Skocz do zawartości
damian89

Zetor 16245 -- czujniki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
damian89    1

Witam niedawno kupiłem zetora 16245 i chciałbym sie dowiedzieć co oznaczają kontrolki od czujników nad kierownicą.Pare kontrolek udało mi się rozwszyfrować ale chciałbym być pewny co każda z nich oznacza.

W zależności od modelu i rozmieszczenia były kontrolki :ciśnienia oleju w układzie mikropomki,spadku ciśnienia układu pneumatycznego,kontrolka ładowania- wersja bez amperomierza i rezerwy paliwa.

Wiadomość z agroFakt.pl

nacolibre    0

W zależności od modelu i rozmieszczenia były kontrolki :ciśnienia oleju w układzie mikropomki,spadku ciśnienia układu pneumatycznego,kontrolka ładowania- wersja bez amperomierza i rezerwy paliwa.

Witam, jeżeli ktoś wie dokładnie co oznaczają to prosiłbym o pomoc:)49_1269689542.jpg

Davido    28

1, 2, 3- kontrolki od kierunków

4. nie wiem od czego ona jest, możliwe ze to czujnik od mikro pompki

5. małe ciśnienie w układzie pneumatycznym, przy 6 atm kontrolka powinna zgasnąć

6. kontrolka od wzmacniacza, żółw, zająć

7. u mnie to jest kontrolka od stanu oleju w silniku, nie wiem czy u ciebie też od tego będzie,

8. światła awaryjne

9. u mnie kontrolka jest pusta

10. brak płynu hamulcowego do sprzęgła i hamulców

11. światła przeciw mgielne,

;)

nacolibre    0

5. małe ciśnienie w układzie pneumatycznym, przy 6 atm kontrolka powinna zgasnąć

7. u mnie to jest kontrolka od stanu oleju w silniku, nie wiem czy u ciebie też od tego będzie,

8. światła awaryjne

;)

dzięki wielkie ;[

U mnie 4 jest podlączona pod poziom plynu hamulcowego

7 to nie jest stan oleju w silniku (nigdy sie z taka kontrolka nigdzie nie spotkałem), jest to kontrolka filtra powietrza.

10 u mnie nie była podlączona, podpiąłem sobie pod blokade przedniego napędu, jak się świeci ttzn ze blokada mostu działa ;)

Davido    28

7. faktycznie może to być czujnik od filtra powietrza, mój błąd, sugerowałem się tym co mi znajomy powiedział na temat tej kontrolki ;) . Będę musiał przejrzeć instalacje w zetroku i zobaczyć co jeszcze jest inaczej podłączone, @paktofonikas1987 z którego roku masz zetora?? ja mam z 1997r i są pod 7 i 8 jeszcze dwie zielone kontrolki od włączenia przedniego napędu i od blokady tego mostu. ;[

alex123    0

7-to kontrolka filtra powietrza 12245 tylko chcialem przytaknac hehe.

pozdrowko

prometeusz    2

8. światła awaryjne

:)

czujnik od mikro pompki to czujnik od żółwia

Cichy94    72

Witam;) Może mi ktoś coś napisać co może być przyczyna jeżeli dam gazu na maxa to świeci mi się kontrolka od filtra powietrza?

Sadek    449

Zabrudzony filtr, ciągnik na większych obrotach potrzebuje więcej powietrza a pewnie mu brakuje i wyrzuca błąd.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez skok
      Witam
      czy do dwóch   halogenów w dachu montowanych fabrycznie mogę dołożyć dwie lampy led 27W i zostawić je na tym samym bezpieczniku i włączniku ??
    • Przez dzarjan8111
      Od czego jest  kontrolka zaznaczona na zdjęciu i gdzie powinien znajdować się dokładnie czujnik  ? Pytam bo kable zostały odcięte.

• Przez damian123141
      witam. brak świateł , kierunkowskazów z prawej strony. Co to może być?
      i
    • Przez michas1934
      czy ma ktoś sprawny czujnik orbitrola zetor zts 8245-16245?czy to jest taki sam czujnik jak czujnik stopu od ursusa bo według katalogu to ten sam
    • Przez dareq1994
      witam. nioe wiem co sie dzieje z ładowaniem w ciągniku. założyłem nowy pasek klinowy i dobrze jest naciągnięty. i nadal powyżej 1000 tyś obrotów gaśnie kontrolka ładowania. czy to jest wina alteratora czy inne problemy? dziś podczas odpalenia miałem przebicie na mase w ciągniku. 

BARDZO PROSZE O POMOC