adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Lesssiu007    186

Ludzie nie kupujcie zetorów !!!!!!! oni (czesi , słowacy ) spotkania robią szum medialny żeby Polska żywność nie szła !! nie bądźmy naiwni nie kupujmy tego szajsu !! oni 2700 sztuk sprzedali u nas w 2012 mam nadziej że w tym sprzedadzą góra 700 !! WON Z ZETOREM !!

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

tak tylko głośna sprawa z tym mięsem jest tylko i wyłącznie winą polaków i tych cwaniaków, zapomnieliście o tym jak dodawali sól drogową do mięsa ? więc co tu się dziwić ?


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

To przecież nie wszystkie tak robiły....


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pig    18

Ludzie nie kupujcie zetorów !!!!!!! oni (czesi , słowacy ) spotkania robią szum medialny żeby Polska żywność nie szła !! nie bądźmy naiwni nie kupujmy tego szajsu !! oni 2700 sztuk sprzedali u nas w 2012 mam nadziej że w tym sprzedadzą góra 700 !! WON Z ZETOREM !!

przyłączam sie do tej wypowiedzi, won z zetorem!!!!!!!!! wspierajmy polskich producentów i polskie produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Jak bojkot to bojkot, może Ursus powinien też przestać stosować czeskie opony i przerzucić się na np. produkowane w Olsztynie Taurusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktorek2    0

Koleżanki i Koledzy jak czarny PR to czarny PR

zator to paliwożerne ciągniki w przeciwieństwie do Ursusa chwalą się że dają gwarancję na 3,5 roku tylko dlaczego na silnik tylko 500h? z czech to tylko piwo chociaż po ostatnich historiach z ich alkoholem to już chyba nie najlepszy przykład

JAKO ANEGDOTĘ MOŻNA OPOWIADAĆ: KUP10 BUTELEK CZESKIEJ WÓDKI - PSA PRZEWODNIKA DOSTANIESZ GRATIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

Wiadomo w każdym kraju są partacze. Powinno sie potępiać takie praktyki jak sól drogowa jak dodawanie starego mięsa do wędlin. Inspekcje za to odpowiedzialne też powinny po tyłku dostać ale wiadomo tam są kolesie i jeden drugiemu krzywdy nie zrobi. Tyle że nie może być tak że nas to szykanują jako producentów a innych to nie bo wódkę z czech to chyba wszyscy znają i w innych krajach też sa przypadki nieprawidłowego produkowania żywności. I nie możemy siedzieć skuleni. i dobrym sposobem na utarcie nosa czechom było by spadek sprzedaży zetora na pewno by to odczuli :) I polskie firmy też by odczuły ale przyrost zamówień i kasa u nas zostaje a nie za granicą:)

 

a to w olsztynie stomilu już nie ma ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

kolego no to jak nie byles to się nie wypowiadaj ze same JD :D ja byłem to widziałem owszem spror jest JD i NH ale Zetorow tez jest duzo

Przeciez nie powiedziałem że same JD tylko że dominują, tzn że najwięcej ciągników w Czechach to JD.

 

Kolego milanreal1 jako ze jestes moderatorem mam do Ciebie pytanie , czy jest mozliwosc zorganizowania chatu z przedstawicielem Ursusa ,wtedy kazdy moglby zadac pytanie i dowiedizelibysmy sie jak to naprawde bedzie ,bo tak tylko rosna plotki

Zgłosiłem propozycje, a co z tego wyniknie to trzeba czekać.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

Ja regularnie 'zwiedzam' Czechy wzdłuż (min. raz w tygodniu do Austri) i wszystkie Zetory jakie widuje to starsze modele. Nowych Forterr nie widać wcale. Tak jak było powiedziane głównie NH i JD, choć ostatnimi laty często nowsze Fendt'y można spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28749

koledzy sądzę że pisanie tutaj żeby nie kupować Zetora nic nie da, oczywiście całym sercem wspieram Ursusa, ale Zetor w Polsce jeszcze długo będzie sprzedawał ciągniki, tego nie zmienią żadne hasła wypisywane w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demolka    40

tak tylko głośna sprawa z tym mięsem jest tylko i wyłącznie winą polaków i tych cwaniaków, zapomnieliście o tym jak dodawali sól drogową do mięsa ? więc co tu się dziwić ?

 

O czym ty mówisz? Klepiesz dla pepików czy co? Od dawna wiadomo, że robią wszystko żeby blokować nasze produkty na ich rynku. Nie ma tu winy Polaków (pisze się z dużej litery jakbyś nie wiedział) tylko polityki czeskiej, która ma na celu obronę ich rynku przed naszymi - dużo lepszymi i tańszymi produktami. Dlaczego nie mielibyśmy robić tego samego - trzeba mieć świadomość, że kupując czeskie traktory nabija się kasę wrogom naszych rolników - jeśli tego nie rozumiesz i piszesz nazwę własnego narodu z małej litery - to przynajmniej trzymaj się z daleka od klawiatury.

 

koledzy sądzę że pisanie tutaj żeby nie kupować Zetora nic nie da, oczywiście całym sercem wspieram Ursusa, ale Zetor w Polsce jeszcze długo będzie sprzedawał ciągniki, tego nie zmienią żadne hasła wypisywane w necie

Pisanie tutaj ma sens ale przede wszystkim sens ma nie kupowanie czeskiech złomów.

 

Koleżanki i Koledzy jak czarny PR to czarny PR

zator to paliwożerne ciągniki w przeciwieństwie do Ursusa chwalą się że dają gwarancję na 3,5 roku tylko dlaczego na silnik tylko 500h? z czech to tylko piwo chociaż po ostatnich historiach z ich alkoholem to już chyba nie najlepszy przykład

JAKO ANEGDOTĘ MOŻNA OPOWIADAĆ: KUP10 BUTELEK CZESKIEJ WÓDKI - PSA PRZEWODNIKA DOSTANIESZ GRATIS

 

Jakie 3,5 roku?? 2 lata a na resztę dają tkz. polisę ubezpieczeniową - jak się dobrze w nią wczytasz to masz po dwóch ltach gwaranjcę na kierownicę i dwa pedały - ściema taka, że hej - jak już chcesz po dwóch latach roliczyć gwarancję okazuje się, że musisz zgłosić się do ubezpieczlni z Cypru czy Grecji - okazuje się, że ta gwarancja nie obejmuje tego co myślałeś a pepiki odsyłają Cię z kwitkiem bo już nie ich problem. Czytajcie dokładnie warunki gwarancji i tkz. "WYŁĄCZENIA" - sczena Wam opadnie co to za 3,5 letnia gwarancja :D

  • Like 1

POLSKA dla POLSKICH PRODUKTÓW - CZESI WON Z POLSKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin349    26

Parę lat temu zwiedziłem czechy i słowację, głównie słowację i tak zetor 7245 to jest max z starszych zetorów natomiast z nowych ciągników to JD NH no i bardzo dużo ostatnimi czasu przybyło ciągników SDF ale to mniejsze tak do 100KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

 

O czym ty mówisz? Klepiesz dla pepików czy co? Od dawna wiadomo, że robią wszystko żeby blokować nasze produkty na ich rynku. Nie ma tu winy Polaków (pisze się z dużej litery jakbyś nie wiedział) tylko polityki czeskiej, która ma na celu obronę ich rynku przed naszymi - dużo lepszymi i tańszymi produktami. Dlaczego nie mielibyśmy robić tego samego - trzeba mieć świadomość, że kupując czeskie traktory nabija się kasę wrogom naszych rolników - jeśli tego nie rozumiesz i piszesz nazwę własnego narodu z małej litery - to przynajmniej trzymaj się z daleka od klawiatury.

 

 

Pisanie tutaj ma sens ale przede wszystkim sens ma nie kupowanie czeskiech złomów.

 

 

 

Jakie 3,5 roku?? 2 lata a na resztę dają tkz. polisę ubezpieczeniową - jak się dobrze w nią wczytasz to masz po dwóch ltach gwaranjcę na kierownicę i dwa pedały - ściema taka, że hej - jak już chcesz po dwóch latach roliczyć gwarancję okazuje się, że musisz zgłosić się do ubezpieczlni z Cypru czy Grecji - okazuje się, że ta gwarancja nie obejmuje tego co myślałeś a pepiki odsyłają Cię z kwitkiem bo już nie ich problem. Czytajcie dokładnie warunki gwarancji i tkz. "WYŁĄCZENIA" - sczena Wam opadnie co to za 3,5 letnia gwarancja :D

 

Shift do końca nie wcisnąłem i dlatego wyszło z małej litery

Nic nie klepię dla pepików, i tez nie jestem za ich produktami, wolę produkty Made in Poland, ale wiem że w Polsce jest bardzo dużo przekrętów, także w polityce, i mi nie mów że tak nie jest :)


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLpomorza    17

Znajomy już miał kupować Zetora,ale po targach w Kielcach zamówił Ursusa z turem i jeszcze na flaszkę zaprasza -taki zadowolony , nie wiem jeszcze co go przekonało ,ale mówił ,że wyjazd na Agrotech nie był stratą czasu ,a wahał się ,bo pół Polski musiał jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Pewnie serie H


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pankracy    9

 

Shift do końca nie wcisnąłem i dlatego wyszło z małej litery

Nic nie klepię dla pepików, i tez nie jestem za ich produktami, wolę produkty Made in Poland, ale wiem że w Polsce jest bardzo dużo przekrętów, także w polityce, i mi nie mów że tak nie jest :)

 

W Polsce może i jest dużo przekrętów, ale one są wszędzie - pokaż mi kraj, gdzie nie ma przekrętów. Czesi i Słowacy od roku atakują naszą żywność i bawią się statystyką. Twierdzą, że nasza żywność to syf, ale nie wspominają, że kilka wpadek to ułamek w całej przebadanej i skontrolowanej przez nich żywności. Produkty z Polski kontrolują masowo, a Niemców czy Francuzów jakoś nie męczą w ten sposób. Ewidentnie chcą się pozbyć z rynku właśnie naszych producentów i to jest zwykła nagonka. Dlatego ja się podpisuję obiema rękami pod hasłem, żeby nie kupować nic z Czech i Słowacji. Od Zetora poczynając - niech u siebie ich używają. My mamy Ursusa i trzeba wspierać rodzimą firmę. Tyle w temacie. Zaraz to samo wygarnę zetorowcom na Forum ;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

Mnie krew zalewa bo bydło tak staniało o 2 zł i w dodatku nie skupują co tydzień tylko rzadziej i to pare sztuk. Nie ma tego uboju to ( rząd ma to gdzieś że wszystko stoi przez ich zakaz ) ciągle gdzieś jakieś mięso stare znajdują i co my rolnicy mamy zrobić przy byku trzeba chodzić 2 lata a nawet dłużej zależy jak kto chowie i każdy grosz sie liczy a tu o tyle cena spadła. Ale to wina urzędasów i cwaniaków że tak kręcą powinny być takie kary że by sie 10 razy zastanowił czy chce coś ukryć.A tu Czesi tak podskakują świeci sie znaleźli ale o swojej dykcie w wódce to już zapomnieli nic sie nie stało !! i jak tu na ursusa zarobić kiedy tak pod górkę wszystko idzie :( a ursus szykuje porządne traktorki tylko kasy trzeba na nie a tu wszystko tak nie stabilne nie pewne nawet pogoda ;/. Polska żywność jest wysokiej jakości czy mięso czy mleko owoce warzywa tylko czasem jest tak że jakiś zakład oszukuje i wypuszcza na rynek słabej jakośći żywność i cała branża po tyłku dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafi1999    57

Proponuje byście sobie założyli osobny temat i tam narzekali bo tu tylko bałagan w temacie robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

Rodzimy producent dający zarobić Turcji ;) Ale akurat to mam gdzieś bardziej mnie zabolało jak zobaczyłem nowa ofertę Pronara na ciągnik Kioti dx7510 fakt ze ma 75 km a ursus 8014 ma 82 (mogę się mylić) to niestety tak jak byłem napalony na kupno ursusa po obejrzeniu Kioti i przejściu do konkretów czyli ceny w moim przypadku wygrywa Kioti :( Panowie z Ursusa wielki apel do was ;) Proszę o rewers elektrohydrauliczny w waszych ciągnikach bo to je w moim przypadku (ładowacz) dyskryminuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

nie rozumiem twojej odpowiedzi bo ten farmer też jest lipny .... W ogóle jak mam być patriotą to w gre wchodzi tylko Ursus te farmery farmtracki i inne wynalazki odpadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

farmer jest tak samo Polski jak Ursus :) I nie wiem czemu mówisz że wynalazek ? dobry ślinik skrzynia biegów jak w większości ciągników tej mocy.I ja tylko sugerowałem nic więcej :) przecież kupisz co chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj