załatwiać przepustki umawiać sie.....a najlepiej to sie pan odwal bo nie mamy czasu  "  mimo że fabrykę maja za płotem.

Ursus powinien mieć punkty sprzedaży przy głównych drogach z wystawioną całą gamą swoich produktów na pierwszym miejscu a inne maszyny gdzieś z tylu żeby ludzie widzieli co Ursus oferuje. Nie wszyscy jeżdżą po targach czytają czasopisma rolnicze .

 

Mam pytanie do tych co tak jadą po Ursusie.

Jak on ma wyglądac i z jakich podzespołów ma być produkowany żeby spełnił Wasze oczekiwania? Czy może sam znaczek działa na was jak płachta na byka a gdyby na te ciagniki nakleić znaczek JD czy Fendt to lizali byście im opony z zachwytu.

Ursus z założenia miał byc prosty i tani i taki jest , oczywiscie ma małe mankamenty które warto by poprawić ale jak widze to niektórzy maja takie oczekiwania aby kupić ciagnik jakości JD za cene Belarusa .

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojęcia nie masz o czym piszesz. Ursus nigdy nie będzie ani na 5 ani też na 10 miejscu w sprzedaży. Ich oferta to śmiech na sali. Na obrazku ładne, na żywo- klęska. Są jeszcze bardzo daleko za konkurencją jeśli chodzi o produkt, bo jeśli mówimy o cenie, to już dystans nie jest taki duży.

 

W sumie racja z tym piątym miejscem przesadziłem, ale może kiedyś ten dzień nadejdzie, ze będą na wysokim miejscu :)

Żeby URSUSY się dobrze sprzedawały to najpierw muszą być dealerzy tej marki, a na ten moment to ich brakuje. Byłem u jednego co wstawił ogłoszenie w internecie, że mają na sprzedaż ciągnik C-380, oczywiście zdziwienie bo go nie mieli na stanie. Jak ta marka ma sprzedawać ciągniki jak nie ma salonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturtl    76

Obejrzałem sobie dokładnie przyczepę 14t Zasław (4-5 miejsce w sprzedaży) i poza ramą (zakładam bo nie byłem w stanie tego zweryfikować) niczego polskiego (oprócz potu oczywiście) tam nie znalazłem. Moje zdziwienie było ogromniaste, gdyż nie spodziewałem się, że nawet takie śmieszne badziewiaste, plastikowe błotniczki są "made in Österreich", pojemnik na H2O "made in Italy", zaczep "made in Germany", profile burtowe też jakieś "szfabskie" itd, itp!!! Wychodzi, że Polacy nie potrafią nawet najgłupszego "dyszla" zespawać? Na szczęście jest Pronar, który pokazuje, że Polak potrafi... Profile, hydraulika, osie, felgi... Niekwestionowane pierwsze miejsce... Da się? Da... Dla wszystkich szczekaczy i znafcuff...

I popieram "NIE KUP KUBOTY BO ZOSTANIESZ BEZ ZŁOTY" :);)

  • Like 2

zZz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

drażni mnie te ogłoszenie wszedzie go pełno nie my nie chcemy japońśkiej srajkuboty tylko Ursusa !!!! 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

To ogłoszenie jest już kilka dni kiedy minie ten lada dzień. A gdzie moderator w każdym temacie ten sam post gdzie są przepisy wymogi tego forum to jakieś multi powtarzanie bana gościowi szybko i usunąć te posty. Poza tym nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

To nie jest jakiś gość tylko reklama udająca użytkownika i posta...

 

A tak w temacie... Czytałem ostatnio temat o nowym Pronarze i stwierdziłem, że tam jednak piszą ludzie bardziej na poziomie (może jakieś wyjątki też się zdarzą). Nie ma wyzywania, że składak czy coś. Pronar kończy ze wschodem i składa ciągniki z podzespołów innych producentów to jest zachwalanie, że markowe, porównywanie parametrów itd.

A tu co? Sami wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturtl    76

Nie "ściągną" tego posta, bo to reklama Agrofoto.pl. Wiedzą, że większość używa adBlocka to reagują... Forma irytująca jednak wyjątkowo...

Mimo wszystko popieram "NIE KUP KUBOTY BO ZOSTANIESZ BEZ ZŁOTY" smile.pngwink.png

Edytowano przez arturtl

zZz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kammillo    18

Nie miałem czasu wcześniej wstawić zdjęcia. Przywitanie nowego c380 i pożegnanie starego c385

post-62941-0-83724400-1429471389_thumb.jpg

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Piękny jest, dobrze ze dotrzymałeś słowo ze zdjęciem a nie jak finisz z filmikiem :D Ile mth już nabiłeś ?

 

Nie kup Kuboty bo zostaniesz bez złoty :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kammillo    18

W porównaniu do starego to niebo a ziemia. W kabinie cicho, wygodnie, radio gra no i po 15 dodzinnej pracy wyszedłem nie zmęczony. i pewnie dalej bym robił tylko rezerwa zaczeła mrugać to zjechałem do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Wychodzi na to, że nowy C-380 gabarytami przypomina starego C-385.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj