Zaloguj się, aby obserwować  
jaroon

Opryskiwacz Biardzki 800l /12m

Polecane posty

jaroon    1

Witam wszystkich chcę kupić opryskiwacz 800l 12m ze Zbuczyna, ma ktoś może taki sprzęt jak się sprawuje cz warto go kupić proszę o Wasze opinie na temat tej maszyny pozdrawiam wszystkich biorących udział w dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saherb    36

Ja bym kupił 18-metrowy lub szerszy, żeby nie robić dużo kolein.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no może i byś kupił ale wiesz nie wszyscy mają takie pola żeby sie zmieścił ale 800l i 12 metrów belka to nawet spoko zestaw :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroon    1

Właśnie o to chodzi że mam małe kawałki i większe ale głównie te małe i 12m to już max, chodzi mi o wasze opinie na temat tej maszyny inna wielkość nie wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolego a dużo masz tego pryskania bo jak troche więcej to zainwestuj w coś lepszego i ile kosztuje ten opryskiwacz ?? co chcesz kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to Ci w zupełności wystarczy ;) tak dużo niema :unsure: osobiście jestem za opryskiwaczami ciąganymi a do jakiego ciągnika chcesz go podczepiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroon    1

Ma 84KM A podnośnik trudno powiedzieć ale spokojnie podnosi mój agregat jest w galerii możesz sobie zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to spoko a szczeże nie wygląda na te 84KM skromny ma wtgląd ;d będzie ok a jak kupisz to napisz wiadomość jak sie sprawuje po pierwszym użyciu będe wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroon    1

na pewno się pochwalę pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi. Ciągniczek fajny nie wygląda ale swoją moc ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michagro    0

Nie dawno byłem u faceta, który kupił taki opryskiwacz i był zadowolny.

Posiada zawór stałociśnieniowy? jaka tam jest pompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez trum
      Witam,
      Poszukując informacji dotyczącej obsługi komputera opryskiwacza RAU-QUANTOTRON TA.
       
      Nie wiem jak skonfigurować, dokonać kalibracji komputera, w zasadzie nie wiem czy mój komputer posiada funkcję automatycznego sterowania cieczą(dodam, ze to mój pierwszy opryskiwacz z komputerem, wiec jestem zielony). Proszę o materiały, rady, o wszelkie informacje, które będą mi pomocne w poznaniu maszyny, w załączniku przesyłam zdj. komputera.
       
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

    • Przez ketlin23
      Planuje wymiarem opryskiwacza aktualnie mam krakowiaka Apollo 1500l belka 15 m na jakiś 2800-3500 l belka 24m tylko czy ciągnik 110km Deutz fahr agrofarm 430 podoła z takim opryskiwaczem mam dużo gór i jakiej firmy szukać ma być w miarę prosty w obsłudze i naprawie i w miarę dobry dostęp do części chciałbym żeby już miał zmienny wydatek cieszy od prędkości i lance niezależne prawa lewa strona tzw jaskółka budżet około 60 tyś
    • Przez d4rek
      Jak w temacie czym pospawać jaki rodzaj spoiwa do spawarki po próbie sklejenia żywica po pewnym czasie odpadlo, gdyz pęknięcie jest na rancie wewnątrz zbiornika.
    • Przez luk110
      Witam mam slabe ciśnienie w opryskiwaczu rozkręciłem zawór stałego ciśnienia i w środku był taki plastik widoczny na zdjęciu, Miał ktoś podobny problem ? Sterownik działa i jak daje plus lub minus to obraca się 

      Ten plastik był w środku 




    • Przez agroplusf75
      Opryskiwacz hardi problem z komputerem hc 2500 nie pokazuje przepływu cieczy co może być
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj