Polecane posty

bolid20    98

zależy jaka prędkość. Netia nie ma umów na rok aktywacja w neti 100zł + modem 100zł a 1Mb jest za 59zł

 

Neostrada 1MB masz za 54zł umowa rok lub dwa aktywacja 19zł modem 19zł więc rachunek jest prosty.

 

Zresztą TP zwalnia łącza jak bedziesz na neti.

 

Jest jeszcze Fredoom z Orange i tam masz 1MB za 49zł aktywacja 19zł modem 1zł um 2 lata


-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm    0

Lepsza netia! Neostrada to oszusty i naciągacze!!!!!

 

kolego ponosisz odpowiedzialność za to co piszesz. Wiec może zamiast kogoś oczerniać po prostu napisz że nie polecasz ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

ja mam netii i nic mi nie zwalnia net 1,3 mega i płace 54 zł umowa na 2 lata, pierwsze 3 miesiące za darmo prędkość sciągania 130kb/s jak jest nieobciązony net


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurass    0

Ja mam Netie 4mb max to 540kb/s + 2 telefony (1500 minut) + modem z karta sim do drugiego komputera i za to płace 2zł od 1 do 6 miesiąca ,a od 7 do 24 miesiąca 99zł.Płaciłem za router z portem Ethernet 29zł ,2 telefony 1zł, i drugi modem z kartą sim 99zł.I czekałem 4 miesiące zeby mi to podłączyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

ja mam Neo i złego słowa nie powiem, 1 Mb/s wszystko działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CaptOOrniC    2

A może jakiś radiowy od okolicznego operatora. Użytkuję taki już 3 rok i złego słowa nie mogę na mojego operatora powiedzieć . Wiadomo że będzie wrażliwy na warunki atmosferyczne, ale to zawsze jakaś alternatywa. Wiem że 1 Mb można już za 30 zł dostać . Oferta na pewno konkurencyjna i godna rozważenia :D


Sprzedam Ursusa 912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek3220    656

ja mam orange freedom 512 mb/s i płace 39 pln na miesiąc i jak na razie jest dobrze


" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ja mam neo. Nienarzekam choć czasem jakieś problemy są że niema neta. A może jak masz satelite to weź od nich ostatnio coś nawet cyfrowy polsat coś oferuje tani net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

714574916.png

 

przy duzym obciązeniu neta jakbym to rano robił wyniki byly by lepsze


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Ja tam na Neostrade nie narzekam, barzdo dobrze mi dziala a przede wszystkim szybko. U mnie Netia nie cieszy sie wysoka popularnoscia. :D


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

ja mam neo 512 jest chyba ok.tyle że mi podłączali 3 miesiące "biurokraty" chciałem netie ale TP nie wyraziła zgody "cwaniaczki" bo za dużo ludzi rezygnuje z usług tp ,wcześniej miałem orange pro radiowy 1MG na próbę ale to się nie nadaje bo są limity i49 za miesiąc także radiowy a kablowy nie ma żadnego porównania na korzyść kabla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

ja mam neo i rezygnuję z niej bo u mnie tylko pójdzie 512 a i tak muli co chwile,i chyba blueconnecta czy jak to sie pisze ,czy ktoś z was ma coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7    0

@iron sprawdzałeś zasięg w swojej miejscowości bluconeckt-a? Bo jeśli będziesz miał hsdpa to ok a jeśli edge to predkość wynosi 236 kb/s tak ja mam u mnie. Więc wtedy lepiej wziąć neostardę. A te ograniczenia są jeszcze bo plus trąbi,orange a era nie bynajmiej nie widziałem.Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

ja mam neo i rezygnuję z niej bo u mnie tylko pójdzie 512 a i tak muli co chwile,i chyba blueconnecta czy jak to sie pisze ,czy ktoś z was ma coś takiego?

 

bluconet to jest tyle wart co iplus oraz orange radiowy ,wradiowych są ograniczenia i nie ma porównania do np.neti czy neo na kablu miałem na próbę to wiem chyba że mieszkasz w strefie 3G to radiowy tak ale żeby nie było ograniczeń ściągania danych to trzeba słono zapłacić za każdy miesiąc a jak weżmiesz np. za 5 dych to obejrzysz ze 2 filmy i zacznie zwalniać do prędkości poniżej 256kb także jak są możliwości techniczne to tylko kabel a jak ci ta neo niebardzo chodzi to dzwoń na infolinię i ci poprawią bez problemu a wina może leżeć w sieci lub modemie lub w kompie jakiś wirus

Ja mam neostradę 1MG za 54 zł i jest bajka


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7    0

Dobrze gada :P Jeśli będzie 3g to ok. I jeszcze 100gb to już jest ciekawa oferta o ile mieszkasz w mieście albo na obrzeżach.Ja mam iplusa i przeklinam cholerstwo. :D Ale jeszcze miesiąc i najprawdopodobniej będzie neo. Bo nie ma za dużej różnicy między konkurencja ceny te same. Ma ktoś właśnie telewizje z internetem w tp?? Dobrze to działa??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Za telewizję chcieli 5 na miesiąc ale się nie odliczy od podatku i dlatego nie wziołem ale ci co mają mówią że na początku jest sporo programów a póżniej chcą żeby dopłacić za nie to w sumie nie wiem czy to rewelacja

A może to jest taki tryk telewizja za piątaka i niech patrzą a z inernetu nie korzystać i sieć będzie nieobciążona :D :D :D


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdamigo6    0

Jak ktoś ma możliwość podłączyć się do kabla to niech nie bierze żadnego blueconnecta,iplusa czy innego badziewia.Jadę na tym od roku i dopiero raz widziałem prędkość ok.30 kb/s i wcale nie ma znaczenia tu zasięg(mam pełny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

bede brac na próbę blueconnecta,kolo mi mówił że u mnie jest lepszy zasięg niż w samym kłodzku i że niby do 3MB prędkośc osiągnie,zasięg faktycznie jest bo mam z ery dwa tel. i zasięg jest super także zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Kończy mi się umowa na neostradę w TP (żadnych zastrzeżeń tylko płaciłem 89 zł/ mies. za 1mb :)) i teraz dzwonią do mnie bez przerwy z Netii. Podobno mają jakąś promocję gdybym wziął neta i telefon (bodajże 59 telefon i 59 net 4mb). Aha rozmowy telefoniczne tylko płacę tę 59 zł (czyli abonament) a reszta można gadać za free :D . Nie chce mi się wierzyć że tak jest i dlatego mam pytanie do użytkowników, jak to z tą Netią jest ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolid20    98

Jest taka prosta zasada jeżeli chodzi o firmy, które kożystają z łącza np: Tp że zawsze za cały okres umowy zapłacicie 15% więcej i nawet super promocje jak by były to i tak ściągną. I jeżeli ktoś ma łącze tp to jak weźmie internet w netti to zapłąci 15% więcej za cały okres umowy. Wiem co pisze jestem w tym fachu już ładnych kilka lat. Jeżeli macie łącze tp to albo neostrada albo Orange freedom bo to jedna spółka kapitałowa. Nie mówiąc o tym że orange ma teraz super promocje internet + telefon


-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj