Gość murtek

Unia Atlas- agregat uprawowo- siewny

Polecane posty

Gość murtek   
Gość murtek
Napisano (edytowany)

Witam. Czy ktoś posiada agregat uprawowo- siewny półzawieszany na gęsiostopach z wałem naprzemiennym Croskill Unii- Atlas (kiedyś Mars). Mile widziane opinie o nim, jaką robotę robi itp. Oraz jak myślicie czy MTZ 82 da jemu radę z siewnikiem. Niby na agregat zapotrzebowanie mocy 70-90 KM i siewnik to myślę nie będzie takie duże obciążenie. :unsure:

 

Nie wierzę nikt nie posiada takiego agregatu ???

Edytowano przez murtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszoo    0

taki filmik znalazłem zetorem 82km ciąga agregat 4m...więc nie powinno być problemu :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

Wydaje mi sie ,że 80 km sobie poradzi o ile nie masz bardzo ciężkich gleb w uprawie i nie masz duzych górek.Mój znajomy taki agregat ciąga jakimś zetorem 100 km; na you tube był film chyba jak ktoś robi takim zestawem z pronarem 5135 chyba...


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

akurat ten agregat u mnie ciezej idzie na lekkiej glebie niz na ciezkiej, to samo z walami uprawowymi itp maszynami.

wynika to jednak z doboru elementow roboczych spelniajacych sie na ciezkiej ziemi, ale akurat w atlasie za duzego wyboru nie ma :)

takze na lekkie gleby po prostu inny agregat jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kielus    0

Napisz do @przemekursus ten filmik i zestaw na nim jest jego napisz do niego on ci poradzi pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

kielus

 

Masz na myśli mnie ??? :D

Dzięki za troskę, ale taki agregat już dawno kupiłem i przetestowałem- rewelka. A co do filmów @przemekursus to znam je na pamięć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanuszMar2    0

ja posiadam marsa 3m i zetor 8011 sobie bdb radzi

interesują mnie parametry materjałów wykorzystanych do bydowy możemy nawiązac kontakt moj email janusz214@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj