Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Kosz przyjęciowy do warzyw

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kosz
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam mam zamiar kupić kosz przyjęciowy do warzyw, zastanawiam się nad maszyną firmy Remprodex model V4120. Kosz ma służyć do rozładunku cebuli z przyczepy i transportowaniu jej na obcinarkę, rocznie około 300 ton, może ktoś z waz posiada taki kosz prosił bym o opinie na temat tej maszyny, czy to dobry wybór, czy może lepiej pomyśleć o innej firmie? http://www.remprodex...iowy_v3580.html

kamil900830    3

Jaka cena jest tego koszu przyjęciowego, jak masz zamiar przerabiać ok 300 ton to myślę że ci się opłaci, na allegro są też fajne kosze przyjęciowe i nie tak drogie. My w najbliższym czasie mamy zamiar kupić wagoworkownice nie wiemy czy zainwestować w nową czy używkę, dodam że uprawiamy ziemianki :unsure:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kosz o którym mowa kosztuje 32tyś brutto, a jeżeli chodzi o zakup używanego to raczej odpada bo biorę go przez PROW

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kamil900830 cennika niestety nie mam ale jutro się dowiem to wieczorem napiszę :unsure:

tafit    4

Witam, mam pytanie, czy któryś z was posiada kosz przyjęciowy firmy "Michalak", jeśli tak to proszę o podzielenie się uwagami na temat tej maszyny, lub też innych maszyn z tej firmy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować