Skocz do zawartości
Belarusik

Jakiego utworu obecnie słuchacie?

Polecane posty

Patrick345    130

metallica - the unforgiven

metallica - nothing else matters

Gdy to zaczeli w rmf fm puszczać znów wróciła mi do gustu metalica ;)

Adrianos    30

techno elektro hause i trance mam wiele ciekawych nutek których nie spodkacie na necie nawet:P jeśli ktoś zainteresowany to zapraszam na PW po czasie mogę podesłać jakiś kawałek:D

pussyrocker (Club Mix) <-- jeden z fajniejszych kawałków:D

mam wiele miksów DJ wojtali DJ druma DJ kota DJ thin

zielarka    0

słucham wszystkiego co wpada w ucho, ale jak słyszę niemieckie "disco w wykonaniu" Chylińskiej to dostaję drgawek :)

VarioSpeed    0

Jeremih - Imma Star, BEP - Imma be, Sabrina Washington - OMG, Usher - OMG (Ft. will.i.am), rihanna - hard, pitbull - now you see it to jedne z wielu :)

pawelec    85

Underworld - Scribble (radio edit)

kozak nuta!

ogolnie polecam www.polskieradioeuro.pl !!! :)

dobra wartosciowa muzyka dla ludzi ktorzy maja dosyc łupanki z eski i tych samych piosenke od 10 lat w rmf czy zet.

andrzej.... przesadziles.... :):):):)

pedalskie głosiki...

patryk546    155

Obecnie to mam kilka piosenek których słucham.Oto kilka z nich:

Kombi -Avinion (według mnie najlepsza muzyka na wakacje)

Ivan Komarenko- Sto lat, Nie zmieniaj mnie

Toples- Nasza muzyka, Będę twój, Miłość przeminie

Joe Diffie - John Deere Green (nawet dobra nuta) :)

Głównie lubię słuchać utwory znane. :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez Elektryk
      Czy są na forum jacyś maniacy Italo/Euro Disco? Niżej próbka żeby wyczuć klimat  Takich wykonawców jak Sandra, C.C.Catch, Bad Boys Blue, Fancy itp. zapewno sporo osób kojarzy.  Bardzo dużo utworów z tych gatunków doczekało się polskojęzycznych odpowiedników głównie w wersji DiscoPolo a także zostało zremixowanych i trzęsło parkietami dyskotek w XXI wieku.
      W tych gatunkach jest bardzo dużo artystów jednego przeboju, co utrudnia wyszukiwanie perełek. Może ktoś zechce się podzielić swoimi ulubionymi utworami. Zapraszam

• Przez Elektryk
      Swego czasu w czeluściach Youtube trafiłem na zbiór filmów o rolnictwie stworzonych przez Wytwórnię Filmów Oświatowych przy współpracy IBMERu. Można je znaleźć na kanale TVBArchiwum. Pomimo, że obecnie mają już małą wartość edukacyjną to jednak bardzo lubię je oglądać. Może trafiliście na podobne filmy i zechcecie się podzielić. Kilka fajnych filmów o rolnictwie były zrobione również przez starą Sondę.

• Przez mano
      Witam. Dzisiaj byłem z żoną w kinie na Botoksie Patryka Vegi i film zrobił na nas ogromne wrażenie jeśli chodzi o scenariusz, te odczucia pozytywne jak i mieszane. Sporo ze scen filmowych sami przeżyliśmy osobiście jeśli chodzi o poród jaki i obsługę personelu, czy kontakt z lekarzem nawet w normalnych wizytach.

Jakie Wy macie odczucia związane z tym filmem a jakie z Waszym doświadczeniem życiowym z lekarzami . Z czym się zgadzacie a co negujecie.

Co Ten film pokazał, prawdę, fałsz, czy tylko miał za zadanie zszokować opinią publiczną?
    • Przez Agro_Vision
      Witam Serdecznie

Zapraszamy na now program o maszynach rolniczych Agro Vision
      Link do programu zamieszczam poniżej