Skocz do zawartości
roolnik89

Konkurencja dla Fendt'a 309 vario..

Polecane posty

roolnik89    0

Zastanawiam się nad zakupem nowego Fendt'a 309 vario. Miałem okazję nim ostatnio pracować i szczerzę mówiąc to jestem zachwycony! bardzo podoba mi się skrzynia bezstopniowa i cała masa innych rzeczy, które zawiera ten ciągnik. Jago jedyną wadą (chyba) jest cena..

Czy możecie polecić mi jakiś ciągnik, nawet może niekoniecznie z bezstopniową skrzynią, który spisuje się bardzo dobrze w waszych gospodarstwach??

Jakie są inne wady Fendt'ów??

Wiadomość z agroFakt.pl

Jak w używce to możesz się bać,a jak w nówce to niema powodów do niepokoju.To jakiś mit,wójek ma jednego jaśka a teraz będzie brał jeszcze dwa i na spalanie nie narzeka :unsure:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to pojechałeś trochę po bandzie :unsure: JD serii 5 nie jest odpowiednikiem serii 300 Vario, tym bardziej seria m. Za cenę 309 można pewnie kupić 2 Jd 5080m.

roolnik89    0

na forum znalazłem sporo dobrych opinii o ciągnikach Valtra. czy to mogła by być jakaś alternatywa?? ponoć są sporo tańsze..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PolRol112
      Witam a więc tak chciał bym usłyszeć od was opinie ciągnika Deutz-Fahr Dx 4.50 (2wd, 1989rok) 80km z turbo. Chodzi mi głównie jak to jest z turbiną w tych ciągnikach bo większość Deutz jest bez czy te z się bardziej psują, więcej palą i są droższe części ? Bardzo będę wdzięczny za pomoc ponieważ nie znam się na silnikach Deutz a zwłaszcza z turbo. Dzięki i pozdro
    • Przez kubus1988s
      dzień dobry planuje zakupić jd 5100r na 40 ha będzie on pracował przy pługu 4 skibowy ibis agregacie uprawowo siewnym 3 metrowym i jeszcze trochę takich innych prac np rozsiewacz nawozu 850 mx trochę transportu nieraz i tak się zastanawiam czy da on rade w tych zestawach dodam że gleby jakie mam to lekkie ziemie 3 4 i 5 klasa ale lekkie w uprawie zakładam ten temat bo też się waham nad jd 6230 comfort on by na pewno dał rade .
    • Przez KrzysztofSzafraski
      Witam.
      Szukam jakiegoś nowego ciągnika bez CR i DPF czy któraś marka produkuje takie ciągniki pomijając ciągniki typu Prona i Belarusa oraz ciągnik który nie jest wyposażony w bezstopniową skrzynię biegów.

• Przez pawelkarczewski
      Witam Wszystkich, Chciałbym zaczerpnąć informacji na temat ciągników do 100KM, planuje zakup ciągnika lecz zupełnie nie wiem jaką markę wybrać w tym przedziale mocy, jedyne jaka marka mnie nie interesuje to Fendt I JD, reszta może być. I tak wstępnie myślę nad Steyr lub Valtra. Mogę liczyć na waszą pomoc i konkretne informacje poparte praktyką i doświadczeniem?
      Dodam tylko że cena to drugorzędna sprawa