Belarusik

Jakiego utworu obecnie słuchacie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
danielhaker    6898

@Cinek8541, punkty reputacji w tym temacie zostały wyłączone bo Ty, @andrzej612b i @makary stworzyliście sobie kółko wzajemnej adoracji i za każdy post dawaliście sobie wzajemnie punkty. Kiedy punkty zostały usunięte, to nagle z 40 punktów zrobiło się u Was po 2-4. Sami użytkownicy licznie Was raportowali więc jak macie pretensje to idźcie na dwór śniegiem się pobawić póki macie zimę. Tyle w tym temacie.

 

A wracając do posta @malymiro1, to każdy ma swój gust. Utwór jak każdy inny, tylko niektórzy zazdroszcząc popularności zespołowi i nie mogąc przeżyć że ich idoli nikt nie chce słuchać poza nimi samymi to robią różne głupie, żenujące przeróbki aby tylko ośmieszyć Weekend. Nie zdają sobie jednak z tego sprawy że efekt jest odwrotny od zamierzonego :P

Także powstrzymajcie się od komentarzy tak jak inni powstrzymują się od komentowania Waszych linków, bo gust to indywidualna sprawa każdego z Nas i kultura osobista nakazuje, aby o gustach nie dyskutować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

stworzyliście sobie kółko wzajemnej adoracji i za każdy post dawaliście sobie wzajemnie punkty.(...)

A wracając do posta @malymiro1, to każdy ma swój gust. Utwór jak każdy inny, tylko niektórzy zazdroszcząc popularności zespołowi i nie mogąc przeżyć że ich idoli nikt nie chce słuchać poza nimi samymi to robią różne głupie, żenujące przeróbki aby tylko ośmieszyć Weekend.

1.Może z boku to tak wyglądało,ale jak wcześniej pisałem żadnej zmowy miedzy nami nie było...

2.Co do grupy Weekend hmm no o gustach się nie dyskutuje i tu Ci racje muszę przyznać...Natomiast http://youtu.be/YdXr6epIwF0

ta wersja ani trochę nie jest wg. mej skromnej osoby żadną próbą ośmieszenia wręcz przeciwnie.Mnie nie tyle śmieszy sam zespół czy też tekst sklecony w kilka minut na kolanie lecz płytkość ludzi słuchających tych klimatów(pewno się teraz nieźle narażam ale co mi tam) .Lubię posłuchać sobie fajnej muzyki i uwierz mi są to różne gatunki i style chociaż po moich postach można by wysnuć iż koncentruje się na rock-u wraz z jego odłamami.Lubię także czerpać z głębi,która z tej muzyki płynie...a niestety w\w zespół co by nie pisać jest zaprzeczeniem tych wartości.Widać ludziom wiele nie potrzeba by się oderwać w weekendy :ph34r: od szarej rzeczywistości.Stąd też nie słabnąca popularność Disco-Polo czy Techno.Ja niestety lub stety będę w takiej sytuacji zawsze w opozycji...


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6898

Ja również słucham różnej muzyki- Przeważnie jakieś klubowe, pop, dance ale od ok. 6 miesięcy coraz częściej wpada mi w ucho disco polo i tak na playlistę 50szt. znajdzie się kilka Disco Polo (choć jeszcze rok temu omijałem z daleka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

obecnie tego ale nie znam tytułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

 

To byly czasy


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

[media]

Dobrej nocy ;) Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena05    24

Zaje...fajny ten Daan jakbym gdzieś to już słyszał i w cale nie chodzi mi o reklamę...ani westerny(chociaż) macie jakieś skojarzenia.

Ja też to wcześniej gdzieś słyszałam... tylko nie wiem gdzie <_< Chyba, że to było coś bardzo, bardzo podobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

 

 

nawet uczylam sie tak samo tanczyc jak oni :D :D :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

A co Ty bananek tak po 2 niewolno po 1 trzeba utworze :D


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Wszyscy wiemy o co chodzi. Rozmowy na temat programów rozrywkowych o rolnikach i nie tylko 🥳
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj