Belarusik

Jakiego utworu obecnie słuchacie?

Polecane posty

Gość   
Gość

Jest to bardzo zabawny festiwal, bo politycy robią sobie jaja nie szczędząc uszczypliwych uwag przy tej okazji ;)

Nie wygląd lecz to, co reprezentuje jest jednak istotne, bo nie da się ukryć, że ten festiwal ma oddźwięk polityczny.

Wybór takiego reprezentanta kraju to szok! Promuje nas jako gender swą metroseksualnością.

Tym bardziej, że jeszcze nie tak dawno była taka akcja:

"Conchita Wurst - austriacki piosenkarz Thomas Neuwirth, który występuje na scenie jako drag queen - doprowadziła polska prawicę do białej gorączki. I stała się powodem, aby ogłaszać dziś konferencję za konferencją."

 

(P.S. niemniej lubię oryginalne osoby, a jego wygląd to nic)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ywa ,a może mniej polityki ? Po co i na co komu do muzyki ,polityka ? Szczerze ,mam tak naprawdę gdzieś Eurowizję ,ponieważ to publiczny bzdet . Tak jak pisałam ,skupiam  się na muzyce ,a politykę mam ......no wiesz gdzie . Szkoda zdrowia i nastroju.... 

 

https://www.youtube.com/watch?v=TbeHzbudfEQ

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

Zagram coś w podobnej z tamtego okresu nucie    :)                                                                                                                                                                                         https://www.youtube.com/watch?v=N9z1xRM04DE

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Edytowano przez andrzej612b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

No niestety tak patologie jak wyżej się zdarzają, no ale cóż to eurowizja to lewacki konkurs i wygrywają tam albo inwalidzi albo jakies pedały lub podobne bo to jest promowane. Na drugi rok wygra zespół downa taka prawda a w tym jakieś uchodźcy...

 

 

 


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Pewnie chłopaczku nie rozumiesz połowy słów których użyłeś.... i właśnie tym lewakom i demokracji powinieneś podziękować bo w twoim "idealnym świecie" takiego jak ty mogliby "uśpić" jako jednostkę zupełni zbędną społeczeństwu. 

 

Jednak niektórzy powinni być nawet w tym "lewackim" i "demokratycznym" świecie pozbawieni praw wyborczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lubię symphonic metal....od prawie 10lat jakoś nie znudziła mi się ta grupa i czasem wracam. A ten utwór może  i już kiedyś wrzuciłam tu ;)

Tyle gustów.....i tyle pięknych utworów (sztuki=różnorakiej wrażliwości), które poznałam tutaj a których nie znałam w ogóle lub po prostu wcześniej nie przysłuchiwałam się odpowiednio dokładnie.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Pewnie chłopaczku nie rozumiesz połowy słów których użyłeś.... i właśnie tym lewakom i demokracji powinieneś podziękować bo w twoim "idealnym świecie" takiego jak ty mogliby "uśpić" jako jednostkę zupełni zbędną społeczeństwu. 

 

Jednak niektórzy powinni być nawet w tym "lewackim" i "demokratycznym" świecie pozbawieni praw wyborczych.

 

Rozumie i to dokładnie co napisałem jakiś upośledzony nie jestem, bez obaw. Tak bedę im dziękował jak za kilka lat będą muslimy terroryzowały nasze polskie kobiety tak jak jest w Niemczech, Szwecji. Będę lewakom dziękował za to, że szariat wprowadzą i kobiety w burkach będą chodziły. Masz racje już nie mogę się doczekać tych czasów, czekam z utęsknieniem ;)

 

Wiesz mam poglądy prawicowe czyli normalne jak sama nazwa wskazuje poglądy prawa. A że masz inne i lubisz takie kiełbasy czy inne grodzkie to współczuje i licze na poprawe ;)

 

Zgadazm się w pierwszej kolejności typuje twoją osobę ;)

 

 

miłego słuchania życze ;)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Czego się spodziewać po Polsce jak młodzież taka ....   Widzę że pollscy "narodowcy" wypowiedzieli wojnę rozumowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

No niestety tak patologie jak wyżej się zdarzają, no ale cóż to eurowizja to lewacki konkurs i wygrywają tam albo inwalidzi albo jakies pedały lub podobne bo to jest promowane. Na drugi rok wygra zespół downa taka prawda 

Nie tylko o uchodźcach pisałeś wyżej ! Twoim zdaniem i Twojego ''idola ''  z ludźmi  z dwnem ,inwalidami  czy innej orientacji seksualnej  powinno się ...no właśnie ,co powinno się z nimi zrobić ?     Nikt nie pisze ,że lubi pedałów itp . ale to też ludzie . Lubić można kogoś kogo się zna osobiście , a lubić czyjąś muzykę to pewna różnica . Piszesz tak ,jakby wśród tych ''normalnych ''  nie było patologii ? Młody umysł ,a takie klapki ma na oczach .  Świat nie jest ,nigdy nie był  i nie będzie doskonały ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Eurowizja tak jak pisałem ma za zadanie skrajności promować, lewicową patologie i tyle w temacie. Czemu kuszyńską wybrali w tamtym roku bo na wózku była, a czemu w tym roku chłopa który wygląda na babe z broda, bo kiełbasa wygrała, nie widzicie tego ludzie?

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska powinna być zniszczona :D

 

Koniec dyskusji

 


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

Młody, gniewny..... żałosny. Pewnie też co niedziele w kościele klęczysz. Było w jakiś mądrych badaniach udowodnione że ludzie "ubodzy na umyśle" boją się świata. Chciałbyś pewnie żeby wszyscy żyli tak jak ty byś chciał ? Dobra rada- wpełźnij pod ten kamyczek z pod którego wylazłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska powinna być zniszczona biggrin.png

 

Koniec dyskusji

 

Masz rację ...pod Unię Europejską powinno się bombę podłożyć ,jak Twój '' idol '' sugerował . :rolleyes:  

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

No niestety tak patologie jak wyżej się zdarzają, no ale cóż to eurowizja to lewacki konkurs i wygrywają tam albo inwalidzi albo jakies pedały lub podobne bo to jest promowane. Na drugi rok wygra zespół downa taka prawda a w tym jakieś uchodźcy...

 

Aż się pokusiłem puścić twój wpis ze zdjęciem twojej facjaty z profilu w szerszy internet. Będziesz sławny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

pokaż gdzie to sie poczytam, widać kto jest ograniczony jeżeli nie szanujesz wolności słowa. ehh i kto tu jest dziecinny, że musisz sie komuś skarżyć, może hejt stop? ;)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dajcie na luz, nie warto drzeć skórę o czyjeś preferencje. Ja toleruje, ale nie akceptuję, no cóż gdyby wszyscy byli tacy sami, byłoby szaro, prawda? Mniejszości zawsze będą. Świat nie jest idealny i chorób jest coraz więcej ......szkoda nerwów ;)

U nas jest to na razie śmieszne. Jednakże przerażające w wydaniu muzułmańskim.

Dlatego niektórzy sięgają dalej wzrokiem.

https://www.youtube.com/watch?v=NmYy6Y1XJww

P.S. Pantere zostawcie w spokoju, to kultowy band i już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

A ja znalazłem sobie taki teledysk :D  czy nie lepiej się pośmiać i posłuchać dobrej muzyki niż wdawać się nie potrzebne dyskusje które nikomu nie służą  .                                                                                                                                                                                                                                                                                                    https://www.youtube.com/watch?v=c6rP-YP4c5I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj