Belarusik

Jakiego utworu obecnie słuchacie?

Polecane posty

withanight    1108

To masz, ode mnie na dobry początek dnia ;) 

A Walkera ktoś słucha ?

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Foto   
Gość Aga_Foto

Dzięki :) idealna nutka do pączka i mleka prosto od krowy :D

 

Nigdy nie słyszałam tej nutki,ale wpada w ucho. Masz bardzo dobre gusta kolego 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taka alternatywa dla tuesday.

 Dużo kawałków jest fajnych pod warunkiem, że nie lecą w komercyjnych stacjach co godzinę. Waszego Qebonafide czy jak się to pisze chyba słyszałem w rmf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227
Napisano (edytowany)

Lato zbliża się a rajdowców coraz więcej w śród nas ... 

 

 

Edytowano przez andrzej612b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029
Dnia 1.05.2018 o 09:30, withanight napisał:

To masz, ode mnie na dobry początek dnia ;) 

A Walkera ktoś słucha ?

 

 

stary zmiksowany kawałek ,miło go wspominam ,z naszych iw entów i spotów

Aga aż dziwne że nie znasz tego w originale O.otoż to zdwa, trzy lata temu wpadło mi w ucho ;)

A pamiętacie taki kawałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Foto   
Gość Aga_Foto
11 godzin temu, Tomasz78 napisał:

stary zmiksowany kawałek ,miło go wspominam ,z naszych iw entów i spotów

Aga aż dziwne że nie znasz tego w originale O.otoż to zdwa, trzy lata temu wpadło mi w ucho ;)

A pamiętacie taki kawałek?

Widzisz jakoś widocznie do mnie nie dotarł. Kiedyś to słuchałam tylko i wyłącznie rapów,teraz patrzę bardziej szerokokątnie :)

Tak, Gaga zawsze robiła furorę. Wiedziała jak zrobić wokół siebie szum :D

 

@withanight Byłam wczoraj na koncercie Quebonafide i wiesz co? Bez rewelacji, nie dość że się spóźnił 15 minut,darł się do tego mikrofonu jakby śpiewał metal,zaczął się tam rozbierać na scenie,a i same piosenki nie były idealne - moc była,tylko piosenki zamiast rapowane to krzyczane. Po odsłuchaniu kawałka "sekundy" to miał zupełnie inny głos niz na koncercie, troche się zawiodłam:)

 

Na majóweczke odpowiednia nutka :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Disco polo to przyszłość, każdy szanujący się muzyk ma coś w repertuarze xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Teraz większość słucha piosenek Sławomira Zapały,nawet go zapraszają aby grał na weselach i bardzo dobrze bawi gości ,nie śpiewa wówczas wyłącznie własnego repertuaru ale również typowe weselne przyśpiewki :) Ma własny samolot ,którym szybciej się przemieszcza w dane miejsce.A tu zdjęcie z przyjazdu Sławomira ...

FB_IMG_1525336089458.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
2 godziny temu, Aga_Foto napisał:

Widzisz jakoś widocznie do mnie nie dotarł. Kiedyś to słuchałam tylko i wyłącznie rapów,teraz patrzę bardziej szerokokątnie :)

Tak, Gaga zawsze robiła furorę. Wiedziała jak zrobić wokół siebie szum :D

 

@withanight Byłam wczoraj na koncercie Quebonafide i wiesz co? Bez rewelacji, nie dość że się spóźnił 15 minut,darł się do tego mikrofonu jakby śpiewał metal,zaczął się tam rozbierać na scenie,a i same piosenki nie były idealne - moc była,tylko piosenki zamiast rapowane to krzyczane. Po odsłuchaniu kawałka "sekundy" to miał zupełnie inny głos niz na koncercie, troche się zawiodłam:)

 

Na majóweczke odpowiednia nutka :D

 

Widzisz Aga czasami lepiej posłuchać czegoś w internecie , niż jechać na koncert i sie roczarowac... Mi od zawsze wydawało się ,że w internecie każda piosenka lepiej brzmi ,przez to nie lubię koncertów . Jakość muzyki gorsza też pewnie za sprawą wielkiej otwartej przestrzeni. ;)

41 minut temu, Ansja napisał:

Teraz większość słucha piosenek Sławomira Zapały,nawet go zapraszają aby grał na weselach i bardzo dobrze bawi gości ,nie śpiewa wówczas wyłącznie własnego repertuaru ale również typowe weselne przyśpiewki :) Ma własny samolot ,którym szybciej się przemieszcza w dane miejsce.A tu zdjęcie z przyjazdu Sławomira ...

FB_IMG_1525336089458.jpg

Sądze , że jednak mniejszość... Bo i czego u niego słuchać?

  • Like 2

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Foto   
Gość Aga_Foto

@withanight Koncerty lubię,jednak on mnie rozczarował,zrobił z siebie pajaca trochę na tej scenie...

Za to mega duży plus dla Grubsona! Już drugi koncert a za kazdym razem zrobil na mnie mega pozystywne wrażenie,śpiewa z sercem,rozmawia z publicznością,nie pajacuje, piosenki wychodzą tak jak na nagraniach,a czasem lepiej :)

 

Czegoś słuchać u Sławomira ? " mała ty zarosłaś" haha :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Aga nie podejrzewałbym kobiety o taki gust muzyczny jakim jest hip hop. Lubisz coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Foto   
Gość Aga_Foto

@Thomas2135 Właściwie to słucham wszystkiego co wpada mi w ucho,nie jestem już ogaraniczona do jednego rodzaju i jednych muzyków:)

Zapodaj coś od siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
Napisano (edytowany)

Aga , ja mało rapsow słucham , słucham tylko tych utworów , które akurat wpadną w ucho , od zawsze jedyna słuszna muzyka dla mnie była muzyka elektroniczna i przewaznie takiej glownie słucham ;)

Odnośnie tego Sławomira jeszcze on zniknie tak szybko jak się pojawił , trafił z jednym utworem , ale jeżeli nikt nie napisze dla niego kolejnego tekstu to zginie . Talentu do śpiewu niema , jedynie do pajacerki na ekranie :) 

 

Edytowano przez withanight

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Aga coś ode mnie powinno trafić w gusta.

Tu coś dla odmiany w stylu reggae

 

 

Kurde był taki zespół polski, ale nazwy za cholerę nie pamiętam. Coś zaczyna w głowie grać, ale refrenu sobie jednak nie przypomnę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
Dnia 1.05.2018 o 09:30, withanight napisał:

To masz, ode mnie na dobry początek dnia ;) 

A Walkera ktoś słucha ?

 

 

Słucha słucha ^_^ a ostatnio to mi wpadło w ucho. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jednak sobie przypomniałem. Piękny utwór moim zdaniem choć nie trafi w gusta większości.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Foto   
Gość Aga_Foto
17 godzin temu, Thomas2135 napisał:

Aga coś ode mnie powinno trafić w gusta.

Tu coś dla odmiany w stylu reggae

 

 

Kurde był taki zespół polski, ale nazwy za cholerę nie pamiętam. Coś zaczyna w głowie grać, ale refrenu sobie jednak nie przypomnę. 

Jamal zawsze zamiata ;) Super "peron" oj tak tej piosenki słuchałam bardzo długo.

Raggae tak zdecydowanie trafiasz w moje gusta:)

Z tego gatunku to szaleje za Kamilem Bednarkiem i Mesajahem .

11 godzin temu, Thomas2135 napisał:

Jednak sobie przypomniałem. Piękny utwór moim zdaniem choć nie trafi w gusta większości.

 

Dobrze że ci się przypomniało, mega maja talent chłopaki,a kobietki dodaja tej wisienki na torcie :) w moje gusta wpadło

Jak już jesteśmy w rytmach raggae to coś ode mnie : 

 

Najlepsza do słuchania w samochodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Aga gwoli ścisłości Jamal to zespół a wokalista do Miodu. To tak jakbyś chciała posłuchać go w innych utworach. Bednarek to dla kobiet i zdecydowanie nie mój gust.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj