Skocz do zawartości
Belarusik

Jakiego utworu obecnie słuchacie?

Polecane posty

WHATEVER

Meg5    351

Jakie tam Walentynki ? ^^ Mój Mąż codziennie mi tak śpiewa ... :D

bezbarwny    42

Nie wiem czy znacie/odbieracie taką stację radiową jak VOX FM - 95,3fm

Grają muzykę lat 70,80,90 ...swiatowe przeboje, ale również disco polo...i tak właśnie ostatnio jadąc autkiem usłyszałem przebój lat 90 z gatunku dp...gwiazda wielkiego formatu, niestety po wyprodukowaniu kilku superhiciorów jakoś...przycichła...a szkoda:

http://www.youtube.com/watch?v=JbfR3Ki-_lQ

instrumentalnie utwór na kolana nie powala, ale głos ma jak słowik B)

Meg5    351

Shazza kojarzy mi się tylko z tym kawałkiem ... :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=ozpHoXD7Hzg

Daaaaaaaaaaaawno temu w TV Polsat był program ''Disco Relax '' i tam to stale leciało ;):D

Kolego Bezbarwny ,ciekawe masz to radio jak grają światowe przeboje z naszym disco polo . ^^ :D

bezbarwny    42

...ja poszaleję jutro...zabawa karnawałowa - taka tam... wiejska poczochrajka :D bal przebierańców :rolleyes: grają miejscowi muzykańci, będzie więc 'pszczółka Maja' , 'ona tańczy dla mnie' itp...i oczywiście dłuuuuugo oczekiwane...'a teraz idziemy na jednego' :P

Kolego Bezbarwny ,ciekawe masz to radio jak grają światowe przeboje z naszym disco polo . ^^ :D

...fakt, stacyjka fajna - Marek Sierocki ma w niej swoją audycję.

http://www.youtube.com/watch?v=0iOdmb8BnIw ;)

edit.

...bo ja tu gadu gadu, a zapomniałem, że o Shazzę się rozchodzi...powiem tylko tyle, że jak dla mnie, dziewczyna jest... aniołem - wdziękiem, głosem i w ogóle B)

Edytowano przez bezbarwny

Meg5    351

To udanej zabawy życzę i może ta dziewczyna ,która jest dla Ciebie ...aniołem-wdziękiem ,głosem i w ogóle też tam zaśpiewa.... :rolleyes: :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=Zu0o-t9f1sE

A Ty zatańczysz Bajao Bongo ... B)

Edytowano przez Meg5

bezbarwny    42

To udanej zabawy życzę i może ta dziewczyna ,która jest dla Ciebie ...aniołem-wdziękiem ,głosem i w ogóle też tam zaśpiewa.... :rolleyes: :D

Dziękuję. Na 'anielski głos' Shazzy na szczęście nas nie stać :P

Miłego wieczoru :)

Meg5    351

Ja ten tydzień zaczynam w takich rytmach i nie tylko... ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez Elektryk
      Czy są na forum jacyś maniacy Italo/Euro Disco? Niżej próbka żeby wyczuć klimat  Takich wykonawców jak Sandra, C.C.Catch, Bad Boys Blue, Fancy itp. zapewno sporo osób kojarzy.  Bardzo dużo utworów z tych gatunków doczekało się polskojęzycznych odpowiedników głównie w wersji DiscoPolo a także zostało zremixowanych i trzęsło parkietami dyskotek w XXI wieku.
      W tych gatunkach jest bardzo dużo artystów jednego przeboju, co utrudnia wyszukiwanie perełek. Może ktoś zechce się podzielić swoimi ulubionymi utworami. Zapraszam

• Przez Elektryk
      Swego czasu w czeluściach Youtube trafiłem na zbiór filmów o rolnictwie stworzonych przez Wytwórnię Filmów Oświatowych przy współpracy IBMERu. Można je znaleźć na kanale TVBArchiwum. Pomimo, że obecnie mają już małą wartość edukacyjną to jednak bardzo lubię je oglądać. Może trafiliście na podobne filmy i zechcecie się podzielić. Kilka fajnych filmów o rolnictwie były zrobione również przez starą Sondę.

• Przez mano
      Witam. Dzisiaj byłem z żoną w kinie na Botoksie Patryka Vegi i film zrobił na nas ogromne wrażenie jeśli chodzi o scenariusz, te odczucia pozytywne jak i mieszane. Sporo ze scen filmowych sami przeżyliśmy osobiście jeśli chodzi o poród jaki i obsługę personelu, czy kontakt z lekarzem nawet w normalnych wizytach.

Jakie Wy macie odczucia związane z tym filmem a jakie z Waszym doświadczeniem życiowym z lekarzami . Z czym się zgadzacie a co negujecie.

Co Ten film pokazał, prawdę, fałsz, czy tylko miał za zadanie zszokować opinią publiczną?
    • Przez Agro_Vision
      Witam Serdecznie

Zapraszamy na now program o maszynach rolniczych Agro Vision
      Link do programu zamieszczam poniżej