Skocz do zawartości
Belarusik

Jakiego utworu obecnie słuchacie?

Polecane posty

Cinek8541    75

No nie powiem ten wykon ma w sobie coś podniosłego...aż ciarki przechodzą,jednakże wolę oryginał Desireless-ów można powiedzieć taki schyłek disco ech te 80' bo potem to już moda na grunge.Co do Zimmera to trochę za poważne dla mnie no ale ....trochę grzebiąc to okazało się ,że oglądałem spora ilość filmów do których komponował.To ja może jeszcze bardziej cofnę się w czasie i odkurzę coś czego dawno nie słyszałem...http://youtu.be/ykU8iSKkJR0 a co sobie cenię.

Meg5    354

NA DOBRANOC ;)

Edytowano przez Meg5

walkol    33

Przed wejściem do sejmu co dzień powinni to grać heh.......

kitowiak    323

Ja słucham obecnie Disco polo :) I Audycji Hipnotic - Time For Hands up ----> Radioparty.pl

Cinek8541    75

No wreszcie coś normalnego zapodałeś.Znacz historie powstania tej piosenki???Dałby Ci strzałę ale po ostatnich rzekomych próbach budowania sobie na tym kapitału zablokowano tę opcję... :ph34r: B) Dzięki wielki moderatorze.

walkol    33

No wreszcie coś normalnego zapodałeś.Znacz historie powstania tej piosenki???Dałby Ci strzałę ale po ostatnich rzekomych próbach budowania sobie na tym kapitału zablokowano tę opcję... :ph34r: B) Dzięki wielki moderatorze.

Nie znam ale bardzo lubie ten zespół i AKURAT również :)

andrzej612b    87

He wielu osobom dał bym w tym temacie plusa ale po tym jak ostatnio dostałem za to dzidę w plecy nie będę nikogo narażał ( ostatnio zapomniałem zapłacić rachunek za prąd ale wysłali tylko upomnienie ) ... bez komentarza . ..a takich trochę weselnych utworów , czasami lubię posłuchać http://www.youtube.com/watch?v=mktEQfw7h4s

Edytowano przez andrzej612b

andrzej612b    87

Ha , ha - mody , coś jakby zakazali dawania punktów , no to dajmy je sobie na niby , może tak od 1 do 3 , aha zapomniałem powiedzieć ja obecnie słucham coś ( nie z Torunia ) e nich będzie dla każdego

Cinek8541    75

Zaje...fajny ten Daan jakbym gdzieś to już słyszał i w cale nie chodzi mi o reklamę...ani westerny(chociaż) macie jakieś skojarzenia.Znowu ubolewam nad brakiem możliwości strzałkowania bo za to,to się koleżance jak najbardziej należy.Jak 1 raz odtw. to sobie to pierwsza myśl normalnie Johnny Cash ...wiem wiem ale ta surowość teledysku.

Wracając do głównego wątku

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez Elektryk
      Czy są na forum jacyś maniacy Italo/Euro Disco? Niżej próbka żeby wyczuć klimat  Takich wykonawców jak Sandra, C.C.Catch, Bad Boys Blue, Fancy itp. zapewno sporo osób kojarzy.  Bardzo dużo utworów z tych gatunków doczekało się polskojęzycznych odpowiedników głównie w wersji DiscoPolo a także zostało zremixowanych i trzęsło parkietami dyskotek w XXI wieku.
      W tych gatunkach jest bardzo dużo artystów jednego przeboju, co utrudnia wyszukiwanie perełek. Może ktoś zechce się podzielić swoimi ulubionymi utworami. Zapraszam

• Przez Elektryk
      Swego czasu w czeluściach Youtube trafiłem na zbiór filmów o rolnictwie stworzonych przez Wytwórnię Filmów Oświatowych przy współpracy IBMERu. Można je znaleźć na kanale TVBArchiwum. Pomimo, że obecnie mają już małą wartość edukacyjną to jednak bardzo lubię je oglądać. Może trafiliście na podobne filmy i zechcecie się podzielić. Kilka fajnych filmów o rolnictwie były zrobione również przez starą Sondę.

• Przez mano
      Witam. Dzisiaj byłem z żoną w kinie na Botoksie Patryka Vegi i film zrobił na nas ogromne wrażenie jeśli chodzi o scenariusz, te odczucia pozytywne jak i mieszane. Sporo ze scen filmowych sami przeżyliśmy osobiście jeśli chodzi o poród jaki i obsługę personelu, czy kontakt z lekarzem nawet w normalnych wizytach.

Jakie Wy macie odczucia związane z tym filmem a jakie z Waszym doświadczeniem życiowym z lekarzami . Z czym się zgadzacie a co negujecie.

Co Ten film pokazał, prawdę, fałsz, czy tylko miał za zadanie zszokować opinią publiczną?
    • Przez Agro_Vision
      Witam Serdecznie

Zapraszamy na now program o maszynach rolniczych Agro Vision
      Link do programu zamieszczam poniżej