Skocz do zawartości
Belarusik

Jakiego utworu obecnie słuchacie?

Polecane posty

Karol82SA    4

Ja przeważnie słucham muzyki starszego wykonania bo taką mam na płytce czy pendriwe a jest to między innymi.

1.Aerosmith-Janies.s Got a Gun

2.Liqudo-Narcotic

3.Kylie Mingoue- Especialy for you

4.Anny Lenox-Why

5.Al Bano (tu jest kilka)

6.The betach boys-Kokomo

7.Dario.G-Sunchyme

8.John Trvolta-Summer Nights

10.Pet Shop boys- What Have I done

11.Alphavile-forever young

Jest tego z zagranicznych z polskich to disco polo nic innego. A dlaczego takie zachodnie cóż bo to są kawałki z mojej młodości jak to się mówi

Edytowano przez Karol82SA

seweryn20    582

hehe no tak, racja ,ale znając pogodne usposobienie kolegi jestem pod wrażeniem ;)

Nie jestem specjalnie pogodnie usposobiony ponad 20 lat temu byłem aktywnym fanem death metalu szczególnie lubiłem szwedzkie kapele. A dziś zdziadziałem i słucham wszystkiego poza hip hopem rapem i apelem smoleńskim.

A w Lindemann śpiewa wokalista z rammstein kapeli która na koncertach gromadzi tłumy ludzi jak AC/DC czy Rolling Stones lata temu. Dobrzy są.

Edytowano przez seweryn20

Ywa    499

A ja szukam kogoś kto ma ochotę tak jak ja wybrać się na Behemotha, po prostu intryguje mnie ;)

seweryn20    582

Kapela pojechana w kosmos!!!!

I ich słuchałem jak grali jako baphomet black metal z King Diamond. To były czasy. 

Meg5    354

Przy pracach w domu lubię jak muzyka mi gra . Nastawiam więc YT od kawałku który lubię i potem przypadkowo zmieniają się utwory . Czasem jednak mało się nie zabiję ,bo lecę szybko wyłączyć ''utworek -potworek '',taki jak wyżej Andrzeju wstawiłeś .  :rolleyes:  :D

andrzej612b    87

Był  taki czas  :) https://www.youtube.com/watch?v=Ao-Den4E7Dg a ten pan kusił nas  :D https://www.youtube.com/watch?v=Ta94Y13FX-Q

andrzej612b    87

Cieszę się Ywa że przypomniałaś ten utwór . Nowe wykonania starych piosenek często wnoszą coś nowego dodając im nowej barwy i brzmienia . 

Tu kolejne nowe wykonanie z repertuaru Simon and Garfunkel   :)

Meg5    354

Tomek ,pewnie że ktoś pamięta ...aż się uśmiechnęłam.. :)  

https://www.youtube.com/watch?v=fk1a2AxHF0U    to lecimy  ;)  https://www.youtube.com/watch?v=W1Kn7M8YuBI

Edytowano przez Meg5

Tomasz78    335

Weris fajne ale przyznasz że Ekwador powala z nóg nawet po latach  ;)to w końcu początki Sunrise

miłego oglądania :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez Elektryk
      Czy są na forum jacyś maniacy Italo/Euro Disco? Niżej próbka żeby wyczuć klimat  Takich wykonawców jak Sandra, C.C.Catch, Bad Boys Blue, Fancy itp. zapewno sporo osób kojarzy.  Bardzo dużo utworów z tych gatunków doczekało się polskojęzycznych odpowiedników głównie w wersji DiscoPolo a także zostało zremixowanych i trzęsło parkietami dyskotek w XXI wieku.
      W tych gatunkach jest bardzo dużo artystów jednego przeboju, co utrudnia wyszukiwanie perełek. Może ktoś zechce się podzielić swoimi ulubionymi utworami. Zapraszam

• Przez Elektryk
      Swego czasu w czeluściach Youtube trafiłem na zbiór filmów o rolnictwie stworzonych przez Wytwórnię Filmów Oświatowych przy współpracy IBMERu. Można je znaleźć na kanale TVBArchiwum. Pomimo, że obecnie mają już małą wartość edukacyjną to jednak bardzo lubię je oglądać. Może trafiliście na podobne filmy i zechcecie się podzielić. Kilka fajnych filmów o rolnictwie były zrobione również przez starą Sondę.

• Przez mano
      Witam. Dzisiaj byłem z żoną w kinie na Botoksie Patryka Vegi i film zrobił na nas ogromne wrażenie jeśli chodzi o scenariusz, te odczucia pozytywne jak i mieszane. Sporo ze scen filmowych sami przeżyliśmy osobiście jeśli chodzi o poród jaki i obsługę personelu, czy kontakt z lekarzem nawet w normalnych wizytach.

Jakie Wy macie odczucia związane z tym filmem a jakie z Waszym doświadczeniem życiowym z lekarzami . Z czym się zgadzacie a co negujecie.

Co Ten film pokazał, prawdę, fałsz, czy tylko miał za zadanie zszokować opinią publiczną?
    • Przez Agro_Vision
      Witam Serdecznie

Zapraszamy na now program o maszynach rolniczych Agro Vision
      Link do programu zamieszczam poniżej