Belarusik

Jakiego utworu obecnie słuchacie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    3017

tylko w jakim sadzie bedzie ten proces ?? gdzie dokonano przestepstwa ?? ewentulanie przy zgodzie obu stron moze toczyc sie w wybranym miejscu.

firma ma siedzibe we wroclawiu, serwer byl kiedys w suchej beskidzkiej-teraz nie wiem , orawiow w nowym targu ,tessia to nigdy nie podala gdzie mieszka.. adwokaci beda mieli trudny orzech do zgryzienia i pare dutkow wpadnie.

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winnetou    367

Ma informacje w stylu; pisał mi że jesteś  (wypikane) i...pi pi pi, pokazałbym ci, ale tamto konto poszło się gonić, a na mailu nie chce mi się szukać, albo skasowałem. 

Niech pokaże. Tyle ma🖕

Jeszcze mi wmawia, że chcę się spotkać🤦‍♂️Nawet żebym był kawalerem a ona miała 10 zetorów i 100 ha zboża  tak bym nie jechał 800km😅 Ale widać, że zdeterminowana, to może sama przyjedzie😁

 

Edytowano przez Winnetou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobra dobra nawet gdybyś miał złotego słonia to bym Cię nie zechciała a jedyne co mogę Ci zaoferować synku to ostre baty 🧜‍♂️nie myśl sobie, że mnie wkurzysz z forum zresztą zauważyłam że taki z ciebie masochista bo jak nic nie piszę to nie możesz przeżyć🤔 

I nie podlizuj się teraz bo sprawa już poszła po prostu przegiąłeś. 

 

Edytowano przez tess

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, Winnetou napisał:

że nie znasz go prywatnie, nie wiesz jak wygląda,

,, a my się znamy? .. tak mi kiedyś napisał zaraz po tym jak wyzwał od psychicznych chyba nawet w tym temacie...nie Prywatnie go nie znam-osobiście. Nie będę się wybielać ale to moja sprawa co robię w życiu i nikomu nic do tego. Nie wypisuję po ludziach na forum i nie wyzywam. Tu mam trochę żal i nic tego nie zmieni. 

Z Wiesiem nigdy nic nie rozumiem nawet. 

I tyle w temacie chłopcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winnetou    367
56 minut temu, tess napisał:

Prywatnie go nie znam-osobiście. 

Zatkałbym ci buzię twoim oryginalnym tekstem, przeczącym temu co wyżej piszesz, tylko po co, żeby udowodnić, że nie jestem wielbłądem?😗. Zresztą masz rację, to twoje życie i nikomu nic do tego (o kurka gdzieś widziałem ten fragment😂) Jesteś kobietą wyzwoloną, to możesz se latać -jak pies, czy kot- gdzie chcesz, bez fałszywych konwenansów😁  Schlebiaj sobie dalej że nie mogę żyć bez twoich słów, których niekiedy  znaczenia sama nie znasz🤣, A to, że wspomnę o tobie gdy wybywasz, to dla jaj, bo wiem, że cały czas trzymasz rękę na pulsie i wystarczy coś napisać nie po nosie i już jesteś😂 Nie wiem tylko, co chcesz osiągnąć wmawianiem innym, że cię wyzywam przed kimkolwiek. Po co miałbym to robić?🤔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Napisać? Ty się podszywasz chłopie - udajesz mnie i mało tego piszesz w moim imieniu. Jeszcze się bulwersujesz że nazywam cię psycholem... Masz obsesję i się nie wypieraj. Szukasz najmniejszych informacji co napisałam z kim i kiedy wiesz jakie są moje ulubione teksty mało tego szukasz nawet na innych stronach www gdzie ktoś mnie cytował... To nie jest normalne- zastanów się i zajmij swoim życiem i swoimi sprawami. 

Ja jestem jaka jestem. 

Starczy tego melodramatu. 

Chyba trzeba tą niebieską kartę jednak ci założyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Winnetou napisał:

Zatkałbym ci buzię twoim oryginalnym tekstem, przeczącym temu co wyżej piszesz, tylko po co, żeby udowodnić, że nie jestem wielbłądem?😗. Zresztą masz rację, to twoje życie i nikomu nic do tego (o kurka gdzieś widziałem ten fragment😂) Jesteś kobietą wyzwoloną, to możesz se latać -jak pies, czy kot- gdzie chcesz, bez fałszywych konwenansów😁  Schlebiaj sobie dalej że nie mogę żyć bez twoich słów, których niekiedy  znaczenia sama nie znasz🤣, A to, że wspomnę o tobie gdy wybywasz, to dla jaj, bo wiem, że cały czas trzymasz rękę na pulsie i wystarczy coś napisać nie po nosie i już jesteś😂 Nie wiem tylko, co chcesz osiągnąć wmawianiem innym, że cię wyzywam przed kimkolwiek. Po co miałbym to robić?🤔 

 

Kiedy zrozumiesz że cię olała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie musiałam ...

 

Edytowano przez tess

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winnetou    367

O internetowe rycerzyki bronią honoru swojej pani, ciekawe tylko ilu by się odważyło w realu😂

Jasne, założyłem też inne konto i wypytywałem o ciebie, a z tego latałem z żalami do innych😁 Przede mną nie musisz wyłączać skrzynki, bo nawet nie mam zamiaru pisać, a na publicznym mogę co chcę i to żaden stalking, tylko stwierdzenie faktów. Kiedyś na początku mojego pobytu tu, jedną czy dwie wiadomości wysłałem, ale nawet nie pamiętam co, pewnie nic godnego uwagi

Nic nie wyszukuję. Agrofakt to mój ulubiony portal, i przypadkiem znalazłem. Zdjęcie czereśni od razu sprawdziłem, żeby wiedzieć, kto to, że ma tylu wielbicieli z danielhaker na czele  (łyknął ściemę modek🤣)  Tą aletes teraz dopiero sprawdziłem (tapeta) , wcześniej nie miałem punktu zaczepnego, więc to nie moje na bank

pobrane.jpeg.f289ab90f24f949b56bfd6cc3ceeafd7.jpeg

A i  podziękuj swojej koleżance. Cytuję; Życzę aby się im udało, bo bukat taki nieszczęśliwy w związku😁

 

Edytowano przez Winnetou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przykro mi ale już Ci nie wierzę Wineta

Nie będzie aletes ani Tess na 100% to już nie będę ja. Resztę faktów sprawdzi odpowiedni wydział. 

Edytowano przez tess

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 minut temu, Winnetou napisał:

O internetowe rycerzyki bronią honoru swojej pani, ciekawe tylko ilu by się odważyło w realu😂

Jasne, założyłem też inne konto i wypytywałem o ciebie, a z tego latałem z żalami do innych😁 Przede mną nie musisz wyłączać skrzynki, bo nawet nie mam zamiaru pisać, a na publicznym mogę co chcę i to żaden stalking, tylko stwierdzenie faktów. Kiedyś na początku mojego pobytu tu, jedną czy dwie wiadomości wysłałem, ale nawet nie pamiętam co, pewnie nic godnego uwagi

Nic nie wyszukuję. Agrofakt to mój ulubiony portal, i przypadkiem znalazłem. Zdjęcie czereśni od razu sprawdziłem, żeby wiedzieć, kto to, że ma tylu wielbicieli z danielhaker na czele  (łyknął ściemę modek🤣)  Tą aletes teraz dopiero sprawdziłem (tapeta) , wcześniej nie miałem punktu zaczepnego, więc to nie moje na bank

A i  podziękuj swojej koleżance. Cytuję; Życzę aby się im udało, bo bukat taki nieszczęśliwy w związku😁

 

nie bronią. tylko to co tu wyprawiasz jest już obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winnetou    367
6 minut temu, tess napisał:

Przykro mi ale już Ci nie wierzę Wineta

Nie będzie aletes ani Tess na 100% to już nie będę ja. Resztę faktów sprawdzi odpowiedni wydział. 

Szukasz pretekstu, żeby się spotkać. Kurka w co ja wdepłem🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2962
12 minut temu, Gość napisał:

Przykro mi ale już Ci nie wierzę Wineta

Nie będzie aletes ani Tess na 100% to już nie będę ja. Resztę faktów sprawdzi odpowiedni wydział. 

Niech sprawdzi i twoja działalność na tym forum, wielu się zdziwi ile wcieleń tu miałaś... druga sprawa to co osiągnęłaś?.... Nic... a co do wyzwisk i plotek na forum na twój temat to robił je ten którego ponoć nie znasz osobiście., 😜... Wiec jemu dziękuj że pół forum wie otej twojej "prywatnej sprawie"... 😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winnetou    367
5 godzin temu, Gość napisał:

,, a my się znamy? .. tak mi kiedyś napisał zaraz po tym jak wyzwał od psychicznych chyba nawet w tym temacie...nie Prywatnie go nie znam-osobiście. Nie będę się wybielać ale to moja sprawa co robię w życiu i nikomu nic do tego. Nie wypisuję po ludziach na forum i nie wyzywam. Tu mam trochę żal i nic tego nie zmieni.  

Dlaczego mam się czegokolwiek wypierać? Znam go bardzo dobrze Nic więcej na ten temat bo to moja prywatna sprawa. Nikomu nic do tego. Jeśli jesteś w posiadaniu innych informacji to nie ja jestem perfidna najwyraźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

ilez to juz razy odchodzila w sina dal i wracala 😛, coz na to poradzimy ze ma problemy emocjonalne....

muzyki to mozes sobie gdziekolwiek poslucha a takiego love story na zywo i to prawdziwego to nie znajdziesz..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj