Belarusik

Jakiego utworu obecnie słuchacie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
UrsusCzesio    310
Teraz to słucham cały dzień po tej tragedii bliskiej dla mnie osoby.. Bardzo pasuje w sumie jej ulubiona... :)

Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

metallica - the unforgiven

metallica - nothing else matters

 

Gdy to zaczeli w rmf fm puszczać znów wróciła mi do gustu metalica ;)


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belarusik    2

- Tiësto feat. Nelly Furtado

- Who Wants To Be Alone

-


Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

wszystkie utwory Korna :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

techno elektro hause i trance mam wiele ciekawych nutek których nie spodkacie na necie nawet:P jeśli ktoś zainteresowany to zapraszam na PW po czasie mogę podesłać jakiś kawałek:D

 

pussyrocker (Club Mix) <-- jeden z fajniejszych kawałków:D

 

mam wiele miksów DJ wojtali DJ druma DJ kota DJ thin


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielarka    0

słucham wszystkiego co wpada w ucho, ale jak słyszę niemieckie "disco w wykonaniu" Chylińskiej to dostaję drgawek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VarioSpeed    1

Jeremih - Imma Star, BEP - Imma be, Sabrina Washington - OMG, Usher - OMG (Ft. will.i.am), rihanna - hard, pitbull - now you see it to jedne z wielu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

Underworld - Scribble (radio edit)

 

kozak nuta!

ogolnie polecam www.polskieradioeuro.pl !!! :)

dobra wartosciowa muzyka dla ludzi ktorzy maja dosyc łupanki z eski i tych samych piosenke od 10 lat w rmf czy zet.

 

andrzej.... przesadziles.... :):):):)

pedalskie głosiki...


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atakwares    0

niestety pawelec każdy ma inny gust.

 

 

Ja teraz słucham Nirvany.


.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Obecnie to mam kilka piosenek których słucham.Oto kilka z nich:

 

Kombi -Avinion (według mnie najlepsza muzyka na wakacje)

Ivan Komarenko- Sto lat, Nie zmieniaj mnie

Toples- Nasza muzyka, Będę twój, Miłość przeminie

Joe Diffie - John Deere Green (nawet dobra nuta) :)

 

Głównie lubię słuchać utwory znane. :)


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj