Skocz do zawartości
Belarusik

Jakiego utworu obecnie słuchacie?

Polecane posty

danielhaker    871

@POL1- Pitbulla można słuchać godzinami :P

ja jakoś nie lubię POPulistycznych piosenek, które w stacjach radiowych lecą, dlatego szukam jakiejś alternatywy do nich i często myślę, że z powodzeniem :)

Kwestia gustu

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

SPRZEDAM:

ROZRZUTNIK DWUOSIOWY

KOMBAJN ANNA

SADZARKA DO ZIEMNIAKÓW

POL1    28

http://www.youtube.com/watch?v=1K77FzNSi1s

ambient music pobudza wyobraźnie do maksimum można się na prawdę zrelaksować

Gregorius dobra muzyka :lol:

wsam raz jak ktoś kona na łożu smierci ....... :lol: taką muzyke mu póścić to by człeka w 2 minuty nogami do przodu wywieżli :lol:

Nie to że się czepiam ....ale nie rozumiem ludzi jak mogą czegoś takiego słuchać :rolleyes:

Mam bardzo chorego kota , więc nagram mu tą muzyke i mu puszczę do ucha może skurczybyk wkońcu wyciągnie nogi bo się tylko męczy :ph34r:

gregorius    123

Gregorius dobra muzyka :lol:

wsam raz jak ktoś kona na łożu smierci ....... :lol: taką muzyke mu póścić to by człeka w 2 minuty nogami do przodu wywieżli :lol:

Nie to że się czepiam ....ale nie rozumiem ludzi jak mogą czegoś takiego słuchać :rolleyes:

Mam bardzo chorego kota , więc nagram mu tą muzyke i mu puszczę do ucha może skurczybyk wkońcu wyciągnie nogi bo się tylko męczy :ph34r:

http://www.youtube.com/watch?v=ptUXBRUqILI

to je lepsze, ale na poważnie lubie takiego czegoś posłuchać jakoś na prawde się relaksuje i stres odchodzi i i jest.... fajnie jest :)

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker
cytowanie poprzedniego posta

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Meg5    381

Wow @Risto,czy Ty wstawiając te utwory chcesz nam coś powiedzieć ...? :lol: :lol: :lol: No nie mów, że tego słuchasz na co dzień ...? :rolleyes: :lol:

Edytowano przez Meg5

Jedyną rzeczą jaką mam naprawdę [...] , jest moje własne życie i mój własny punkt wiedzenia .

Meg5    381

@andrzej612b to jest jedna z moich ulubionych piosenek :rolleyes: :D

PS :Czy wiesz ,że na świecie są tylko dwa rodzaje kobiet ...? Są to kobiety nieszczęśliwe i kobiety puszyste :lol:

PS:2 @andrzej612b ,dla Ciebie ;) :lol: http://www.youtube.com/watch?v=n7naJOrjLaw

Edytowano przez Meg5

Jedyną rzeczą jaką mam naprawdę [...] , jest moje własne życie i mój własny punkt wiedzenia .

andrzej612b    89

Wielkie dzięki - osiem minut z życia straciłem a to dzisiaj znalazłem :D

Edytowano przez andrzej612b

Meg5    381

Wielkie dzięki - osiem minut z życia straciłem a to dzisiaj znalazłem :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=sKVz5dwpDo8

Co Ty w tej paskudzie widzisz ...? :huh: No naprawdę nie wiem :D

andrzej612b    89

Co Ty w tej paskudzie widzisz ...? :huh: No naprawdę nie wiem :D - no to masz @ Meg - tylko tego kuram nie bierz poważnie -

- ha ha

Meg5    381

Dobrze ,że tekst tłumaczono ,bo części bym nie zrozumiała :lol:

PS: andrzej612b jak ja bym mogła coś takiego na poważnie brać ...? No wiesz co ...? ^^

Edytowano przez Meg5

andrzej612b    89

W dalszym ciągu czekam na ripostę - B) a może ktoś się dołączy i wyśle - wesołą piosenkę na czasie , do tańca i do śmiechu ...

Edytowano przez andrzej612b

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Elektryk
      Czy są na forum jacyś maniacy Italo/Euro Disco? Niżej próbka żeby wyczuć klimat  Takich wykonawców jak Sandra, C.C.Catch, Bad Boys Blue, Fancy itp. zapewno sporo osób kojarzy.  Bardzo dużo utworów z tych gatunków doczekało się polskojęzycznych odpowiedników głównie w wersji DiscoPolo a także zostało zremixowanych i trzęsło parkietami dyskotek w XXI wieku.
      W tych gatunkach jest bardzo dużo artystów jednego przeboju, co utrudnia wyszukiwanie perełek. Może ktoś zechce się podzielić swoimi ulubionymi utworami. Zapraszam

• Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez Elektryk
      Swego czasu w czeluściach Youtube trafiłem na zbiór filmów o rolnictwie stworzonych przez Wytwórnię Filmów Oświatowych przy współpracy IBMERu. Można je znaleźć na kanale TVBArchiwum. Pomimo, że obecnie mają już małą wartość edukacyjną to jednak bardzo lubię je oglądać. Może trafiliście na podobne filmy i zechcecie się podzielić. Kilka fajnych filmów o rolnictwie były zrobione również przez starą Sondę.

• Przez mano
      Witam. Dzisiaj byłem z żoną w kinie na Botoksie Patryka Vegi i film zrobił na nas ogromne wrażenie jeśli chodzi o scenariusz, te odczucia pozytywne jak i mieszane. Sporo ze scen filmowych sami przeżyliśmy osobiście jeśli chodzi o poród jaki i obsługę personelu, czy kontakt z lekarzem nawet w normalnych wizytach.

Jakie Wy macie odczucia związane z tym filmem a jakie z Waszym doświadczeniem życiowym z lekarzami . Z czym się zgadzacie a co negujecie.

Co Ten film pokazał, prawdę, fałsz, czy tylko miał za zadanie zszokować opinią publiczną?
    • Przez Agro_Vision
      Witam Serdecznie

Zapraszamy na now program o maszynach rolniczych Agro Vision
      Link do programu zamieszczam poniżej