Ursusik1014

Szeroskość osi w ursusie

Polecane posty

Ursusik1014    1

Słuchajcie widziałem na zdejciach na AF ze niektórzy mają szerszy rozstaw kół w ursusach. Teraz nasuwa się moje pytanie czy to cośdaje nie wiem może przyczepność lepsza jest. Prosze o wasze pomysły

gangster    6

Przyczepnośc to wątpie bo masa ta sama, na pewno ciągnik jest stabilniejszy :D

Wypadek trwa sekundy, leczenie miesiące!!

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro1014    4

Na pewno ciągnik jest stabilniejszy szczególnie przy ubijaniu pryzmy ja na przykład musiałem zmienić rozstaw kół przednich a co za tym idzie i tylnich gdy założyłem tura jest to też walor estetyczny co niektórzy zwracają na to uwagę

damian95    22

Tak jak koledzy ciągnik jest wtedy stabilniejszy, gdy pracujesz w górach lub w lesie to sie przydaje uciągu to nie dodaje.:D

tak ja też odwracałem w zetorku moim i tak wiem z własnych doświadczeń że wogle mniej odczuwane są pochyłości.A co do estetyki to gdybym wcześniej pomyślał to bym kupił błotniki zetorowskie a tak to będę musiał nadstawiać.A no i bym zapomniał że przez to w muszę otwierać obie strony bramy bo w jedną się nie mieści :)

zetor10045    13

Ja tez mam poszerzonego ursusa i efekt naprawdę dobry, jak poprzednicy piszą nie czuć tak nierówności, jedyny problem to że pół opony wystaje poza błotnik a prze to strasznie chlapie błotem po ciągniku :)

qazi    59

a jakie szerokości mają wasze ciągniki po zewnętrznej części opon tylnych??

zetor10045    13

O ile dobrze pamiętam jak mierzyłem przód ciągnika to wyszło 2,30cm a tył jest chyba deczko szerszy , jutro zmierzę i dokładnie napisze :)

qazi    59

2.3m to chyba już dobra szerokość, sam mam w fordzie 2.3m z tyłu a w landinim 2.2m, w 3p jest 1.75 ale trzeba będzie go trochę rozszerzyć aby był trochę stabilniejszy

pucek1902    0

Ja mam odwrócone koła również w 1014. Ciągnik jest dosyć szeroki - koła wystają połową za błotniki, ale ciągnik jest bardzo stabilny i już tak często się nie zakopuje. Była to dobra decyzja :rolleyes:

michal666    0

Witam, odkopuję temat, mam takie felgi jak na zdjęciu w moim 1222.Pytanie, teraz jest 1500mm ile będzie po odwróceniu?

ddd.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Domin151
      Witam mam pytanko 
      Ile potrzeba podkładu żeby starczyło na cały ciągnik? 
      Podkład który chce zastosować to novol 360 projekt czy jakoś tak 
      Ile farby  na maski i na błotniki ? 
      Chce zastosować farbę krampa ral 3020 
      Ile farby na korpus? 
      Farba to kramp ral 9005 
      Do wszystkiego będzie utwardzacz 
      Może ktoś wie ile mniej więcej potrzeba farb 
      Z góry dziękuję za odpowiedź 

• Przez Michał14
      Witam mam problem w moim ursusie 914 sprawa wygląda tak na postoju gdy chcę wbić biegi zgrzytają i nie idzie ich wbić.Było regulowane sprzęgło i chamulec i nic nie pomaga.Proszę o pomoc 
    • Przez Ursus_mf
      Witam od czego są te dwie rurki,znajdują się one z tyłu z prawej strony. 

• Przez PawelACX
      Witam czy w ursusach 1934 jest inna turbina niż w ursusach 1614/34 ktoś kiedyś mówił że silniki w tych ursusach rużnią się nie tylko pojemnością ale też turbinami chciał bym wiedzić czy to prawda a druga sprawa co myślicie aby do 1614 dać turbo z mana 278km robił już tak kiedyś mam na myśli żeby dać tak ze 2 bary doładowania z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez xpaxpa
      Cześć. Wczoraj podczas orki zblokowalo mi I bieg na reduktorze te z prawej strony wchodzą prawidłowo. Tej jedynki nie mogę wyciągnąć za cholerę. Gdy wrzucę jakiś bieg z prawej strony ciągnik dusi. Tylne koła także stoją nie mogę ściągnąć ciągnika do domu. Próbowałem podciagac innym ciągnikiem ale to nic nie dało. Macie jakiś pomysł co mogło się stać i jak ten ciągnik ściągnąć do domu?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj