Skocz do zawartości
Belarusik

Jakiego utworu obecnie słuchacie?

Polecane posty

Meg5    366
;)

Jedyną rzeczą jaką mam naprawdę [...] , jest moje własne życie i mój własny punkt wiedzenia .

Cinek8541    75

p.s

Jakby ktoś miał ochotę posłuchać sobie fajnej,naszej,polskiej muzyki to od jutra na antenie PR 3 przez kolejne dni tj. od 1-3.05.2013r. w godzinach 16-19 będzie trwał kolejny już Polski Top Wszech Czasów a po ostatniej odsłonie tj. 3 jeszcze LP3-także prawdziwa muzyczna uczta :)

Marcin

gregorius    123

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

kadman    0

Dzisiaj tak patriotycznie

jak to slucham to ciary na plecach

i druga współczesna

Meg5    366
Napisano (edytowany)

Piękne te utwory ,szczególnie ten pierwszy ,faktycznie aż się ma ciarki na plecach . Powiem tak ,mimo całej tej rzeczywistości ,można śmiało powiedzieć ,że los był dla nas łaskawy . Moja dziś już 86 letnia babcia ,nie może tak milo wspominać swej młodości ,została jej odebrana w brutalny sposób ...To byli inni ludzie ,zupełnie inni jak dziś ...

http://www.youtube.com/watch?v=nCrlyX6XbTU

Edytowano przez Meg5

Jedyną rzeczą jaką mam naprawdę [...] , jest moje własne życie i mój własny punkt wiedzenia .

gregorius    123

@kadman duży plus ode mnie, ale słuchajcie takich utworów nie tylko do święta ale i tak na co dzień niech u was to zagości :)

Teraz niedawno Parov Stelar wydał fajną płytę pt.: "The Invisible Girl" przyjemnie się słucha tak w ucho wpada :)

http://www.youtube.com/watch?v=fiXUNLi6Vqk&list=PLWPPrzMG45r0YqsEV0UWIJN-BXNWNsrJC

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Arturo    35
fajny clip do RMXu

Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Elektryk
      Czy są na forum jacyś maniacy Italo/Euro Disco? Niżej próbka żeby wyczuć klimat  Takich wykonawców jak Sandra, C.C.Catch, Bad Boys Blue, Fancy itp. zapewno sporo osób kojarzy.  Bardzo dużo utworów z tych gatunków doczekało się polskojęzycznych odpowiedników głównie w wersji DiscoPolo a także zostało zremixowanych i trzęsło parkietami dyskotek w XXI wieku.
      W tych gatunkach jest bardzo dużo artystów jednego przeboju, co utrudnia wyszukiwanie perełek. Może ktoś zechce się podzielić swoimi ulubionymi utworami. Zapraszam

• Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez Elektryk
      Swego czasu w czeluściach Youtube trafiłem na zbiór filmów o rolnictwie stworzonych przez Wytwórnię Filmów Oświatowych przy współpracy IBMERu. Można je znaleźć na kanale TVBArchiwum. Pomimo, że obecnie mają już małą wartość edukacyjną to jednak bardzo lubię je oglądać. Może trafiliście na podobne filmy i zechcecie się podzielić. Kilka fajnych filmów o rolnictwie były zrobione również przez starą Sondę.

• Przez mano
      Witam. Dzisiaj byłem z żoną w kinie na Botoksie Patryka Vegi i film zrobił na nas ogromne wrażenie jeśli chodzi o scenariusz, te odczucia pozytywne jak i mieszane. Sporo ze scen filmowych sami przeżyliśmy osobiście jeśli chodzi o poród jaki i obsługę personelu, czy kontakt z lekarzem nawet w normalnych wizytach.

Jakie Wy macie odczucia związane z tym filmem a jakie z Waszym doświadczeniem życiowym z lekarzami . Z czym się zgadzacie a co negujecie.

Co Ten film pokazał, prawdę, fałsz, czy tylko miał za zadanie zszokować opinią publiczną?
    • Przez Agro_Vision
      Witam Serdecznie

Zapraszamy na now program o maszynach rolniczych Agro Vision
      Link do programu zamieszczam poniżej