Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Dawcio1500
      Witam wszystkich mam takie pytanko:
      Mam jałówkę rasa mm i zastanawiam się jaka najlepsza będzie rasa buhaja, żeby nie było komplikacji z porodem a zarazem ciele było ładne...? Dziękuje wszystkim za odpowiedzi które dostane.
    • Przez tycha
      Jakie najlepiej buhaje polecacie? Interesują mnie szczególnie HF czerwony.Piszcie jakimi buhajami zacielacie swoje hf .Wiem ,że każdy ma swojego już sprawdzonego i zaciela wszystkie nim.Dodawajcie fotki swoich nowo narodzonych eksperymentów.
    • Przez oooooooooollllllllokgggggo
      Niech każdy poda buhaje którymi zacielał swoje krowy nasieniem WCHIRZ.
    • Przez kamil666p
      Witam tak jak w temacie chciałbym się dowiedziec ile daje krowa mleka średnio na "dzień"???
    • Przez atomik
      Witam
      Kto z użytkowników posiada w oborze tę rasę bydła mlecznego. Czytałem o niej sporo i zacieliłem teraz u siebie kilka krów tym nasieniem. Nie powiem ciężko bardzo było mi je zdobyć. Jakie są wasze spostrzeżenia w hodowli tej rasy wady i zalety w stosunku do rasy h-f czarnej. Wiem że @witek ma 20 sztuk tej ras z Francji w swoim stadzie a ktoś więcej?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.