ferara

Instrukcja do Welger AP 41

Polecane posty

ferara    0

Cześć, potrzebuje instrukcji obsługi w formie .pdf lub jakiej jaką macie. Najlepiej po Polsku. Dokładnie to schematu ustawienia układu aparatu wiążącego.

Z góry THX.

mój e-mail to tiger_zly@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motomaniek    0

-- połączono --

 

zima to czas przeglądu i naprawy

poszukuję instrukcji i katalogu części do prasy welger AP 41

Edytowano przez Marcin91
dublowanie tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalpop721    12

Witam, posiadam też tą prase ap41 od paranastu lat mogę udzielic potrzebnych porad znam tą prasę na pamięć i nie potrzeba żadnego katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motomaniek    0

nie wontpię że znasz ją na pamięć ale ne bende cię nękał pytaniami przez cały czas dlatego posiadając dokumentację w każdej chwili można zerknąć nie latając do komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalpop721    12

Ale chodzi ci o to kiedy powinny igły przemieszczać sie do aparatu wiążacego. To powinny zacząc swój cykl w czasie przemieszczania sie tłoka do tyłu bo w przeciwnym momencie popchną słomę i igły sie pokrzywią lub sie złamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

To nie masz pojęcia o prasie

Igły ida tuż za tłokiem gdy porusza się do kostki , mnie chodzi o dokładny wymiar ile mm za tłokiem może ktoś inny zmierzy ten wymiar , bo mam prasę po awarii rozrządu i ustawiłem trochę na oko sugerując się instrukcja z 244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Posiadam instrukcję i katalog do AP41 w j. niem. Jak ktoś chętny to na pw, kasy nie chcę :lol:, po prostu się wala w piwnicy.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Picek2005    0

Witam,

 

czy ktos wie jaki jest typ łańcucha dwurzędowego głównego w prasie Welger AP41.

Ewentualnie może ktoś ma dokumentację do tej prasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

posiadam prase welger ap 41 i mam taki problem bo nie wiaze bel i urywa sie sznurek potrzebuje instrukcji do aparatu wiążącego na emaila daro.grzebyk@gmail .com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Randall_    0

Witam podepnę się pod temat, również posiadam prasę welger ap 41, i mam z nią taki problem że ona nie chce wiązać, nie mam pojęcia co jest, jak to ustawić żeby wiązała. I jest jeszcze taka sprawa, że ta prasa słabo pobiera siano do komory tłoka, czepiam ją do C360 i prasuję 1 terenową, i nawet wtedy ta prasa nie wyrabia z podawaniem siana do komory tłoka, prawie można powiedzieć że się zapycha, jeśli ktoś z was już dużo czasu spędził przy takiej prasie, to proszę mi pomóc. Pozdrawiam.

 

Witam Ponownie, co do wiązania to wada już usunięta, przytrzymywacze sznurka się zablokowały, a co do podawania siana problem pozostał, nadal nie wyrabia ;[ nawet jak tylko siano wrzucam widłami bądź też ręcznie :wacko: Prszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Pozdrawiam.

Edytowano przez Randall_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1q2w3e4r    1

Witam, ma ktoś może instrukcję do welger AP 41 po polsku (ewentualnie inna AP 12, AP 45) ? W necie były instrukcje po polsku ale niestety linki już wygasły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez merkator50
      Znalazłem w idealnym stanie belarke welger rp 12 i mam kilka pytań ,a mianowicie czy trzeba słeme belować z rosą kiedy jest jeszcze wilgotna ,bo jeśli jest sucha w południe to utknie w komorze i czy wąski podbierak to problem w belowaniu ,a jak z jej awaryjnością.Proszę o odpowiedzi
    • Przez Dami147
      Sprzedam Prasę Welger Rp12, saitka Jak nowa prasowała suche siano i słomę od 2 lat prasowała kiszonkę bo tyle jest u mnie  nie malowana polecam

    • Przez johenek
      Witam
      Mam problem z założeniem sznurka do prasy, po prostu nie mam żadnego schematu ani nic jak należy go poprowadzić więc był bym bardzo wdzięczny jak by ktoś mi napisał, wstawił schemat lub najlepiej jakiś filmik instruktażowy jak to należy zrobić
    • Przez RolPro10
      Witam. Jestem na kupnie prasy Welger Lely 220 profi (2002 r.). Prasa w fajnym stanie tylko mam problem (pytanie) czy da sobie z nią rady Ciagnik Massey ferguson 375 (75 km) rok 1992 ? Pracował by bez nozy tylko z rotorem. Aktualnie mam Claas rollant 44s i daje rady bez żadnych problemów. Pracuje przy sianokiszonce. Traktor silny  bo wyciąga na naczepie pod górę (10%) 8 beli z sianokiszonki bez najmniejszych problemów. Zmieniam poniewaz claas 44s nie nadaje sie do siankiszonki. I chcę powiększyć gospodarstwo.

    • Przez RafaPitka
      Witam Mam Problem Zastanawia się nad Kupnem Prasy Rolujacej Welger mam do Wyboru 420 i 520 chciałbym się dowiedzieć czy się różni jedną od drugiej i która jest lepsza a dokładnie mnie martwi czy mój Ciągnik Je Poradzi Mam Fendt 309 95 km i nie wiem czy Da radę .BD nią Pracował tak mniej więcej po równo Słomy i Sianokiszonki.Dzięki za Swoją Wypowiedź
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj