Grzegorz6180

Jakie posiadacie Claasy

Polecane posty

rataj    3

claas 98sl w tym sezonie 350 ha bez awarii :)


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k_malysz    0

ja posiadam claasa consula spisuje się bez zarzutów w pierwszych latach robił po 80ha i w miare jest bezawaryjny silnik i skrzynia to jest ich siła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabin    0

mamy mercatora 60 z 79roku. mamy go od 7 lat. malo powaznych awarii. maszyna nie do zdarcia :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba    1

wiecie ile moze kosztowac claas dominator 130 rok 82 nigdzie nie moge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Dominator 130 z 1982? Teraz je chyba produkuja a nie w tych latach


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Ja posiadam Claasa Mege 204 II 97 rok kupilem go niecaly miesiac temu to moja pierwsza zachodnia maszyna mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroterm    3

wiadomosc z ostatniej chwili;] wlasnie przyjechal do firmy w ktorej pracowale nowy Claas lexion 600 z hederem,ktorego dlugosc urzadzenia tnacego wynosi 10,5 metra!!!!tata juz go widzial i mowil ze ma dzielone motowidły na dwie czesci.juz wkrotce zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widmoxx    1

Ja posiadam 3 szt kombajnów claas tj lexiona 430 z 2002 r oraz mege 208 z 98 r i 218 z 97r Na zime zamierzam sprzedać 218 p-onieważ ma już przebieg ponad 4000 mtg i zastąpić go nowym lexionem 540. Ale uważam że najlepszym jednak kombajnem jest claas mega serrii II pod względem prostoty w budowie jak i awaryjności (brak zaawansowanej elektroniki jak w przypadku lexiona) ale już takich nowych nieprodukują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lexion430    0

My posiadamy CLAAS`a Lexiona 430 z 2000 roku

maszyna jest bardzo dobra na nasze wymagania i pod względem awaryjności nie jest wogóle żle tylko jak go kupiliśmy to z siłowniczka podporowego bocznej klapy zrobiliśmy banana i to tylko jedna żecz którą dołożyliśmy do tego kombajny.


człowiek z zapałem na przyszłość gospodarowania wielkoobszarowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swirek    0

Muj tata mial kiedys casa axiala ale po nim niema słomy a tak udany kombajn puzniej NDW 524,525,526 ale ani jeden nie udany a obecni posiada 5lexionów Oi jak narazie to kombajny nie zastąpione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markpp    1

My posiadamy kombajn Class Matador Standard

już pracuje u nas ponad 10 lat i nie ma problemu ze silnikiem inne rzeczy oczywiście się zdarzają jak łożysko padnie czy coś innego W KOŃCU TO STARUSZEK

w tym roku zrobiłem w nim światła tzn. STOP, POSTOJÓWKI, KIERUNKOWSKAZY, ŚWIATŁA COFANIA Z PIPAJKĄ to z tyłu a z przodu dołożyłem jeszcze lampy od c-360

 

aaaaaaaa i jeszcze zrobiłem tak że jak się zwalnia na hydrostatyce to pali się stop


JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ KUPIĆ SIĘ NIE DAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA?... Oportunisto pier******...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3
co oznacza skrót DS np. w claasie 98DS?

chyba wersja gorska. ale nie jestem pewien


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Claas Dominator 68s 2002r :lol: 4 sezony bez awarii (kupiony używany, dwu letni od korbanków)

 

 

Powiem Ci że nie wiem czy on jest mniejszy od dominatora 76 :D

W każdym razie my nim robimy 180ha swojego + troche wuja i innych i wyrabiamy sie bez problemu ;p


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Jaki on ma silnik? On jest chyba jeszcze mniejszy od Dominatora 76?? :lol:


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misxxx    0

Ja mam Claasa Mediona 310;)) Sprzęt z 2006 roku,żadnych awarii,zero dymku z rury;)) Jestem naprawde zadowolony:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Przy nim masz silnik 200 km??


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Ralf Medion310 zazwyczaj ma prawie 200km ;)

No chyba że są jeszcze jakieś inne wersje? oO


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Pytam się bo nie byłem pewny ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Ralf Medion310 zazwyczaj ma prawie 200km ;)

No chyba że są jeszcze jakieś inne wersje? oO

 

Medion 310 - 204KM

Medion 330 - 231KM

Medion 340 - 258KM

 

Pozdarwiam ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

To wiedziałem ;) tylko sie pytałem czy są jakieś inne wersje mediona 310 bo Ralf się pyta ;)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MF6190
      Witam, mam problem z wspomaganiem, mianowicie na wyłączonym silniku kręci się lekko kierownicą bez oporu a koła stoją w miejscu, chyba tak nie powinno być a druga sprawa że jak już na odpalonym się kręci to w po wykonaniu maksymalnego skrętu np. w lewo jest chwilowy opór i potem można pomału dalej kręcić, przez co już 2 razy wygięło mi siłownik wspomagania. Orbitrol i pompa hydrauliczna nowa, olej nowy, układ odpowietrzony. Ma ktoś jakieś pomysły co może być ? 
    • Przez jowisz753
      Dzień dobry
      Posiadam od kilku lat Claasa Dominatora 98 SL Maxi. W ubiegłym roku dokupiłem tylną oś napędową wraz z rozdzielaczem i przewodami. Podłączyłem identycznie jak było na kombajnie z którego oś była zdejmowana, ale jest jakiś problem z działaniem, którego nie mogę rozwiązać. Teraz po odpaleniu kombajnu i przesunięciu dźwigni hydrostatu czy do przodu czy do tyłu przez kilka, kilkanaście sekund nic się nie dzieje, później słychać wycie pompy i kombajn zaczyna ruszać, po kilku metrach zatrzymuje się, pompa znów zaczyna wyć, kombajn rusza i jedzie już normalnie, ale wystarczy wjechać w głębszą rówkę przednimi kołami i kombajn staje, pompa zaczyna wyć i po kilku sekundach wyjeżdża. Tak samo się dzieje bez względu na to czy napęd jest włączony czy nie. Podniosłem kiedyś kombajn z jednej strony (przód i tył) i po włączeniu napędu tylne koło się obraca, ale można je rękami zatrzymać i obraca się wtedy tylko przednie, i na odwrót, zatrzymując przednie obraca się tylko tylne. Tak to powinno działać? Może coś jest źle podłączone? Co więcej, zaraz po wyłączeniu kombajnu poziom oleju hydrostatycznego jest o wiele za niski i przez kilka minut słychać bulgotanie w zbiorniku i olej podnosi się do właściwego poziomu. Pompa Linde BPV 70R.
      Pomoże ktoś?
    • Przez BiznesmenNaRoli
      Witam wszystkich,
      Od niedawna jestem posiadaczem ciągnika Claas Celtis 456. Przeszukałem cały internet żeby znaleźć schemat bezpieczników i przekaźników ale bezskutecznie.
      Mam prośbę do was, jeśli ktoś posiada taki schemat byłbym bardzo wdzięczny jakby się ze mną podzielił.
    • Przez MFargo
      Posiada ktoś instrukcje obsługi do claasa ariona 610C 2008rok. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj