Zaloguj się, aby obserwować  
jaroon

Tylny zaczep do D-83

Polecane posty

jaroon    1

Mam pytanie czy ktoś dorabiał kiedyś lub gdzieś widział zaczep dorobiony do przyczepy 10t D-83 chciałbym taki dorobić tylko nie mam pomysłu na to bo tam nie za bardzo jest jak i do czego może ktoś zna patent na to czekam na info i z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W D-83 nie ma za bardzo do czego ten zaczep przyczepić, dlatego lepiej nie kombinować ze spawaniem bo jednak zawsze istnieje prawdopodobieństwo że się urwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroon    1

Włanie dla tego pytam czy ktoś zrobił coś takiego i jest pewne że się nie urwie ludzie różne rzeczy robią to może coś takiego też ktoś ma u siebie w gospodarstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroon    1

Masz może więcej zdjęć tego zaczepu i całej konstrukcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik-k    0

da sie bez problemu konstrukcja z ceownika 100-120 i zrobić konstrukcje wzmocnić wstawkami z blachy do tego zaczep jakiś automat i można szarpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Poszukaj na szrocie tylnej poprzeczki np. od stara, liza, jelcza z zaczepem. Będzie łatwiej, szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Ja mam do D50 poprzeczke od Jelcza wspawam ja i potem doloze zaczep od starej prasy ;[ oczywiscie bedzie trzeba potem sprawdzic czy sie nie urwie ;[


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Ja tez mialem dorabiac zaczep do d83 ale postanowilem ze podniose burty na 1m i bede ciagał solo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okejas    2

mam tylko te...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b0bedadd63346b3a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ab7d906b44271c5.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7308d3be2369862.html

i są one z okresu gdy zakładałem tamten temat co podałem w linku wyżej a teraz to trochę inaczej wygląda...pod ten zaczep podczepiam d-47 i jak na razie zero problemów...wszystko chodzi jak powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroon    1

u mnie burty z nadstawkami mają mieć 1,1m do zboża to ok solo ale myśle o belach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okejas    2

ja w swojej mam burty 1m a zaczep potrzebny był mi do bel bo latanie z przyczepami mnie nie bawi za bardzo ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroon    1

to trochę za droga inwestycja za przyczepe dałem troszkę ponad 4tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Otwórz jakąś autogiełdę i części do jelcza lub stara.ja tak kupiłem zaczep trzy lata tumu ale 44 tony uciągu za 200zł .Znalazłem ceownika 200,wypaliłem otwór spawarką , nawierciłem otwory na śruby,i wszystko wspawałem i dałem dwa kątowniki 80 z zaczepu do przodu resorów tylnej osi.Ja zakładałem do HL8011 i czeskiej 9 ale tam są ramy do końca.Miałem D616 podobna do D83 tylko miała 7,2m też chciałem wstawić ale ją sprzedałem bo nie miała kipru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj