Polecane posty

bobytempelton    161

Z 50ciu litrów 350l/min, przy 1050 obr/min :blink: ... ja mam 80l butlę, kompresor ma ponad 1200obr/min silnik 1400, kompresor jako pompa tej samej wielkości i mam ok 210-230l/min, skąd im się ponad 100l więcej wzieło...

 

Do malowania odwadniacz z filtrami trzeba dołożyć i bedzie.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

Nie kupuj żadnej chińszczyzny przez sprężarkę made in china spalił mi się garaż.Kup jakąs używaną lepiej.

 

Jeśli boisz się hińszczyzny to dobre będą stare polskie sprężarki wan (cena odstrasza bo to ponad 1000 zł ) a jeszcze lepsze to z Niemiec Włoch itp (Metabo , Abac ) ale to już do użytku profesjonalnego i ta zaporowa cena :(.

Edytowano przez konteno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Najlepiej taką ze złomu wziąć i pierścienie zmienić.Znajomi mechanicy kupili na początku metabo nową to pochodziła dwa lata i już po niej.A zrobili taką ze złomu ustawili na 10 atm i już rok śmiga :)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

bardzo sympatyczne ciche, wydajne tylko strasznie drogie do zastosowań "domowych" chyba że masz duże zapotrzebowanie na powietrze wtedy się opłaci


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

za ta kwotę znajdziesz używanego WAN-a lub Airpol (dawnej POMET) a to jest sprzęt niedozajechania.


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly180588    0

tak wiem, ale lepsza srubowa, cichsza i wogule, potrzebna mi do lakierowania, mam wana dwu tlokowego ze zbiornikiem 200l i i nieraz daje olej, a srub owa to co innego, nowa z osuszaczem i zbiornikiem to 20000tys srubowa

 

wybieram sie do tamtego chandlarza ale daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

mój post był do kolegi semos. Oczywiście że śrubowe to zupełnie co innego i tłokowe przebijają pod każdym względem, najbardziej niestety ceną. Ta na zdjęciu chyba niema osuszacza, zdaje mi się że to co widać to chłodnica


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

te parametry na 100% nie są prawdziwe, przy silniku 1,5kW niemożliwa jest wydajność 240 l/min. W swojej mam 7,5 kW i raptem 850 l/m. Do malowania jakiś detali jeszcze się nada, ale coś większego to będzie pracować bez przerwy, a wpłynie na jej żywotność radykalnie


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przy 1,5kW wydajność 240 l/min jest jeszcze możliwa, tylko przy jakim ciśnieniu. Ja mam sprężarkę 180 l/min i napędzam ją silnikiem 1,1kW, ale maksymalne ciśnienie to 5 bar (takie akurat mi wystarcza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rotor32    94

Cudów nie ma, w przedziale do 1000 zł to tylko chińskie, albo takie jak ta co podałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

Przy 1,5kW wydajność 240 l/min jest jeszcze możliwa, tylko przy jakim ciśnieniu.

masz racje źle to ująłem bo jeżeli za kompresorem nic nie będzie podpięte to może faktycznie osiągnie takie parametry :lol: Dobrze było aby sprężarka miała więcej niż jeden cylinder (te jedno sa wysoko obrotowe) i aby producent podawał wydajność teoretyczną oraz efektywną/rzeczywistą


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rotor32    94

Albo po prostu kupię z napędem na pasek i jak by się silnik spalił to założę już swój od pralki, albo jakiś inny, mam tego kilka na strychu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Silnik od pralki będzie w 100% za słaby żeby nabić te nawet 6bar, w mojej 3 tłokówce Aspa 3jw60 jest silnik na 3 fazy 1,5kW jak się nie mylę i lekko nie ma jak dochodzi do 8 bar. Ruszyć z miejsca przy 8barach to też nie łatwo, zależy jak się tłoki ustawią. Także o silnikach z pralki można zapomnieć.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

3jw60 były 2,2kW ogólnie ta sprężarka to jedna wielka porazka


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Nie pamiętałem dokładnie ile kW musiał bym iść do stodoły sprawdzić, mam ją 2 lata i uruchamiana jest średnio 1-2 razy na tydzień(pompowanie, przedmuchiwanie, klucze, malowanie) nie narzekam na nią, kupiłem za 200zł, zawory za 120, kabel i wtyka już były, dobry olej zalałem i jeszcze pozostaje założyć filtr papierowy i wiatrak do chłodzenia. 10bar nabije ale ustawiłem na 8, bo więcej na razie mi nie potrzeba. Czego więcej chcieć??


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

może u Ciebie ma lekkie życie a może na jakiś egzemplarz taki trafiłeś. Kiedyś pracowałem w zakładzie gdzie były takie dwie(fakt pracowały sporo) i średnio raz w tygodniu jedna nawalała, podłączałem drugą tamta do naprawy a to zaworki a to wał korbowy się przekręcił( był składany nie monolit) a to jeszcze coś i tak w kółko. Po naprawie czekała grzecznie aż druga zdechnie i wymiana


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek0909    3

Witam. Ja kupiłem jakieś 3 lat temu METABO 50l za1200zł.Do pompowania kół super,do malowania np.przyczepy strata czasu.A jak doszedł kombajn do przedmuchania to juz padaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskra    0

Witam jaką sprężarkę wybrać do malowania w cenie do 1500 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj