Belarusik

Jakiego utworu obecnie słuchacie?

Polecane posty

andrzej612b    227
Dnia 15.04.2018 o 14:04, ZosiaSamosia napisał:

To też całkiem fajne :)

A już miałem to dodać :)  Ale może nie każdy wie  że wykonawcą tego utworu jest Polak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

  Będzie mi brakowało takich utworów w jego wykonaniu. 

[*] 

11 godzin temu, andrzej612b napisał:

A już miałem to dodać :)  Ale może nie każdy wie  że wykonawcą tego utworu jest Polak .

Kto słucha takiej muzyki , musi wiedzieć...


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzę, że mamy podobny gust muzyczny, od hip-hopu po house, elektro do trance. Teraz to g... robią nie muzykę, szybko wpada w ucho i wylatuje, wystarczy poczytać komentarze, że nie ma już takich wykonawców którzy robiliby dobrą muzę jak c-bool, max farenthide, pakito, cascada, benny bennasi, atb, east clubbers i wielu innych

 Oj chciałbym mieć w samochodzie taką składankę hiciorów z tamtych lat.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
Tak jak mówisz - niema. era takiej konkretnej , dobrej muzyki klubowej umarła. Owszem trafiaja się dobre utwory , ale jak dla mnie to już nie to samo. A co za problem ? ja tam cały czas sobie ja tworzę ;)

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja nie mam na to czasu i sprzętu, bo komp stary. Miałem sporo takich kawałków, ale brat usunął z dysku. Najpierw to ja muszę radio do samochodu kupić, bo w ciszy się jeździ i chyba mi to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Nie wyobrażam sobie auta bez radia , choćby głupie FM niech leci ale zawsze inaczej się prowadzi ;)


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25618

A ja obecnie leżę, otworzyłem okno i słucham śpiewu ptaków.

To dopiero muza - czasem warto mieszkać tam gdzie jeszcze asfaltu nie znają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Tam gdzie jeszcze niema asfaltu to przeważnie same wrony i te drugie czarne xD lubisz to kraa kraa ? ;) Heh 

A tak na serio, to tak jak napisałeś , śpiew ptakow o poranku - to jest to ;)

Ale może już pora by wstać? :D


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie ptaków nie brakuje. Szpaki, gołębie, kawki, pliszki, i jeszcze inne, których nie widać a słychać a dźwięków nie rozpoznaję a i niedługo jaskółki też będą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25618

Akurat te kra kra to lubią tam gdzie syf i wysypiska śmieci 

U mnie mnóstwo zieleni wszystko kwitnie sady nawet lasy białe od czereśni ptasiej 

Nie do pobicia są śpiewające kosy choć o innej porze nadają

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Kosy u mnie w ogrodzie buszują , sąsiad ma takie wielkie , nie obcinane kilka lat świerki, zawsze pod wieczór z nich wyskakuja i ganiają po całym ogrodzie . ;) Ale ich śpiew - tak jak napisałeś , mega.

  • Like 1

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To u mnie kosów nie ma i nawet takiego nie widziałem na oczy za to mam jeszcze pełno wkur.....ch świergoczących wróbli. Wiecie dlaczego wróbel świergocze a słowik śpiewa? Obaj kończyli konserwatorium muzyczne, ale wróbel zaocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Taki remix całkiem fajny.... :P:) 

 

Edytowano przez ZosiaSamosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko mi się wydaje czy ona nie potrafi śpiewać? Cholernie ciężko jej słuchać, szczególnie przez teksty bez ładu i składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029
11 godzin temu, withanight napisał:

Kosy u mnie w ogrodzie buszują , sąsiad ma takie wielkie , nie obcinane kilka lat świerki, zawsze pod wieczór z nich wyskakuja i ganiają po całym ogrodzie . ;) Ale ich śpiew - tak jak napisałeś , mega.

u mnie podobnie jest ich sporo pięknie śpiewają ,a co lepsze siedzą przy nas na ogrodzie i nic sie nie boja ,gniazdo maja w altanie w której przesiadujemy ,,mega pozytywne ptaki

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj