Grzegorz6180

Jakie posiadacie Claasy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Turbina    10

ja mam Dominatora 85,sadze że jest to dosyć udana maszyna bo się mało psuje i jest prosta w naprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obikey    0

Witam!

U mnie jeździmy Medionem 320. Jak dla mnie kombajn nie do zdarcia. Mam go od nowego i przez 6 sezonów bez najmniejszej awarii. Jedyna "poważna" naprawa, jaka go czeka to wymiana joysticka, bo styki się już wyrobiły. Maszynka szybka, wydajna i zwinna. Nie bez powodu mawiają, żeby kupować ciągnik John Deere`a a kombajn Claasa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1
Ja osobiscie posiadam Claasa Dominatora 98 sl i nie narzekam na niego nigdy mnie nie zawiodl :lol:

 

 

Przecież ty go masz chyba od niedawna?


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasio1    3
a my mamy metcatora, stary ale jary

Ja też mam merkatora model 65 :lol: stary... ale to b.dobry sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3

ja posiadam dominatora 98sl . jak na razie chodzi dobrze;] tylko pogoda blokuje.....


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Ja kiedyś miałem claasa columbusa. CO to była za maszyna była u nas kilka naście sezonów miała tylko 2 czy 3 awarie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor11441    1

Ja posiadam claasa corsara złoto maszyna kosi umnie ok 30ha i jescze jedzie do sasiadów na usługi.


Od kołyski aż po grób jedna wiara jeden klub John Deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jawa350rs    9

Ja mam dominatora 85 i dominatora 108S maszyny już przepracowały 10 sezonów jak na razie OK :(

Edytowano przez tomek
nie piszemy z cap's lockiem!!!

Kirowiec - moc i niezawodność pod ręką.
Kto ma kirowca nie poczebuje fachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozek18    0

a tak szczerz niech ktoś mi powie czy w czaśnie żniw trudno o części do tych maszyn ??? bo zastanawiam się nad zakupem np. dominatora 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

@Jozek18-do Dominatora 85 w moich stronach dostaniesz części używane od ręki a jak nówka to max 2 dni,chyba że u korbanków to też od ręki prawie wszystko mają ale wiadomo oni to mają ceny kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozek18    0

@Turbina

powiem Ci ze do Tucholi mam 1 godzinę drogi autem :-)

a jak jest z GRENE czy oni maja jakieś części na składzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2

ja posiadam właśnie od tego roku dominatora 98 Sl kupiłem go za 100 tys zł jest z 1992 r robiłem mu przegląd i malowałem wygląda super i mam do niego stół wjechałem w żepak ujechałem 300m i zawór pękł wymieniałem tłok i wszystkie zawory 20 ha wymłucił mi znajomy a potem po naprawie było juz ekstra ale zaskoczył mnie ten zawór słyszałem jednak że w claasach nieraz tak jest..... <peh> chyba zostawie go na następny sezon ale jeszcze nie jestem pewien rozglądam się za młodszym miał przepracowane około 4000mth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MF6190
      Witam, mam problem z wspomaganiem, mianowicie na wyłączonym silniku kręci się lekko kierownicą bez oporu a koła stoją w miejscu, chyba tak nie powinno być a druga sprawa że jak już na odpalonym się kręci to w po wykonaniu maksymalnego skrętu np. w lewo jest chwilowy opór i potem można pomału dalej kręcić, przez co już 2 razy wygięło mi siłownik wspomagania. Orbitrol i pompa hydrauliczna nowa, olej nowy, układ odpowietrzony. Ma ktoś jakieś pomysły co może być ? 
    • Przez jowisz753
      Dzień dobry
      Posiadam od kilku lat Claasa Dominatora 98 SL Maxi. W ubiegłym roku dokupiłem tylną oś napędową wraz z rozdzielaczem i przewodami. Podłączyłem identycznie jak było na kombajnie z którego oś była zdejmowana, ale jest jakiś problem z działaniem, którego nie mogę rozwiązać. Teraz po odpaleniu kombajnu i przesunięciu dźwigni hydrostatu czy do przodu czy do tyłu przez kilka, kilkanaście sekund nic się nie dzieje, później słychać wycie pompy i kombajn zaczyna ruszać, po kilku metrach zatrzymuje się, pompa znów zaczyna wyć, kombajn rusza i jedzie już normalnie, ale wystarczy wjechać w głębszą rówkę przednimi kołami i kombajn staje, pompa zaczyna wyć i po kilku sekundach wyjeżdża. Tak samo się dzieje bez względu na to czy napęd jest włączony czy nie. Podniosłem kiedyś kombajn z jednej strony (przód i tył) i po włączeniu napędu tylne koło się obraca, ale można je rękami zatrzymać i obraca się wtedy tylko przednie, i na odwrót, zatrzymując przednie obraca się tylko tylne. Tak to powinno działać? Może coś jest źle podłączone? Co więcej, zaraz po wyłączeniu kombajnu poziom oleju hydrostatycznego jest o wiele za niski i przez kilka minut słychać bulgotanie w zbiorniku i olej podnosi się do właściwego poziomu. Pompa Linde BPV 70R.
      Pomoże ktoś?
    • Przez BiznesmenNaRoli
      Witam wszystkich,
      Od niedawna jestem posiadaczem ciągnika Claas Celtis 456. Przeszukałem cały internet żeby znaleźć schemat bezpieczników i przekaźników ale bezskutecznie.
      Mam prośbę do was, jeśli ktoś posiada taki schemat byłbym bardzo wdzięczny jakby się ze mną podzielił.
    • Przez MFargo
      Posiada ktoś instrukcje obsługi do claasa ariona 610C 2008rok. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj