Zaloguj się, aby obserwować  
Masseyek6290

Cena za zaczep dolny do MF 6290

Polecane posty

Witam czy ktoś z was wie może ile kosztuje zaczep dolni do MF 6290,i gdzie taki można kupić? Będe wdzięczny za odpowiedzi ;[


Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gangster    7

kup np. zetorowski przerób i gotowe, albo poszukaj gdzieś na cmentarzyskach z ciągnikami ;[


Wypadek trwa sekundy, leczenie miesiące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kiedyś patrzałem to zaczep do MF 3645 kosztuje u Korbanka ok 3000 zł, podobny do tego z allegro, jednak trochę solidniejszy. 400 zł to dobra cena.

Zawsze mnie zastanawiało jak to się dzieje, że używane ciągniki często nie mają zaczepów. Handlarze je wyciągają i sprzedają osobno czy już kupują niekompletne ciągniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

tak samo robią z osprzętem do turów i wszystkim wyciągają obciążniki zaczepy i sprzedają osobno

 

a zaczep łatwo samemu zrobił płaskownik załatwiasz żeby ktoś zrobił 2 dziury i kupujesz od ursusa tą górę za groszowe sprawy skręcasz śruba i wkładasz do ciągnika i masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje ;[ Chyba go dorobie;P


Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vhalior2    66

no albo na frezare komus dac i dorobi ci identyczny jak z orginalem i moze jeszcze z lepszego materialu i zawsze taniej jak gotowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do MF-a 6140 znalazłem oryginalny wcale nie wytarty jak nowy za 250 zł. Sprzedał mi go znajomy handlarz który jeździ do Francji kupiłem prawie jak za darmo.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Japierdolim
      Witam. Jestem nowy na forum. Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość jeśli coś źle zrobiłem. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Massey 4235 1997r i zauważyłem problem z deska rozdzielczą a właściwie to z kontrolkami , wskaźnikiem paliwa i obrotomierzem. Wszystkie kontrolki zapalają się podczas pierwszego odpalania ciągnika, wskaźnik paliwa itd, obrotomierz wskazuje err. Wszystko działa do czasu zgaszenia ciągnika, po zgaszeniu i uruchomieniu ponownym nagle przestają działać dosłownie wszystko (ciemność na desce rozdzielczej). Proszę o jakieś porady od czego zacząć.
    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj