pucek1902

Rozrzutnik do Zetora Proximy7441

Polecane posty

pucek1902    0

Witam. Od prawie trzech lat jestem posiadaczem Zetora Proximy 7441 o mocy 72KM i niestety starego rozrzutnika do obornika 2.5t. Myślałem nad przerobieniem mojej maszyny, aby dało radę więcej obornika nałożyć. Jednak nic z tego. Podajnik nie da rady takiej masy przesunąć na tył maszyny. Generalny "remont" dopada, bo już lepiej kupić jakiś nowy rozrzutnik w miarę dobrej cenie. Niestety przeglądając oferty różnych producentów, nie wiem na jaką firmę się zdecydować. I tutaj liczę na waszą pomoc ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

Ja osobiście ubóstwiam T-088, ale to chyba za ciężki statek do 72km.

 

Co sądzisz o tym sprzęcie ??;[ myślę że najbardziej odpowiednia do tej mocy będzie ta warfama:

 

http://allegro.pl/item902235998_rozrzutnik_obornika_warfama_nowy_6_ton_tand_hamul.html

 

Lub cynkomet(zależnie od gleb bo na mokrym będziesz miał z nim problemy) :

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T726016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomCase    1

A ja Ci polecan z unii Tytana 8plus... Posiadam go od ubieglej wiosny i jestem z niego bardzo zadowolony. Ladownosc katologowa 6,5tony ale wchodzi wiecej i ciaga go u mnie ursus 912 i dobrze sobie z nim radzi. Moc podobna do zetora i do tego dochodzi przedni naped w zetorze wiec pasuje w zupelnosci. Ja za niego zaplacilem 51tys z nadstawkami i zasowa skrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pucek1902    0

Warfama bardziej mi przypadła do gustu. Wolę mieć rozrzutnik 6t. i jakiś zapas mocy w razie jazdy po mokrym. Szkoda tylko, że cena jest dosyć wysoka ;[ Ale w każdym bądź razie dzięki za propozycje ;[

 

 

 

 

TomCase, 51 tys. to trochę za dużo jak dla mnie na rozrzutnik. Za tyle kasy to miałbym pół nowego ciągnika :) , ale również dzięki za propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Poszukaj jakiejś używki tej Warfamy, aby miała tylko zdrową ramę i osie, resztę można we własnym zakresie tanio wyremontować. Luknij do mojej galerii to zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

są jeszcze różnego rodzaju rzemieślnicze 6t niektóre nawet całkiem całkiem wykonanane zupełnie na wzór warfamy n218 w cenach 23-26 tyś pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pucek1902    0

Zza granicy odpada. Nie jestem w stanie sprawdzić w jakim jest stanie nie oglądając maszyny. Ciekawi mnie to co powiedział Ferdek07. Wie ktoś może coś więcej o takich rozrzutnikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Te tandemy z Igametu jeszcze sa w miarę dobrze wykonane, ale te 3t od nich to porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor53400    2

Ja zetorem 5340 ciągam tytana 10+ i po rdzychu chodzi elegancko ale np. po głeboszowanym wilgotnym polu juz ciezej ale i tak idzie :D ogólnie dobrze sobie z nim radzi , a ma zaledwie 62,5KM wiec twój spoko bedzie sobie radził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj