Skocz do zawartości
Belarusik

Jakiego utworu obecnie słuchacie?

Polecane posty

Cinek8541    75

Plus za Kenny-ego :) To będąc przy Top Gun to jeżeli dobrze pamiętam leciało tam jeszcze coś takiego w wykonaniu głównych bohaterów...dzięki temu filmowi poznałem nieco J.L. Lewis-a. :)

Meg5    354

Szkoda ,że Whitney już nie ma z nami ... :( Piękny głos .....Ku jej pamięci ...

andrzej612b    87

Piosenka z filmu Avatar , jest ponoć następny ale jeszcze nie lukałem .

Edytowano przez andrzej612b

Cinek8541    75

Co do tego kolejnego Avatara co Andrzej pisze to :blink: pierwsze słyszę hehe Film faktycznie fajny Meg nie dawno w TV był ale nawet nie patrzyłem bo widziałem w kinie w 3D.Wrażenia pozytywne chociaż zawsze mogłoby być lepiej...trochę za długi w pierwszej części.

Natomiast "La Bamba" pewnie,że fajny bo przybliżył mi sylwetki kilku(mówię tu zwłaszcza o R.V. i B.H. bo twórczości B.B jakoś jeszcze nie zgłębiałem)muzyków. Niestety życie pisząc scenariusz okazało się zbyt brutalne...Co do tej katastrofy lotniczej to piosenka "American Pie" McLean-a to właśnie o tym i o tych muzykach :(

Ja też coś podrzucę:

lubię,ciekaw jestem czy ktoś skojarzy z jakiego to filmu??? :)

jaro    163

No to się pochwalę-od jakiegoś czasu Avatara w 3D to sobie mogę każdego dnia oglądać (a co-sprawiłem sobie porządny TV to i mogę :D ).A żeby na temat było to dla odmiany coś niemieckiego :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=l-xgOtCbBUw http://www.youtube.com/watch?v=XC-HspEa2vs http://www.youtube.com/watch?v=404oPn6tudE no i coś co zawsze uwielbiałem http://www.youtube.com/watch?v=lJuV8yAmy2g

Edytowano przez jaro

Meg5    354
to się pochwalę-od jakiegoś czasu Avatara w 3D to sobie mogę każdego dnia oglądać (a co-sprawiłem sobie porządny TV to i mogę :D]

Też mam taki Tv i wiesz co Ci powiem to całe 3D to nic nadzwyczajnego ,tylko się śmiesznie w tych okularach wygląda :lol:

A ten film pamiętacie ?

http://www.youtube.com/watch?v=jw-63t9Z-40

Edytowano przez Meg5

jaro    163

Meg-nie doceniasz mnie :D -telewizor jest nadzwyczajny (poważnie) a to

chyba z tej samej parafii ?

Cinek8541    75

A ten film pamiętacie ?

Wstyd pisać ale...za młody jestem :D

Będąc przy filmach to gorąco polecam bo naprawdę warto " Na rozdrożu"(chociaż nie ma tam żadnej przemocy ani też wpychających w fotel scen walki). Wspaniała historia rodzącej się przyjaźni pomiędzy młodym chłopakiem a zapomnianą gwiazdą bluesa,których łączy miłość do muzyki.

http://youtu.be/itN2Q8HrgoY

i finałowy pojedynek na ...zobaczcie sami..

Po raz pierwszy widziałem ten film właśnie w styczniu 2009r. tuż po tym jak powróciłem z kina gdzie wyświetlano Avatara :P .

Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.Film ma niestety jedną poważną wadę-ciężko go znaleźć-zdaje się,że został zapomniany tak jak i jeden z głównych bohaterów.

Meg5    354
Meg-nie doceniasz mnie :D -telewizor jest nadzwyczajny (poważnie)

@jaro ależ ja Cię doceniam :rolleyes: :P Jaki to jest nadzwyczajny Tv ...? Umie chodzić ,prać i jak spadnie na podłogę to się nie rozsypie ? :D

Wstyd pisać ale...za młody jestem :D

Mnie też jeszcze długo na świecie nie było ...Ale w dzisiejszych czasach nie jest to już problemem ,by sobie np. taki film obejrzeć . :)

To chyba pamiętacie :P

jaro    163

50VT50-co prawda nie umie tych rzeczy o których wspomniałaś-ale swoje robi zaczepiście

jaro    163

Bogatemu wszystko wolno :D -poczytaj dokładniej jak to jest z tym zużyciem...

PS.Ile prądu bierze młynek czy dojarka ?

danielhaker    831

Albo śrutownik? :D

Nie powiesz że jest energooszczędny (nawet jak na plazmę). ;)

Mówią jeszcze: "Na biednego nie trafiło" :P Powiesiłeś go czy stoi na podstawce?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez Elektryk
      Czy są na forum jacyś maniacy Italo/Euro Disco? Niżej próbka żeby wyczuć klimat  Takich wykonawców jak Sandra, C.C.Catch, Bad Boys Blue, Fancy itp. zapewno sporo osób kojarzy.  Bardzo dużo utworów z tych gatunków doczekało się polskojęzycznych odpowiedników głównie w wersji DiscoPolo a także zostało zremixowanych i trzęsło parkietami dyskotek w XXI wieku.
      W tych gatunkach jest bardzo dużo artystów jednego przeboju, co utrudnia wyszukiwanie perełek. Może ktoś zechce się podzielić swoimi ulubionymi utworami. Zapraszam

• Przez Elektryk
      Swego czasu w czeluściach Youtube trafiłem na zbiór filmów o rolnictwie stworzonych przez Wytwórnię Filmów Oświatowych przy współpracy IBMERu. Można je znaleźć na kanale TVBArchiwum. Pomimo, że obecnie mają już małą wartość edukacyjną to jednak bardzo lubię je oglądać. Może trafiliście na podobne filmy i zechcecie się podzielić. Kilka fajnych filmów o rolnictwie były zrobione również przez starą Sondę.

• Przez mano
      Witam. Dzisiaj byłem z żoną w kinie na Botoksie Patryka Vegi i film zrobił na nas ogromne wrażenie jeśli chodzi o scenariusz, te odczucia pozytywne jak i mieszane. Sporo ze scen filmowych sami przeżyliśmy osobiście jeśli chodzi o poród jaki i obsługę personelu, czy kontakt z lekarzem nawet w normalnych wizytach.

Jakie Wy macie odczucia związane z tym filmem a jakie z Waszym doświadczeniem życiowym z lekarzami . Z czym się zgadzacie a co negujecie.

Co Ten film pokazał, prawdę, fałsz, czy tylko miał za zadanie zszokować opinią publiczną?
    • Przez Agro_Vision
      Witam Serdecznie

Zapraszamy na now program o maszynach rolniczych Agro Vision
      Link do programu zamieszczam poniżej