Skocz do zawartości
Belarusik

Jakiego utworu obecnie słuchacie?

Polecane posty

Meg5    344

Kolego gregorius ,Ty naprawdę takiej muzyki słuchasz ? Mi po przesłuchaniu może minuty Twojej propozycji włos na głowie się zjeżył ,niczym w filmie grozy . :o

bezbarwny    33

dzięki za tego Miles'a...dawno go nie słuchałem - chyba rzeczywiście twardy dysk byłby niezbędny, żeby to wszystko spamiętać...a może to po prostu pierwsze symptomy SKSu - w końcu jadę już z górki...

Meg5    344

To się ciesz ,że jedziesz z górki ...ja tam mam wrażenie że cały czas pod górę ... :unsure: :D

Śmieszne jest to ,że jako mała dziewczynka śpiewałam sobie pod nosem tą piosenkę ...

Musiało to komicznie wyglądać .... :rolleyes: ale uwielbiam ten kawałek ...mimo upływającego czasu ,ta piosenka mnie napawa optymizmem .... ;)

Edytowano przez Meg5

bezbarwny    33

...no teraz to mnie zdenerwowałaś...to jest również moja ulubiona piosenka i miałem ją sobie tu zanucić gdy przyjdzie na to czas...ech Ty - niedobra :P

bezbarwny    33

Dołączam się do życzeń Andrzeja...niech wam Kobietki szczęście dopisuje i cobyście na co dzień szanowane i doceniane były :)

...a nucę sobie dzisiaj to...oczywiście w oryginale:

;):D

Meg5    344

Panowie ja Wam również życzę szczęścia ... :) Miłej niedzieli ;)

gregorius    123

Kolego gregorius ,Ty naprawdę takiej muzyki słuchasz ? Mi po przesłuchaniu może minuty Twojej propozycji włos na głowie się zjeżył ,niczym w filmie grozy . :o

ano słucha się dla relaksu, żeby odmóżdżyć, nabrać refleksji, że życie jest kruche :D

Meg5    344

Oj ,jak Ty się przy takiej muzyce relaksujesz ...? :huh: Mnie ona przeraża .... :o

Ta przepiękna piosenka już tu była ,ponieważ sama ją tu wstawiałam ... Muzyka dla mych uszu .... ;)

Meg5    344

Wybaczcie ,że dopiero teraz (lepiej późno niż wcale) -_- .... skleroza jak nic ^^

Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Mężczyzny ;)

PS: Piosenka ,to oczywiście żart ,ponieważ wiadomo ,że jesteście wspaniali tacy ... ;)

Valtra123    32

wszystkie utwory te najlepsze disco no i ten powalający ,

Edytowano przez Valtra123

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się