Zaloguj się, aby obserwować  
lisek1000

jaka prasa zwijająca do Zefira 85?

Polecane posty

lisek1000    0

Witam!!!!!

Najlepiej gdyby miała : siatka, sznurek,szeroki podbierak i szerokie opony taka do słomy i sianokiszonki , cenowo to do 30 tyś.

LukaszZduny    0

Takie rzeczy to tylko w erze:P A tak w ogóle to mało masz tematów związanych z prasami? Czy to że do zefira to już zupełnie co innego niż do każdego innego ciągnika?

macieja910    0

Ja polecam Metal-Fach Z-562. Ma pełne wyposażenie łącznie z siatką i aplikatorem do zakiszania pasz. Poza tym sam takiej używam i odpukać do tej pory zupełnie bezawaryjnie ;[ Tylko wątpię żebyś się w 30 tys. zmieścił jeżeli chcesz mieć taką prasę to ok 40 tys. Ja płaciłem 41,5.

Wiadomość z agroFakt.pl

KarolT25    41

Albo Warfama nowa nie wiem ile kosztuje al on ama szeroki podbierak jak nie to simpa ja bym polecil ci Warfame ;[ ;[

Eee co wy mu tu polecacie? Zastanów się nad jakąś Krone. :D Napisz dokładniej jaka to ma być, nowsza, starsza ( ja tam różnicy nie widzę...) pasowa, walcowa, łańcuchowo-prętowa?

KPK - Ochrona

lisek1000    0

Witam!!!

Dziękuję za wypowiedzi, myślę że najlepsza z tych pras byłaby pasówka. Słoma sucha się na zapcha a poza tym zbija od samego początku.

lukasz20    58

Polecam JD 590 ok 30 tyś na pewno coś znajdziesz z siatką, sznurkiem, szerokim podbieraczem(choć 1,8m to aż tak szeroko nie jest ale wystarczy) i na szerszych laczkach :) A jak dobrze trafisz to z odrzutnikiem ramowym znajdziesz mam taki w swojej 550 spisuje się super :)

Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez dawid9721
      Witam jaka prasę polecacie do 20 tysięcy miała by robić sianokiszonka siano i słoma ciągnik jaki posiadam to case 745 75km dzięki za porady
    • Przez Użytkownik19
      Witam , zastanawiam się nad kupnem prasy rolujacej . Zwróciłem uwage na prase john deere 592 bez rotora , ale powiedziano mi , że w niektórych modelach john deere jest problem aby zacząć zwijać belke. I pytanie czy ktoś o tym słyszał ? Jak to jest z tym modelem , czy warto taką prasę kupic ? A może lepszym wyborem bedzie vicon 1601 ? 
    • Przez luki8859
      Witam. Witam zastanawiam się nad zakupem prasy zmiennokomorwej. Głównie mysle nad John Deere V451M czy Kuhn VB 3160 , którą z tych wybrać. Proszę o opinie użytkowników. Głównie będzie prasowana słoma i jaka srednia waga wychodzi beli. Bedzie pracowała z ciagnikiem 120KM
    • Przez dawidx
      Witam interesuje sie zakupem tych 2 pras. pytanie do użytkowników która prasa będzie lepsza pod względem zgniotu i awaryjności. Dodam ze nowy model JD jest zmodyfikowany i ma rotor z wiekszych pras serii 900 i lepsze łozyska tak mi powiedział dealer. A najważniejsze pytanie jak z zapotrzebowaniem mocy w Mchale v660 z jakimi ciagnikami pracujecie. Ja mam jd 6330 i Agrotrona K110.
      cenowo McHale jest 7 tyś droższy (bez hamulców) od JD.
      Pozdrawiam 
    • Przez slawekr6
      Witam stoję przed wyborem zakupu prasy i chciałbym zasięgnoć porady która z maszyn wybrac. Prasa będzie robiłaok 1200 - 1500 bel w roku z czego co najmniej  połowa to sianokiszonka. Rozważam  Mchale F 5500 lub 5400C ( cena 127 500zł i 123 500zł dodam że mam daleko do dealera bo 135km) i Kverneland 6250 ( cena 116 000zł  do siedziby Kerneland w Toruniu mam ok 50 km).  Najbliżej mam do krone 1250 mc cena ok 115 000zl, tylko że ona nie ma opuszczanej podłogi i raczej ja wykluczam.  Jeśli chodzi o Mchale to obawiam sie  tej komory walcowej  czy słome bedzie mozna belować w dzień, kolejny minus to taki iż podobno ta prasa  ma bardo duże zapotrzebowanie mocy a mój konik ma 100 km  i słyszałem na bednarach że nie da rady sobie w tej prasie aczkolwiek dealer twierdzi inaczej.  Co do kverneland to wiem iż jest to komora walcowo  łancuchowa ale tylko tą biore pod uwage bo  walcowa jest za droga.  Jeśli chodzi o Ta 6250  to martwią mnie łożyska bezobsługowe. Prosze o porade co wybrać i mile widziane  opinie użytkowników tych maszyn.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj