Skocz do zawartości
Belarusik

Jakiego utworu obecnie słuchacie?

Polecane posty

WHATEVER

Meg5    351

Heh @ Bezbarwny ja jeszcze 59 raz słucham Mister of America i mi pewnie do godziny 22 zejdzie z tym :D Jutro coś zagram ....pomyśle co ... ^^

Edytowano przez Meg5

Meg5    351

Nie w ogóle nie znam.... ^^ Tylko się wychowałam na tym ... :)

bezbarwny    42

...... Tylko się wychowałam na tym ... :)

...no patrz :o a ja naiwny, myślałem, że nastolatki krów nie doją :P

do jutra...czekam na ''pomyślę co'' :D

Edytowano przez bezbarwny

Meg5    351

Nastolatki ? :rolleyes: Zapewniam Kolegę ,że naście to było jakiś czas temu ,a szkoda ... ^^ Z tym ''wychowałam '' to żart . :)

Edit : Miało być jutro ,ale jest dziś ...Co masz zrobić jutro ,zrób dziś ...i takie tam :D

Edytowano przez Meg5

bezbarwny    42

.. Z tym ''wychowałam '' to żart . :)

no co Ty... :)

Miało być jutro ,ale jest dziś ...Co masz zrobić jutro ,zrób dziś ...i takie tam :D

... widzisz, to powiedzenie wcale nie jest takie mądre jak można by było sądzić - kierując się nim, podejmujemy często zbyt pochopne decyzje - tak jak Ty w tym przypadku...ten LISTOPAD już był :) - powtarzasz się :P ale...taki przywilej/urok Małolaty ;)

Meg5    351

No i zatkało kakao ,taki komentarz .. ^^ Wiem ,że LISTOPAD był i nie tylko w kalendarzu ,ale i tu w temacie też ,lecz '' Only You'' Savage też był ,także nie do końca z tym ''co nagle to po diable ''. ;):D

Taki słabszy odpowiednik do Twojego utworu ... ;)

http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw&list=PLB61ECBCD62381C3B

Edit:

A tak naprawdę wolę posłuchać tego Pana ...Pewnie już tu był ,ale może mi codziennie śpiewać ,nie znudzi mi się . ;)

http://www.youtube.com/watch?v=4CrD9ggPkH4&list=PLC655E3137460F275

Edytowano przez Meg5

Cinek8541    75
ja dziś dam to bo od nie dawna jestem szczęsliwym posiadaczem nowej plyty Bossa i jak dla mnie jest nie samowita.Tu akurat starsza wersja tego przeboju ale nie mniej cudna

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez Elektryk
      Czy są na forum jacyś maniacy Italo/Euro Disco? Niżej próbka żeby wyczuć klimat  Takich wykonawców jak Sandra, C.C.Catch, Bad Boys Blue, Fancy itp. zapewno sporo osób kojarzy.  Bardzo dużo utworów z tych gatunków doczekało się polskojęzycznych odpowiedników głównie w wersji DiscoPolo a także zostało zremixowanych i trzęsło parkietami dyskotek w XXI wieku.
      W tych gatunkach jest bardzo dużo artystów jednego przeboju, co utrudnia wyszukiwanie perełek. Może ktoś zechce się podzielić swoimi ulubionymi utworami. Zapraszam

• Przez Elektryk
      Swego czasu w czeluściach Youtube trafiłem na zbiór filmów o rolnictwie stworzonych przez Wytwórnię Filmów Oświatowych przy współpracy IBMERu. Można je znaleźć na kanale TVBArchiwum. Pomimo, że obecnie mają już małą wartość edukacyjną to jednak bardzo lubię je oglądać. Może trafiliście na podobne filmy i zechcecie się podzielić. Kilka fajnych filmów o rolnictwie były zrobione również przez starą Sondę.

• Przez mano
      Witam. Dzisiaj byłem z żoną w kinie na Botoksie Patryka Vegi i film zrobił na nas ogromne wrażenie jeśli chodzi o scenariusz, te odczucia pozytywne jak i mieszane. Sporo ze scen filmowych sami przeżyliśmy osobiście jeśli chodzi o poród jaki i obsługę personelu, czy kontakt z lekarzem nawet w normalnych wizytach.

Jakie Wy macie odczucia związane z tym filmem a jakie z Waszym doświadczeniem życiowym z lekarzami . Z czym się zgadzacie a co negujecie.

Co Ten film pokazał, prawdę, fałsz, czy tylko miał za zadanie zszokować opinią publiczną?
    • Przez Agro_Vision
      Witam Serdecznie

Zapraszamy na now program o maszynach rolniczych Agro Vision
      Link do programu zamieszczam poniżej