Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dzony9203    2

Witam, poszukuję sprężarki do gospodarstwa rolnego, będzie służyć do pompowania kół, przedmuchiwania maszyn, sporadycznego malowania, ogólnie do wszystkiego.
Ważne jest aby miała dwa wyjścia pneumatyczne, butlę ok 50-100l, może być jedno- lub dwutłokową, i chyba olejowa bo takie ponoć są lepsze.
Mogę przeznaczyć ok 400-500 zł, chyba że nic sensownego nie kupię za te pieniądze wtedy proszę o nakierowanie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1439

Można zalać sprężarkę zwykłym olejem silnikowym? Czy trzeba kupić specjalny, do tego przeznaczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1439

Dzięki, czy w cenie około 400 zł sprężarki o pojemności 50 litrów różnią się tylko naklejką producenta i nie ma różnicy w jakości,czy jest jakiś przodujący producent warty polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweLisowicz    88

Potrzebuję kompresor olejowy 50l lub większy do malowania okazyjnie narzędzi rolnych, ścian, bram i pompowania powietrza.Cena: do 1000zł. Potrzebuję sprawdzonej i takiej do której części będą dostępne.

Edytowano przez PaweLisowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

Nosze sie z zamiarem  kupna kompresora  z  200L zbiornikiem  . Kompresor będzie służył do malowania   głównie oraz pracy z  narzęziami pneumatycznymi     W oko wpadł  mi   Kompresor Gude Pol   Fiac Abac  oraz Atlas Copco   który warto z tych    kupić ktoś ma używa  jak z serwisem i częściami ??  A może polecilibyście coś innego . Budżet jaki bym chciał przeznaczyć na  to  4200 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1439

Atlas Copco jest w większości wypożyczalni sprzętu budowlanego, więc wnioskuję że źle z nim nie jest. Reszty nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    703

Nie ma znaczenia jaki to kolor czy naklejki bo produkt rodem z Chin. Poszukaj takich samych w niższej kasie bo wydaje mi się że ok 100zł zaoszczędzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofz14    75

Używa ktoś może pompę kompresora jak na allegro można kupić na dwa lub trzy tłoki w cenie 300zł-500zł.np2065.Mam zamiar to kupić ale jak z trwałością .Używana będzie sporadycznie,od czasu do czasu coś pomalować ,czy przedmuchać chłodnicę w kombajnie.Obecnie mam Sprężarkę od c330 i nie ma wydajności.Jaka będzie dobra do pistoletu o wydajności 270litrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Mówisz o kompresorach kaprala ja używam dwóch modeli tylko kupowałem kompletne i jak na razie nie narzekam. Jeden ma bez mała 2 lata drugi 6msc. 

  • Like 1

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofz14    75

Chodzi mi o samą pompę bo resztę mam np.V-2065Te kaprale masz trzy cylindrowe ?Silnik mam 1.5kw i myślę kupić na dwa tłoki i tak będzie lepiej niż jeden.

Edytowano przez krzysztofz14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Tak, obydwa są 3 cylndrowe jeden to 3090 drugi 40105. Na pewno  2065 będzie lepiej dmuchać niż sprężarka od c330 ( sam  kiedyś, kiedyś taka miałem ), ale 1,5kw to trochę mały silnik do niej.

  • Like 1

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzy24    2

Witam!
Mój kompresor 50l przerdzewiał pod spodem zbiornika i ucieka powietrze. Maleńka dziurka się zrobiła.
Czym to naprawić? Zaspawać... Czy jakiś klej?
Poradzcie Panowie.
Witam!
Mój kompresor 50l przerdzewiał pod spodem zbiornika i ucieka powietrze. Maleńka dziurka się zrobiła.
Czym to naprawić? Zaspawać... Czy jakiś klej?
Poradzcie Panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    703

Maleńka dziurka może okazać się poważną, zaczniesz czyścić i możesz się zdziwić. Ogólnie można to zaspawać, chociaż oficjalnie należy wymienić zbiornik:)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzy24    2

Zawiodłem do spawacza tą sprężarkę i spawał to migmag,ale nic to nie dało. Powietrze ucieka przez spawy. To jest ciśnienie.
Teraz myślę,co robić?
Czy da się kupić sam zbiornik i ktoś na serwisie to może obsadzić,czyli odłączyć silnik z resztą i zainstalować na nowy zbiornik(o ile da się kupić).Czy czeka mnie kupno nowego,całego kompresora.Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

To nie dlatego ucieka że jest ciśnienie tylko słabo pospawane.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzy24    2

Zgadza się kolego. On to powinien spawać tlenówką,a nie migmag. Teraz kupiłem taki klej o płynnym metalu i będę kleił. Zobaczymy co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Nie wiem czy klej to w tym wypadku dobre rozwiązanie.

  • Like 1

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzy24    2

Pokleiłem to miejsce takim klejem o strukturze płynnego metalu i prawie trzyma. Przez dobę,tylko z 0,5 bar uleciało. Jeszcze dokupię taki inny klej,bo ten okazał się zbyt mały i nałożę większą łatę. Powinno być dobrze na jakiś czas. A kiedyś tam pomyślę o wymianie zbiornika,albo i całego kompresora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    703

Na Twoim miejscu już bym myślał o nowym zbiorniku, takie łatanie na długo nie pomoże.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Dokładnie, wilgoć z powietrza, panujące ciśnienie. Już zacznij się rozglądać za jakimś zbiornikiem. Skoro jest dziura tu może być za chwilę w innym miejscu albo i odpadnie to co nakleiłeś.

  • Like 1

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Jeśli zbiornik w innych miejscach jest w porządku polecam spawanie , ale tylko przez fachowca. Jeśli jednak jest zdradza oznaki korozji na dużej części pozostaje wymiana całego zbiornika.

  • Like 1

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj