Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Masseyek6290

Cena za zaczep dolny do MF 6290

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zaczep

Witam czy ktoś z was wie może ile kosztuje zaczep dolni do MF 6290,i gdzie taki można kupić? Będe wdzięczny za odpowiedzi ;[

Wiadomość z agroFakt.pl

gangster    5

kup np. zetorowski przerób i gotowe, albo poszukaj gdzieś na cmentarzyskach z ciągnikami ;[

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kiedyś patrzałem to zaczep do MF 3645 kosztuje u Korbanka ok 3000 zł, podobny do tego z allegro, jednak trochę solidniejszy. 400 zł to dobra cena.

Zawsze mnie zastanawiało jak to się dzieje, że używane ciągniki często nie mają zaczepów. Handlarze je wyciągają i sprzedają osobno czy już kupują niekompletne ciągniki?

ariss    2

tak samo robią z osprzętem do turów i wszystkim wyciągają obciążniki zaczepy i sprzedają osobno

a zaczep łatwo samemu zrobił płaskownik załatwiasz żeby ktoś zrobił 2 dziury i kupujesz od ursusa tą górę za groszowe sprawy skręcasz śruba i wkładasz do ciągnika i masz

Vhalior2    34

no albo na frezare komus dac i dorobi ci identyczny jak z orginalem i moze jeszcze z lepszego materialu i zawsze taniej jak gotowy:P

Ja do MF-a 6140 znalazłem oryginalny wcale nie wytarty jak nowy za 250 zł. Sprzedał mi go znajomy handlarz który jeździ do Francji kupiłem prawie jak za darmo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez DominikPocisk
      Witam, wszystkich użytkowników serii 6200. Czy ktoś może potrafi skalibrować rewers i sprzęgło? poczytałem na forum trochę tematów lecz nic konkretnego nie znalazłem.
      Ciągnik mam kilka miesięcy a sprawa wygląda tak ze jak włączę do przodu, to czuć delikatne szarpnięcie, a następnie ciągnik łagodnie ruszy, przy włączaniu do tyłu od razu delikatnie rusza posiadam MF 6280.

Czym może być spowodowane szarpniecie przy ruszaniu w przód? czyżby wymagał kalibracji a może już skrzynia jest częściowo wyeksploatowana?
    • Przez Radek519
      Cześć. Potrzebuje opinii na temat ciągnika MF 4245  ogólnie interesuje mnie wszystko.
      - awaryjność
      -spalanie, choć wiem ze nie będzie wielkie bo to Perkins  
      -skrzynia biegów 
      Dodam jeszcze ze ciągnik będzie pracował z turem w belownicy na 10ha
    • Przez michalt36
      Nie daje mi oleju na przystawke do przedniego napedu. Elektro zawory zamieniane prad jest a naped sie nie zalacza 

• Przez marian20
      Witam
      Wie ktoś może gdzie znajduje się sprężarka od amortyzacji kabiny w tym modelu? U mnie nie działa pompowanie automatyczne. Mogę tylko napompować przewodem awaryjnym za kabiną ale po kilku godzinach pracy powietrze ucieka.  Czy jest to ta sama sprężarka co pompuje amortyzację przodu?
      Drugie pytanie to czy można pracować z całkowicie spuszczonym powietrzem? Na logikę...niby tak ( przecież ma poduszki) ale wolę zapytać.

• Przez radekFT675DT
      Witam.
      Czy do odkręcenia misy olejowej trzeba odjechać silnikiem od sprzęgła?