Grzegorz6180

Jakie posiadacie Claasy

Polecane posty

maskin    7

Ja mam Dominatora 80, pięknie pracuje, juz 3 sezon, zrobilem go od podstaw, w tym sezonie zrobil 95 godzin, padl mi tylko alternator, reszta w porzo, moge go sprzedac, chce teraz wyprobowac JD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Kilka kilometrów ode mnie tydzień temu spalił się CLAAS, dokładnie nie wiem jaki. Sąsiad ma Lexion 450 lub 460, polowy sąsiad ma Medion 310, a spółka 4km ode mnie Mega 350.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalo90    18

ja mam Mediona 310 mam go od nowiki teraz kończy 3 sezon i jestem w 100 proc zadowolony niemiał zadnej awarii tylko lać i w pole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Claasa Dominatora 98 sl , Moj znajowy w dawnym PGRze ma Claasa Dominatora 98 s MAXI , Mój wujek ma Claasa Dominatora 88sl, znajomy ma Claasa Dominatora 76 , oraz znajomy ma Claasa MErkatora 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dominator 98SL (hydro) Na mercedesie. Polecam JD 1075 Nie pachaj w oszczednosci w Classa

 

 

ostatni raz przepisalem za Ciebie bez CapsLocka -mod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik-k    0

Ja mam Dominatora 85 (Hydro) z silnikem Mietka (150km) idzie jak przecinak bez awaryjny robi w sezonie 100 ha i mam go juz 8 sezon. Stoł do rzepaku od 3 sezonów. Ma juz przepracowane 3600 mth. Czesci to mam w godzine nowe. Ja wkładam orginalne wszystko troche tysiacami wydaje ale opłaca sie bo w sezone nie staje na polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

bezawaryjny

 

Najpierw piszesz, że bezawaryjny, następnie, że części masz nowe w godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

To prawidłowo. Najlepiej wszystkie lekko wadliwe części wymienić przed sezonem, niemniej jednak precyzuj swoje wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grześ77    0

dominator 98s, dominator 108s, dominator 108 sl w tym sezonie wykosiliśmy ok.650 ha bez większych awarii. Dodatkowo 98 skosi ok.150 ha kukurydzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Mój pierwszy kombajn od roku Dominator 85 silnik mercedes. rok 1987. po kupnie regulacja luzów na wytrząsaczach i w pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

ja mam claasa compacta 30 i prase claas bautz


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetmen    1

ja mam Claasa Mercatora60 1976. działa jak nalezy.

i claas jaguar 25(jednorzędówka)


John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

Ja posiadam CLAASA DOMINATORA 66 chodzi wyśmienicie tylko w tym roku złapał luz na bębnie młócącym i pasek klinowy od ustawiania obrotów poszedł za 30 godzin sieczenia, szczęście że na koncu żniw, muszę wymienić łożysko :P:D;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2
dominator 98s, dominator 108s, dominator 108 sl w tym sezonie wykosiliśmy ok.650 ha bez większych awarii. Dodatkowo 98 skosi ok.150 ha kukurydzy

fajnie..... a napisz coś więcej o tych claasach jakie roczniki i po ile mth mają, jaki heder masz przy 98SL??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3
fajnie..... a napisz coś więcej o tych claasach jakie roczniki i po ile mth mają, jaki heder masz przy 98SL??

Wg tego co on napisal to on nie ma 98sl :PP Ale to tylko tak se napisalem :PP


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Claas Dominator 85 hydro, silnik mercedes z turbem (150-160KM), heder 4,7m, rocznik 1982.Przez dwa lata na 100ha rocznie bezawaryjnie ;)

W przyszłym roku zamierzam wymienic łańcuchy od podajnika pochylego, bo się troszki juz zuzyły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MF6190
      Witam, mam problem z wspomaganiem, mianowicie na wyłączonym silniku kręci się lekko kierownicą bez oporu a koła stoją w miejscu, chyba tak nie powinno być a druga sprawa że jak już na odpalonym się kręci to w po wykonaniu maksymalnego skrętu np. w lewo jest chwilowy opór i potem można pomału dalej kręcić, przez co już 2 razy wygięło mi siłownik wspomagania. Orbitrol i pompa hydrauliczna nowa, olej nowy, układ odpowietrzony. Ma ktoś jakieś pomysły co może być ? 
    • Przez jowisz753
      Dzień dobry
      Posiadam od kilku lat Claasa Dominatora 98 SL Maxi. W ubiegłym roku dokupiłem tylną oś napędową wraz z rozdzielaczem i przewodami. Podłączyłem identycznie jak było na kombajnie z którego oś była zdejmowana, ale jest jakiś problem z działaniem, którego nie mogę rozwiązać. Teraz po odpaleniu kombajnu i przesunięciu dźwigni hydrostatu czy do przodu czy do tyłu przez kilka, kilkanaście sekund nic się nie dzieje, później słychać wycie pompy i kombajn zaczyna ruszać, po kilku metrach zatrzymuje się, pompa znów zaczyna wyć, kombajn rusza i jedzie już normalnie, ale wystarczy wjechać w głębszą rówkę przednimi kołami i kombajn staje, pompa zaczyna wyć i po kilku sekundach wyjeżdża. Tak samo się dzieje bez względu na to czy napęd jest włączony czy nie. Podniosłem kiedyś kombajn z jednej strony (przód i tył) i po włączeniu napędu tylne koło się obraca, ale można je rękami zatrzymać i obraca się wtedy tylko przednie, i na odwrót, zatrzymując przednie obraca się tylko tylne. Tak to powinno działać? Może coś jest źle podłączone? Co więcej, zaraz po wyłączeniu kombajnu poziom oleju hydrostatycznego jest o wiele za niski i przez kilka minut słychać bulgotanie w zbiorniku i olej podnosi się do właściwego poziomu. Pompa Linde BPV 70R.
      Pomoże ktoś?
    • Przez BiznesmenNaRoli
      Witam wszystkich,
      Od niedawna jestem posiadaczem ciągnika Claas Celtis 456. Przeszukałem cały internet żeby znaleźć schemat bezpieczników i przekaźników ale bezskutecznie.
      Mam prośbę do was, jeśli ktoś posiada taki schemat byłbym bardzo wdzięczny jakby się ze mną podzielił.
    • Przez MFargo
      Posiada ktoś instrukcje obsługi do claasa ariona 610C 2008rok. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj