Polecane posty

maxi777    3

Ja podpisałem umowe z neostradą.W mim domu rodzinnym jest juz 3 lata neostrada i żadnych problemów.Co do polsatu to jest ograniczenie 3gb a potem za każdy transfer 2,25mb płacisz 0,01 gr.Z bluconnect'em jest tak jak napisał user wczesniej.Ja miałem na próbe miałem zasięg niestety edge i transfer byl rzedu 68kbit/s.Więc wolny okropnie.Szybszy juz był play-oni mają lepszą oferte cenową.Za 10 gb placi sie 80zł a za 5gb 45 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

JA mam Neostrade już 6 sezon są to straszni oszuści i naciągacze ale jak dotąd mają najlepsze oferty;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

co do pierwszego się zgodzę ale do najlepszych ofert nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Neostrada ma teraz dobre oferty bo ma nawet 20Mb. choć miałem kilka problemów z łaczeniem się itd ale telefon i zaraz zgłaszałem jak była ogólna jakaś awaria typu "przekopany kabel" to wiadomo, serwer im też sie zawieszał w skrzynce, ale założyli bez problemowo nawet o dochody się nie pytali. Teraz myślę o 6Mb zeby podnieść bo mam 1Mb ale doszedł komputer i chce to podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Jestem od piątku posiadaczem LiveBox`a TP (bezprzewodowy). Jak na razie mam połączony kablem, jednak planuję dokupić do niego kartę wifi (USB) lub kartę sieciową z wifi. Czy ktoś posiada taki sprzęt i jaka jest wg niego najlepsza za przystępną cenę karta wifi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

jak masz połączone kablem to zostaw tak. Bo wifi (USB) lub karta sieciowa z wifi gubi sieć a kablem bezproblemowo i z kabla wieksza predkośc bedziesz miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

Jesli ktoś ma problem z Neo niech -pisze ..postaram coś pomóc

 

--->>Murtek3

 

osobiscie lepiej dokupic kartę wi-fi na PCI slot na płyte główną,adaptery USB są jakie są ale czesto łamią się .arty na PCI maja dokraęcaną antenkę i zasieg jest wiele lepszy

 

Cena

wifi USB cena od ok 25 zł na allegro nawet do 60-70 zł W TP kupisz Sagem wifi za 40 zł brutto.

standard b/gjesli sa pytania odnosnie LIVEBOX podziele sie doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

ma dylemat kończy mi się umowa na internet w TP obecnie płaciłem coś koło 60 zł za 1mb ale nie jestem zadowolony bo od jakiegoś czasu przerywa mi łącze.Patrząc na tp i orange ceny mają zbliżone ale nadal jest strasznie drogo ponad 50 zł za 1mb ale natknąłem się na netię i maja bardzo ciekawą ofertę 4mb za 50zł router Wi-fi i mam pytanie jak ten internet sie sprawuje i jakie koszty ewentualnie poniosę gdy się zdecyduje na netię co do lini mam cały czas opłacaną to na inne dodatkowe koszty mnie raczej nie naciągną

 

z góry dzięki za odpowiedzi bo sam nie wiem co z tym fantem zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomogit    0

Teraz netia ma dobre oferty.

Jeżeli posiadasz telefon stacjonarny w netii to możesz sporo zyskać.

Chociaż Era też ma tani internet, lecz nie sprawdzałem, ale widziałem 20 mb/s za ok 40 zł za miesiąc przy czym upust obejmuje abonentów ery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj