piotr26

Swieca żarowa w nowszych władimircach

Polecane posty

piotr26    7

Jak w temacie czy w nowszych władimircach jest świeca żarowa i gdzie ona jest ? Wiem że w starszych była w kolektorze dolotowym powietrza ale u mnie raczej jej tam nie ma bo nic z niego nie wystaje i nie ma tam doprowadzonego żadnego przewodu elektrycznego mam natomiast jakieś przewody w miejscu za wiatrakiem co chłodzi cylindry i tam na każdym cylindrze jest coś podłączone do kabla elektrycznego czy to może być świeca ?

być może to to bo słyszałem że w nowszych świeca przy każdym cylindrze.

władymirec T-25
ursus c360-3p
ursus 5714 AgroBis

slawek3220    620

jeśli są to grube przewody to znaczy że są to świece ,no a jak kluczykiem lekko przekręcisz [jak w starszych] to powinno widać na wskaźniku ładowania czy jest pobór prądu

" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Wiadomość z agroFakt.pl

KarolT25    41

Ja nie mam takiej swiecy wiec ci nie pomoge ale pierwszy raz slysze o swiecy zarowej we wladimircu :D

piotr26    7

Ok dzięki chłopaki w takim razie na pewno są to świece bo właśnie tak u mnie jest no i zaświeca się kontrolka jak podgrzewam.

UrsusCzesio    309

Ja nie mam takiej swiecy wiec ci nie pomoge ale pierwszy raz slysze o swiecy zarowej we wladimircu :D

Ohohoh :D Albo w kolektorze masz a jak po 91 roku bodajrze to masz w głowicach

Mój Wladimirec podbija świat

piotr26    7

Mają mają tylko ja szukałem w kolektorze dolotowym bo tak było w instrukcji, tyle że mój jest z 94r i instrukcja trochę nie aktualne :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mateusz100
      Witam ostatnio zaczołem działać przy instalacji w Władimircu i tak światło pozycyjne z prawej strony dziła z przodu jak i z tyłu z lewej strony nie dziłało bo lampa tylnia pyła zardzewiałą kablke odpięte podłaczyłem i z przodu świeci sie pozycja i kierunek jednocześnie nie mruga tylko świeci a z trłu świeci sie tylkoi kierunek a pozycja nie ... i teraz moje pytyanie dlaczego? kjable sa dobrze podpiete sprawdzałem kilka razy .... czy przerywacz kierunkowskazów  sie coś zepsuł daje cały czas prąd? czy prezełacznik od kierunków pomimo że jest wyłączony to cały czas daje na lewo kierunek? Proszę o jakieś porady i pomoc.
    • Przez Pawcio9229
      Dzień dobry,
      To jest mój pierwszy post na tym forum. Z góry przepraszam za błędy.
      Jestem posiadaczem ciągnika Władimirec T25, z którym od kilku lat mam problemy z rewersem. Zaczęło się od tego że wytarte były ząbki wału pośredniego, oraz zęby rewersu. Elementy zostały wymienione na nowe zakupione w agromie. Po roku po naprawie ponownie zaczęły się problemy. Po rewizji okazało się że wał pośredni oraz rewers wyglądają gorzej niż te zdemontowane rok wcześniej. Luzy na tulejach, wytarte zęby, i całkowicie wytarte ząbki blokady na wale pośrednim. Od tego czasu co roku, czasami 2 razy w roku muszę remontować skrzynię. Materiały z których są zrobione "oryginalne" części to śmiech na sali. Wszystko się wyciera, nic nie jest utwardzone, trafiają się całkowicie niespasowane koła rewersu, gdzie nowy rewers ma taki luz że nie może prawidłowo pracować.
      Po tym roku tak się zniechęciłem do tego ciągnika, że chciałem już go sprzedać na złom. Jednak postanowiłem dać mu druga szansę i chcę zapytać was czy macie jakieś sprawdzone sklepy z oryginalnymi częściami. W Kujawsko-pomorskim już chyba kupowałem części z każdej agromy i niestety jest to wielka tandeta.
      Proszę napiszcie jeżeli macie sprawdzonych dostawców części.
    • Przez Dam23
      Witam
      Dzisiaj zablokowała mi się skrzynia biegów w ruskim i nie wiem jak ją odblokować. Proszę o jak najjaśniejsze wytłumaczenie jak mam ją odblokować bo ciągnik jest mi bardzo potrzebny 

• Przez Bartek111
      Witam jakie szybkozłącze do Władimirca do kipra??? 
    • Przez marcin80wlkp
      Witam. 
      Chciałbym swoim władkiem zwozić baloty.Mam specjalne widły na dwie sztuki i hydrauliczny łącznik górny na dwa węże. Mam jednak tylko jedno wyjście hydrauliczne i nie wiem czy można to jakoś przerobić. mogę kiprować przyczepę, ale jak zrobię gałkę w drugą stronę, to mam wolny spływ. A może jeden koniec siłownika zaślepić i zrobić tak, aby podnosił baloty, a z drugiej strony wolno opadał? Prosze o podpowiedzi
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj