Skocz do zawartości
piotr26

Swieca żarowa w nowszych władimircach

Polecane posty

piotr26    7

Jak w temacie czy w nowszych władimircach jest świeca żarowa i gdzie ona jest ? Wiem że w starszych była w kolektorze dolotowym powietrza ale u mnie raczej jej tam nie ma bo nic z niego nie wystaje i nie ma tam doprowadzonego żadnego przewodu elektrycznego mam natomiast jakieś przewody w miejscu za wiatrakiem co chłodzi cylindry i tam na każdym cylindrze jest coś podłączone do kabla elektrycznego czy to może być świeca ?

slawek3220    593

jeśli są to grube przewody to znaczy że są to świece ,no a jak kluczykiem lekko przekręcisz [jak w starszych] to powinno widać na wskaźniku ładowania czy jest pobór prądu

Wiadomość z agroFakt.pl

KarolT25    40

Ja nie mam takiej swiecy wiec ci nie pomoge ale pierwszy raz slysze o swiecy zarowej we wladimircu :D

piotr26    7

Ok dzięki chłopaki w takim razie na pewno są to świece bo właśnie tak u mnie jest no i zaświeca się kontrolka jak podgrzewam.

UrsusCzesio    303

Ja nie mam takiej swiecy wiec ci nie pomoge ale pierwszy raz slysze o swiecy zarowej we wladimircu :D

Ohohoh :D Albo w kolektorze masz a jak po 91 roku bodajrze to masz w głowicach

piotr26    7

Mają mają tylko ja szukałem w kolektorze dolotowym bo tak było w instrukcji, tyle że mój jest z 94r i instrukcja trochę nie aktualne :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się