Zaloguj się, aby obserwować  
Masseyek6290

Cena za zaczep dolny do MF 6290

Polecane posty

Witam czy ktoś z was wie może ile kosztuje zaczep dolni do MF 6290,i gdzie taki można kupić? Będe wdzięczny za odpowiedzi ;[

Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Wiadomość z agroFakt.pl

gangster    6

kup np. zetorowski przerób i gotowe, albo poszukaj gdzieś na cmentarzyskach z ciągnikami ;[

Wypadek trwa sekundy, leczenie miesiące!!

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kiedyś patrzałem to zaczep do MF 3645 kosztuje u Korbanka ok 3000 zł, podobny do tego z allegro, jednak trochę solidniejszy. 400 zł to dobra cena.

Zawsze mnie zastanawiało jak to się dzieje, że używane ciągniki często nie mają zaczepów. Handlarze je wyciągają i sprzedają osobno czy już kupują niekompletne ciągniki?

ariss    20

tak samo robią z osprzętem do turów i wszystkim wyciągają obciążniki zaczepy i sprzedają osobno

a zaczep łatwo samemu zrobił płaskownik załatwiasz żeby ktoś zrobił 2 dziury i kupujesz od ursusa tą górę za groszowe sprawy skręcasz śruba i wkładasz do ciągnika i masz

Dzięki za informacje ;[ Chyba go dorobie;P

Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Vhalior2    65

no albo na frezare komus dac i dorobi ci identyczny jak z orginalem i moze jeszcze z lepszego materialu i zawsze taniej jak gotowy:P

Ja do MF-a 6140 znalazłem oryginalny wcale nie wytarty jak nowy za 250 zł. Sprzedał mi go znajomy handlarz który jeździ do Francji kupiłem prawie jak za darmo.

Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez jaro75
      Witam. Mam problem z pompą zewnętrzną. Na starej miałem 60 bar na zimnym a na rozgrzanym 30 więc żeby np.obrócić pług musiałem nieźle depnąć gazu.Po roku zaczęło coś trzaskać na pompie przy takim podnoszeniu obrotów.Wymieniłem pompę i ciśnienie jest ok 170 bar na wolnych na zimnym,ale trzaski występują już od 40 bar na wyjściu i nawet przy kręceniu kierownicą trzeszczy. Podejrzewam napęd pompy. Z tego co widziałem w katalogu napędzana jest łańcuchem. Spotkał się ktoś może z takim przypadkiem? Model mf4270 1997r mechaniczny,pompa dwu sekcyjna.Pozdrawiam.
    • Przez Politek98
      Witam , czy ktoś może przerabiał zwykły czujnik sprzęgła , na ten co na obrazku? Boo właśnie sam nie mam pojęcia jak się do tego zabrać .

• Przez Rolnik810
      Witam, mam problem ze swoim MF 6290, mianowicie po podpięciu przyczepy jedno czy dwu obwodowej hamulce działają jakby odwrotnie jak powinny. To znaczy przy podłączeniu węży hamulce w przyczepie się zaciągają, a po wciśnieciu hamulca puszczają. Po zaciągnięciu ręcznego działają poprawnie. Jaka może być przyczyna?
    • Przez disel16v
      Witajcie. Dzisiaj po pracy ładowaczem, już na powrocie do garażu nagle trysnął olej z siłownika 2-giej sekcji. Nigdzie wcześniej nie widziałem takiego siłownika więc nawet nie wiem co to. Wygląda mi to na jakieś zabezpieczenie przeciążeniowe.  Tur miał ciężko bo ściągałem heder od kombajnu to trysnął olej z jednego siłownika ale że już po wszystkim a nie podczas pracy ? Drugi trzymał 2-ga sekcje nadal i paleciak nie opadł. Załączam zdjęcie, jak się do tego zabrać i co to za "zabezpieczenie" w silowniku. Ktoś ma pomysł jak to naprawić?

• Przez prezes561
      Witam dzis odkrecilem kolo i chcialem zobaczyc w jakim stanie znajduje sie ten bączek...odkrecam, a go nie ma. Czy byly opcje ze mialy pusty srodek?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj