Skocz do zawartości
News
Pawel30

jak zamontować do ursusa C385 dwuobwodowy układ pneumatyczny

Polecane posty

sprinter33    5

jak otworzysz link z tym zaworem na drugim zdjęciu masz przyłączę w kształcie pestki dyni i w nim otwór jego trzeba zaslepic?bo zawór ogólnie posiada 4 przyłącza a mi potrzeba 3 zgadza się ?

hubertb    126

Z wyjścia na regulator siły hamowania( z tego co wiem to są nawet 2 takie wyjścia) wychodzi przewód żółty. 

Wiadomość z agroFakt.pl

hubertb    126

A- podłączyć do starego przewodu sterowania przyczepą

B- zaślepiasz tak żeby nie dostawał się brud.

C- stałe ciśnienie pneumatyczne

D- twoje nowe żółte wyjście 

hubertb    126

Co to jest V np. nie opisałeś tego. 

sprinter33    5

zbiornik podlaczasz pod zawór w przyczepie tu dałem czerwone złącze

hubertb    126

Ale V to wyjście na zbiornik powietrza przyczepy tak ? Żółta klamka trafia tam gdzie byś podłączał siłowniki. Przewód czarny tam gdzie normalnie byłby wyprowadzony wąż przyczepa ciągnik. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Krzychu_912235
      :)Witam moze mi ktos pomoze i powie jak sie wymienia klocki??? ??? i co trzeba zrobic aby wymienic czy trzeba sciagac koło ...dziekuje i pozdrawiam wszytskich
    • Przez rolpio18
      witam mam małe pytanie przestały działać mi hamulce przy przyczepie po podłączeniu pod 912 co może być przyczyna dodam tylko że prawy pedał wdusza się bardzo lekko i słabo hamuje na to koło a nie jest układ zapowietrzony. Ciśnienie w układzie pneumatycznym jest ok.
    • Przez binek
      Dziwne rzeczy zaczęły się dziać tuż przed mrozami, mianowicie znikł nożny i w tym samym czasie ręczny zrobił się jakiś luźny. Dzisiaj przy oględzinach zauważyłem że z prawego cylinderka wycieka płyn, więc założyłem nową uszczelkę na tłoczek. Niestety to nic nie pomogło ponieważ płyn wypycha tłoczek z cylinderka, wygłąda to tak jakby nie było przejścia za cylinderkiem a ciśnienie po prostu wypcha tłoczek na zewnątrz. Moje pytanie gdzie może tkwić usterka? Może miał już ktoś do czynienia z takimi cudami.
    • Przez Piter1992
      Witam chcialbym zalorzyc pneumatyke do ursusa 914 tylko nie bardzo wiem gdzie mozna dostac wiekszosc potrzebnych czesci, moze ktos z was juz to kiedys robil i wie gdzie mozna dostac te czesci i jaka jest mniej wiecej cena zamontowania pneumatyki?
    • Przez Ganiek
      Witam czy w ursusie 1634 dałoby radę założyć instalację hamulców hydraulicznych do przyczep. Jak to zrobić co kupić proszę o dokładny opis i cenę samych części.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.