Zaloguj się, aby obserwować  
nokianberk

new holland 6030 czy case maxxum 115??

Polecane posty

johny64    0

Przecież to jest to samo tylko w innym kolorze. Case może będzie trochę tańszy ;[

Wiadomość z agroFakt.pl

maciek09    1

Oczywiście NH najlepiej Range Command z full wyposażeniem takiego jak ja mam

artur6180    0

Nie do końca to samo ponieważ żeby case byłtańszy to przewzżnie jest wyposarzony w te słabsze siedzenie i brak amortyzacji kabiny a new holland już to będzie posiadał czyli siedzenie grammer maximo xxl siedzenie cud miud malina ;[ ;[

Sam stałem przed takim dylematem ale wybrałem NH 6020plus

artur6180    0

No masz rację ale cena będzie większa i to sporo a siedzenie będzie miał na poduszce powietsznej ale te słabsze czyli grammer maximo l które jest nawet bez zagłówka ;[ ;[

A co do case multicontrollera to musisz poruwnywać do new hollanda w wersjii power command&range command ;[

Damin180894    8

Nie do końca to samo ponieważ żeby case byłtańszy to przewzżnie jest wyposarzony w te słabsze siedzenie i brak amortyzacji kabiny a new holland już to będzie posiadał czyli siedzenie grammer maximo xxl siedzenie cud miud malina ;[ ;[

Sam stałem przed takim dylematem ale wybrałem NH 6020plus

Jakie masz w nim wyposażenie jak Ci się sprawuje ten 6020 ?

artur6180    0

nh jeszcze u dealera a tak to jest w podstawie jak to plus tylko oponki to wziołem 600 :D :D :D

st220    20

Zależy jeszcze w jakiej firmie będziesz brał. Stanowczo wszystkim odradzam Agromę Białystok .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez MateuszTeam
      Witam, sorry jezeli taki temat był ale nie znalazłem. Mamy zamiar kupic drugi ciągnik tylko nie wiemy jaki czy 4011, 355 czy 360 Ja wiem ze patrząc po mocy to 360 ale chodzi mi o inne informacje na ich tematy, wypowiadajcie się . Co wybrać? 4011 podobno jest szybszy od c-360.? 
      Ciągnik ma służyć do tzw cięższych robót orka, uprawa, rotacyjna itp.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, jesteśmy na etapie szukania nowego w miare bezawaryjnego ciągnika który zaraz po gwarancji się nie zepsuje tylko posłuży nam trochę. Przez czytanie opinii na zagranicznych forach już sami nie możemy się zdecydować. Moc jakiej szukamy to 50-65km, ewentualnie większy  fahr 4080e.
      Nad jakim ciągnikiem warto się zastanowić? 

• Przez KamilFreeZe
      Poszukuję ciągnik do lekich prac czyli przewracanie siana zgrabywanie podpięcie pod owijarke i przede wszystkim ma się wyrużniac niskim spalaniem moc do 60km nie szukam ursusa c330 tylko coś innego budżet do 20k czekam na odpowiedzi 😀
    • Przez decybel8
      witam mam okazje kupić ciągnik z Anglii na co warto zwrócić uwagę przy tym zakupie i o czym warto pamiętać
    • Przez szymek25
      Witam, gospodarstwo prawie 40 ha, model PR+PZ (świnie w cyklu zamkniętym + za rok może trochę bydła), ziemie średnie, od 4-5, składam na modernizację papiery, planuje kupno traktora około 120 km, mam 3 modele do wyboru, jak w temacie, głównie zależy mi na prostocie i w miarę mechanicznym rozwiązaniom- nie żeby wszystko ale tam gdzie mogę do bardzo chętnie. 

John Deere 6120 R lub 6120 M <--- ceny są podobne, o dziwo! R tylko 10 k droższa, oczywiście w M skrzynia AQP+ a w R PQ+, ceny +- 430-450k brutto. 
      New Holland t6.145 cena ok. 360k brutto, mechaniczny dosyć, EC, mech hydraulika

Mamy jednego Johna 5080R- 2011 r, ciągnik kapitalny, nie mam żadnych zastrzeżeń i wszystko w kierunku Johna mnie skłania, niemniej wysłucham jeszcze co może ktoś miałby do powiedzenia i na chłodno to przemyślę gdyż no jak widać John prawie 80-100k droższy.

Mam jeszcze pytanie odnośnie pługa i opryskiwacza, czy warto wydać prawie 80k na pottingera czy agromasz (mamy siewnik i talerzówkę i jest OK) będzie też dobrą alternatywą, co do opryskiwacza myślę nad Unią <--- warto/ nie warto? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj